Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym Avatar w 3D........zakochałam się w tym filmie, przepiękny, cudowny, zachwycający............. :smile:

Widzialam! N I E S A M O W I T Y ! ! ! Naprawde robi wrazenie, wychodzac z kina trzesly mi sie nogi :shock:

 

A w sylwestra, notabene, poszlam w kimono ;) ale nie zaluje, odbije sobie innego dnia!

 

Ja też wybiorę się na Avatara... O ile mam nadzieję będę miała odwge wybrać się do centrum miasta...

 

PS: Widzę, że recenzje forumowe są pozytywne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z troche innych powodów, niż nerwica ;) nie wiem czy mnie w ogóle przyjmą, bo u nas szpitale chyba jeszcze nie podpisały umowy z nfz..

a nie mam zamiaru znowu jeść ketonalu na potęgę, jak miesiąc temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha

 

no więc mam zapalenie przydatków ;)

a jak wracaliśmy ze szpitala to nas suki złapały, bo brat zapomniał świateł no i 100 zł i 2 karne

 

 

zajebisty początek roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ja sie strułem :( po sylwestrze a 2 miałem iść do pracy teraz jutro musze zasuwać do firmy usprawiedliwić się. dobrze że mam jeszcze ten jeden dzień by dojść do siebie ale niedobrze że czeka rozmowa z szeryfem :x gorzej rok nie mógł sie zacząć k..rwa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!po 30 godzinach jazdy autokarem dotarlismy do domu.Towarzystwo w autokarze menelowate:chlali,gadali calà noc,zero szans na sen...ale radosc,ze dotarlismy szczèsliwie,przy fatalnych warunkach pogodowych,przycmiewa niedogodnosci!urlop byl udany,zawroty glowy minèly w sylwestrowy wieczor :D dalam radè i bardzo siè z tego powodu cieszè.wszystkim Wam zyczè pomyslnosci w Nowym Roku!!ach i nareszcie mam polskà telewizjè :D pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

paradoksy, gratulujè awansu moja droga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- jesteś bardzo dzielna, 90% forum nie dała by rady zapewne jechać na święta i na Sylwka do Belgii i to samolotem/autokarem!

 

 

A mój facet od 5 do 11 ma urlop i chyba mi sie fobia społeczna powiększa...bo stresuje mnie to! :cry: Czemu? Bo sie przyzwyczaiłam że go nie ma w domu?

 

A ja mam sesję na studiach zaraz... porażka. Tym bardziej że mam kilka zaległości i kilka zajęć na których frekwencję mam 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyskoczę z tematem bezsensu... Mam właśnie atak i jestem znów spanikowany. Staram się znaleźć coś pozytywnego w otoczeniu i zapomnieć o ataku ale jak sami wiecie jest to trudne.

Zacząłem zastanawiać się nad istota nerwicy - najczęściej atak zaczyna się jak o tym myślę czy jak mi się moja nerwica przypomni, ale dziś pojawiła się sama, znikąd - myślicie że może to być z przemęczenia organizmu? z niewyspania itp?

Co wam pomaga - pomijając prochy których nie chce już brać?

 

P.S. szczęśliwego nowego roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle, żę zmęczenie organizmu możę się przyczyniać w jakimś stopniu do złego samopoczucia.

 

mi pomagało skupienie myśli na czymś innym - co akurat nie było zbyt proste, ale intensywnie siedziałam na internecie, grałam w gry on- line, chodziłam dużo na spacerki (czesto w środku nocy;) ), kubek ciepłego mleka (fuj) lub kilka łyków zimnej wody też mi pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne myślenie może być równie szkodliwe jak negatywne. Psychoterapeuci poznawczy uczą myślenia obiektywnego - w miarę możliwości najszerszego oglądu na daną sprawę, nie wypaczonego przez nasze zaburzone struktury poznawcze. Tylko wtedy możemy reagować adekwatnie. Samo ignorowanie negatywów nie doprowadzi do niczego dobrego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne myślenie może być równie szkodliwe jak negatywne. Psychoterapeuci poznawczy uczą myślenia obiektywnego - w miarę możliwości najszerszego oglądu na daną sprawę, nie wypaczonego przez nasze zaburzone struktury poznawcze. Tylko wtedy możemy reagować adekwatnie. Samo ignorowanie negatywów nie doprowadzi do niczego dobrego...

 

a skąd wiadomo, że akurat w tej czy w tamtej kwestii nasze poznanie jest zaburzone?

czy celem takiej psychoterapii jest unifikacja wspomnianych struktur - czy reakcja na daną sytuację zawarta jest w jakimiś kluczu?

 

stoikiem to ja nie potrafię być, nie ma to tamto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, nic nie tracisz - u nas tyż zimno i mróz:) Buuuuzi:)

 

Od rana kombinuję co by do pracy jeszcze nie iść - i udało mi się :mrgreen: jupi

 

[Dodane po edycji:]

 

tet, następna fanka Bolka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×