Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kwalifikacja do grupy na ul. Lenartowicza


natrętek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem za bardzo w jakim temacie umieścić ten wątek, ale skoro ten dotyczy drogi do wolności to myślę, że jest odpowiedni. Na tym forum czynnie jestem od 2 miesięcy i przez ten okres udało mi się nawiązać kilka znajomości i wymienić poglądami na temat leczenia objawów związanych z zaburzeniami lękowymi. Jeśli chodzi o moje leczenie to przypomnę, że od 3 lat regularnie przyjmuję leki a od maja ubiegłego roku podjąłem psychoterapię indwidualną. Niestety w połowie listopada (czyli po pół roku terapii) okazało się, że w placówce do ktrej chodziłem wyczerpał się limit NFZ na widczenie usług psychoterapeutycznych i musiałem przerwać terapię do nowego roku. W przerwie międzyświątecznej zadzwoniłem do tej przychodni, żeby sobie zarezerwować terminy do mojej teraputki na nowy rok a tu się okazało, że nie będzie już pracować w tej przychodni. Dzwoniłem do niej ale póki co nie pracuje w żadnej poradni przyjmującej w ramach ubezpieczenia. W przychodni natomiast mi powiedziano, że na razie nie ma wolnych miejsc do innych terapeutów i mogą mnie wpisać na listę oczekujących na co przystałem, bo co mogłem inego zrobić. Dobrze, że w połowie grudnia ubiegłego roku zarejestrowaem się na wizytę do kliniki leczenia nerwic na ul. Lenartowicza w Krakowie i właśnie dziś mam pierwszą rozmowę kwalifikacyjną w sprawie przyjęcia do grupy terapeutycznej (a podchodzę tam już po raz 4-ty z nadzieją, że tym raziem się uda). Jeśli macie jakieś doświadczenia związane z tą placówką to proszę o opinie, chętnie podyskutuję na ten temat. Oczywiście trzymajcie dziś za mnie kciuki, postarm się napisać jakaś relację z dzisiejszego spotkania z lekarzem.

 

Pozdrawiam - natrętek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×