Skocz do zawartości
Nerwica.com

Paradoksy nadużywa możliwości.


serek87

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie.paradoksy a kto dał mi tego bana wobec tego?i nie szantażuj mnie tu niczym bo to jak cie określiłam jest słuszne twoje zachowanie było karygodne.żądam odblokowania mojego nicka nie mam zamiaru zakładać nowego konta.uważam,że takie zachowanie to zwykła zabawa czyimś czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

 

00:57:36 < serek87> jak masz PMS to sie nie wyzywaj na mnie

 

Po drugie:

 

00:58:39 -!- mode/#nerwica [+b *!*serek87@*] by shadow_no

 

Po trzecie:

 

Bany oraz ostrzeżenia powinny być uzasadniane, inaczej użytkownik ma przekonanie o tzw. wolnej amerykance ze strony administracji forum.

Są uzasadniane (bany - ustnie na czacie, ostrzeżenia - użytkownikom na priv), czego dowodem jest to, że ten temat istnieje. Jeżeli ktoś mimo tego nie rozumie, co było nieodpowiednie w jego zachowaniu, to już nic nie poradzimy.

 

Już pomijając że najczęściej zanim sięgnie się po środki administracyjne użytkownicy są informowani ustnie.

 

Po czwarte:

 

dokładnie.paradoksy a kto dał mi tego bana wobec tego?

Patrz "po drugie".

 

Po piąte:

 

żądam odblokowania mojego nicka

Czy pisanie na czacie jest Twoim niezbywalnym prawem?

 

Postawy roszczeniowe nie prowadzą do niczego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwacja zarówno forum jak i czatu przeze mnie wskazuje, ze kopniaki, osty i bany są rozdawane słusznie (głownie za nieodpowiednie zachowanie) po to są 2 osty, by ktoś kto popełnił błędy mógł się poprawić, a już zupełnie wyjątkowo bany od razu za jakieś wyjątkowo ciężkie przewinienia np. grożenie innym forumowiczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę dziwi,że osoba która jest miesiąc na forum zostaje moderatorem...Rozumiem,że się dużo udziela itp.niemniej jakoś to dla mnie szybko.No chyba,że zyskała takie zaufanie w tak krótkim czasie.

Żeby nie było do Paradoksy nic nie mam,poprostu mnie to dziwi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzaj na emotikon - ;);););)

Mam bmw w nicku bo 'Magdalena' było zajęte ponoć, mimo tego iż jeszcze tej 'Magdaleny' tu na forum nie spotkałam.

A fakt, nie lubię jak ktoś 'bmw' do mnie pisze, odbieram to trochę jak ironię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam ze jestes juz po skonczonych Studiach, aby wydawac Diagnoze jakakolwiek. Lakarze ze stazem 20 letnim nie odwarzyli by sie tego w forum bez wizyty u nich. No coz moze jestes wyjatkowo utalentowanym Studentem Stomatolgi ze specjalisacja: Stomatolog-Psychiatra. Nie wiedzialam ze w polsce takie Studia sa mozliwe....

 

Ostatni raz reaguje na twoj post....

 

Pisz az sie zmeczysz.....ja sie tylko moge z tego posmiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Cię tak bolą te studia? Że dają mi wiedzę, chociaż bardzo ograniczoną, żeby móc ocenić, czy ktoś wciska innym kit czy nie?

Urojenia - to fałszywe przekonania (synonim taki) a nie jednostka chorobowa - taki był mój komentarz; do autora wątku, że ktoś na niego nastaje na tym forum i do Ciebie, że jesteś na 100% wyleczona. A nie jakaś diagnoza. Zresztą co ja będę wchodzić w Twoje kompetencje, Ty jesteś terapeutą on-line.

 

Rzeczowniki w j. polskim pisze się małą literą, chyba, że to nazwa własna albo że chcesz nadać im szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 post nie na temat... Takie sprawy proszę sobie rozwiązywać na pw!

 

angsthasse, dostałaś na pw dokładny powód ostrzeżenia i nie uważam,żebym tym nadużywała możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×