Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wg ulotki można je brać przez 8tygodni. Każdy organizm jest inny, jeden szybko sie uzależni inny wolno. Ja akurat sie nie uzalezniłam i odstawiłam z dnia na dzień bez skutków odstawiennych. Taki organizm :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo dziękuje bardzo za odmłodzenie ale jeśli już zostałam przydzielona do jakiejś gropy wiekowej to do dzieci bym się nie zaliczała chociaż przyznam szczeże że uwielbiam wygłupy w śniegu i mam ogromną nadzieję że to mi się nie zmieni do końca życia. Swoją drogą to chyba nic złego co? A Tobie rownież polecam mnie to zawsze poprawia chumor i wyciasza. Miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Wstałam koło 10, dziś mój luby już pracuje :(

Ale jutro chyba dostanę hajsik na zakupy i sie cieszę ;)

 

A ogólnie to nudy, siedzę i maluję projekty bo chcę trochę mieszkanie odmienić i nie mogę się zdecydować na konkretny projekt, no i siedzę i maluję.

 

[Dodane po edycji:]

 

Donkey- a kto ma dać radę jak nie TY?! Ja dałam radę ze szkołą w sobotę to i Ty dasz radę dziś :D

Poza tym lepiej swoim autem niż autobusem, jak sie żle poczujesz możesz stanąć albo i zawrócic, nikt Cie nie zabije :smile: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- a nie mówiłam że dasz radę ? :smile: Wolałabyś w taki śnieg jechać tramwajem?

A drogowcy wcale nie zapomnieli, oni odśnieżają a za chwilę znowu napada i nie nadążają po prostu bo musieli by co 30minut jeżdzić daną ulicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jest makabreska! Brnę od wczoraj w zaspach po kolana, przedzierając się w kierunku autobusu. W piątek śnieżyca taka że ledwo mnie nie zwiało z ulicy. Prawdziwa zima, i bardzo dobrze! Magda, czy będziesz robić remont? Bo mnie to niedługo czeka, muszę zrobić jakiś plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakito- ja remontuję mieszkanie od zakupu, czyli już ponad rok. Na razie zrobiam łazienkę, kuchnię i przedpokój. Został mi sie pokój. Jest urządzony ale tak na pół gwizdka. Teraz robię plany- mam program do wizualizacji 3D, i tam sobie robię ogólny zarys, ale poza tym to robię ręcznie projekty bo skończyłam kurs dekoratorski, i w szkole miałam zajęcia z aranżacji wnętrz, takie hobby :smile: Jak konczę projekt to wysyłam go do koleżanki- jest architektem, i tak sobie wybieram projekty-z jej pomocą- które biorę pod uwagę :smile:

Jak masz chęć to wyślij mi na maila plan swojego mieszkania (od góry patrząc, zaznacz ściany, drzwi, okna itp) i napisz mi na priva co lubisz -jaka muzyka, kolory, w jakich wnętrzach fajnie sie czujesz, jakie masz hobby.

 

Podeślę Ci kilka pomysłów, może Cie natchną :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jest makabreska! Brnę od wczoraj w zaspach po kolana, przedzierając się w kierunku autobusu. W piątek śnieżyca taka że ledwo mnie nie zwiało z ulicy.

 

Kiedy ten śnieg przestanie padać?!?!?!? :evil::cry: Jak mi drogi nie odśnieżą to nie dojadę jutro na psychoterapię, a muszę się koniecznie spotkać z moją terapeutką :cry: A tu pada i pada!!! Mam dziś przez to koszmarny humor :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, chętnie! Jeszcze się za nic nie zabrałam, a lepiej pomyśleć zawczasu. Joaśka, myślę że do jutra odśnieżą główne drogi... jeździ się ale powoli i tyle, przynajmniej tu w Wawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakito- to oki, to wyślij ma na maila plan ogólny, moze być w paintcie namalowany :smile: A ja zrobię projekty, wyślę do koleżanki i potem do Ciebie :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Na Pomorzu śniegu do kolan!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×