Skocz do zawartości
Nerwica.com

czuje sie zastraszany przez administratora i ponizany


łowca iluzji

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, chciałabym w sumie powiedzieć że rzeczywiście może zdarzyło się że napisałam post który zabrzmiał trochę agresywnie, a chodzi mi o to:

Pozdrawiam wszystkich żrących tabsy : P

TAKIEGO! :mrgreen:

Pisałam to faktycznie do moderatorów (a nie do nowych użytkowników), ale z racji tego że są / jesteście zaprawieni w boju nie myślałam że ktoś się obrazi. Jednak rzeczywiście myślę że nie powinnam działać tak komuś na nerwy. W każdym razie za wypowiedziane zdanie PRZEPRASZAM zwłaszcza moderatorów.

Może też byłam zbyt nachalna w pisaniu o tym "czego nazwy nie wymienię" - ja nic nie sprzedaję ani nie wciskam ale kieruje mną entuzjazm osoby która się wyleczyła (leczy). Ciekawe że można sobie na forum polecać leki wielokrotnie w różnych wątkach a to czym ja się leczę nie powinno być wspominane? Ale ok, nic do nikogo nie mam, rozumiem że jest oficjalny sposób leczenia oraz inne, nie wtrącam się. Odniosłam jednak wrażenie w którymś momencie że nie jestem mile widziana na tym forum, napisałam też

W kazdym razie, drodzy moderatorzy i uzytkownicy, jesli macie cos przeciwko moim postom, to prosze powiedzcie mi to wprost.
Tak więc ponawiam tę prośbę, może ja tu jestem zbyt często, piszę za dużo lub piszę nie to co powinnam nie wiem, w każdym razie myślę że postawienie sprawy jasno rozjaśniłoby sprawę.

 

Ja nic do nikogo personalnie nie mam, generalnie jestem na TAK, jednak mamy inny zupełnie pomysł na swoje leczenie i myślę że trzeba nauczyć się szanować obie strony, zarówno ja was jak i wy mnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy, w razie czego zostanę powiadomiona? Czy mogłabyś się wypowiadać jaśniej.

 

w razie tego

W kazdym razie, drodzy moderatorzy i uzytkownicy, jesli macie cos przeciwko moim postom, to prosze powiedzcie mi to wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego apeluje do was...badzcie obiektywni i bardziej wrazliwi na problemy innych.. jesli juz podejmujecie sie zadania administrowania forum dla ludzi chorych to róbcie to profesjonalnie

 

po primo o czym Ty wogole mowisz używajac slowa "szmata" do kobiety , po secundo na miejscu Magdy to bym Ci tak pojechal ,ze byś sie rozplakal dzieciaku , po tertio nie bawil bym sie w zadne ostrzezenia tylko od razu pernametny ban po quarto na chamstwo powinno sie odpowiadac chamstwem ,po quinto nie placz publicznie na innych jak sam zawiniles . Post mozesz zglosic Administratorowi zawsze pisze co mysle nie interesuje mnie ,ze moze poczujesz sie urazony moja wypowiedzia ;)

 

Palikota dostaniesz klapsa na gola pupe :mrgreen: psujesz nam umowy z firmami farmaceutycznymi i zamiast kanarow w te wakacje dostaniemy tylko po bilecie do Ciechocinka Zdroju :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikota dostaniesz klapsa na gola pupe :mrgreen: psujesz nam umowy z firmami farmaceutycznymi i zamiast kanarow w te wakacje dostaniemy tylko po bilecie do Ciechocinka Zdroju :mrgreen:

Czy palikota to polakita? ;) chyba dołączę do jakiejś grupy anarchistyczno-kontestatorskiej, mam całkiem przeciwne podejście do wielu rzeczy niż ogólnoobowiązujące, nie tylko jeśli chodzi o leczenie ale o wiele innych rzeczy, system społeczny itd.

 

A co do Ciechocinka to polecam, fajne miejsce jakby czas stanął w miejscu w latach 60-tych, dancingi i fajwokloki :) tężnie kąpiel w solance fajna rzecz, raz byłam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze wzbudziłem w was agresje swoimi słusznymi racjami -potwierdza to tylko zasadnosc waszej obecnosci na tym forum... mysle ze kazdy powiedzial to co wiedział a bedzie jak zwykle... co rzecz jasna szybko zweryfikuje jedyny sprawiedliwy-czas

słuszna racja=jestem szmatą?

a to dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym z nim nie dyskutował, albo łowca to jest chory koleś poważnie, i wtedy i tak nie ma sensu sprzeczanie się z nim ani przedstawianie racji, albo jest gościem, który chce wyjść za inteligentnego i pokazać co to on nie potrafi, szkoda tylko że to forum to nie jest miejsce na to.

Za takie gadki różne jakie były jego udziałem ogólnie powinien dostać w r.yja ale że jest to forum to po prostu ban i narqa :)

Łowca kazał wszystkich z nerwicą wysłać do obozu koncentracyjnego, to by nam pomogło, mistrzu poczytaj trochę, w obozach ludzie z zaburzeniami, bądź załamaniami nerwowymi dostawali śmiertelny zastrzyk prosto w serce.

W ogóle w takich obozach było okropne cierpienie w wqurwiają mnie tego typu porównania. Wiemy na pewno kto był by tam CAPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victorku- ja już chyba wiem kto zlecił kradzież słynnego napisu 'Arbeit macht frei'... Pewnie Iluzjonista chce zbudować dla nad obóz z jego marzeń, gdzie by nas ktoś 'wreszcie doprowadził do porządku'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×