Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś jeszcze i jeszcze wpadnie następnym razem, tak żeby polakita zdążyła zarezerwować Salę Kongresową?

No ale kto będzie występował? Proponuję twoją kandydaturę. Przygotuj dla nas jakiś program wokalno-taneczny. Ewentualnie w ramach terapii może każdy występować po kolei :)

PS przypominam że na forum jestem i n c o g n i t o w obawie przed rozpoznaniem!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Mam nadzieję, że ktoś z WAS będzie na 100 procent ;) I jak się rozpoznamy? ;)

Jeszcze się nie zdarzyło żeby ekipa zawiodła - zawsze ktoś się zjawia. Zawsze skład jest trochę inny. W razie czego dzwoń :)

 

[Dodane po edycji:]

 

ja tez wpadne nastepnym razem
Szkoda! Swoją drogą, zapowiada się spore spotkanie następnym razem. To chyba już będzie w karnawale, może zrobimy bal przebierańców? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnych było mało, dzięki czemu spotkanie było kameralne i można było pogadać - było nas dwoje :mrgreen:

Na koniec przeszliśmy okoliczne knajpy i padła propozycja żeby się umówić na pl. Zbawiciela jest chińczyk - zamiast płacić 10 zł za sok, możemy zapłacić 10 zł za obiad, co wy na to? Może nie jest to nastrojowe miejsce, ale tam jest dużo miejsca, przestronnie, tanio. Jak uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER, wpadaj, następnym razem i ja będę (a już bywałem), to się będziemy leczyć ;)

 

No postaram się...tylko żeby mi coś znowu nie wypadło,ale kiedys w końcu przyjdę.....jakos nabrałam checi żeby się z Wami zobaczyć. :D

 

isj a co z Twoim samouczkiem? Kiedy napiszesz o sertralinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że trafiłam na portal randkowo-matrymonialny? :?

Nooo ja tego nie planowałam ale tak jakoś wychodzi, widocznie takie jest zapotrzebowanie ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

No i.... może to zdrowy objaw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×