Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeklęte myśli ! Bardzo proszę o pomoc !


Sertemid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 5 dni mam straszny problem który nie daje mi spać i normalnie żyć. Ciągle się zamartwiam i rozmyślam nad kilkoma sprawami. Otóż mam bardzo kochaną dziewczynę, którą bardzo kocham. Jest ona mi wierna, oddana i wszystko, jednak ja caly czas myślę że ona może mnie zdradzać. Wiem, że tego nie robi jednak te myśli ciągle mnie dolują mimo iż ich nie chce :( Dodatkowo mam uczucie ciąglej tęsknoty za nią i smutku że jej przy mnie nie ma, a zobaczę ją jutro lub za kilka dni. Zamartwiam się też że będzie jeździla do średniej szkoly 15 km od naszej miejscowości i że tam kogoś pozna innego itp. :( To jest nienormalne i obsesyjne, wiem że nic nie zrobi i że mnie bardzo kocha, a mimo wszystko nie mogę normalnie żyć bo te myśli psują mi życie :( Jak jestem w szkole, czy z kolegami to nie myślę tak i o tym, ale jak siedzę sam, czy leżę w lóżku w nocy to bardzo mnie to dobija.

 

Bylbym wdzięczny okropnie za każdą pomoc i radę jak sobie z tym poradzić, gdyż bardzo chcilabym życ tak jak do niedawna i normalnie funkcjonować. Dodatkowo dzisiaj mam zamiar pójść do psychologa szkolnego i pogadać z nim o tym problemie.

 

Pozdrawiam, z poważaniem Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat. Powiedzialem o tym dziewczynie, a nawet ucieszyla się, że jestem zazdrosny i powiedziala że poradzimy sobie z tym problemem. Jednak mimo wszystko ja dalej mam jakieś lęki i smutki co mnie niepokoi bo nigdy nie bylem slaby psychicznie.

 

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Jutro pójdę do pedagoga szolnego dobre to będzie rozwiązanie ?

 

Donkey, wiem że nie zdradzi jednak jakoś tak mam i bardzo bym nie chcial takich myśli mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem naprawdę ale jak jestem sam albo wieczorem nie mogę sobie znaleźć miejsca ani nic robić bo tylko myślę i smucę się :(

 

Panna mi wszystko wytlumaczyla i obiecala jednak ja i tak mam takie myśli nie wiem jak to wymazać co z tym robić.

 

Iść do tego pedagoga szkolnego jutro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×