Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Upssss, ale się zrobiło gorąco ;-p

 

Dapoksetyna - z tego, co wyczytałem w sieci - nie jest nowym lekiem. A nazwy środka, o którym wspomniałem wcześniej zupełnie nie znam. Wiem jedynie, że jest to lek, który dopiero co uzyskał za zachodnią granicą zgodę do wprowadzenia do obiegu i przy minimalnych skutkach ubocznych potrafi uczynić cuda.

 

u mnei jutro beda 2 tygodnie jak biore Alvente, wydaje mi sie, ze jest minimalnie lepiej. od jutro bede bral 150mg w dawce 1-0-1. mam nadzieje, ze poprawa juz bedzie wieksza. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Donkey - z tego co wiem to ssri obnizaja libido wiec niby to ma jakis zwiazek :smile:

 

jacas: po 2 tyg. od rozpoczęcia stosowania leku przechodzisz na dawkę 150 mg? Tak lekarz zalecił? Na jakie zaburzenie? 2 razy dziennie? Myślałem, że ten lek należy stosować w 1 dawce dziennie.

 

Ja zaczynam nabierać coraz większej ochoty na wypróbowanie Alventy. W poniedziałek idę do lekarki - powiem jej prawdę i dam szansę lekowi. Nie czuję się aż tak tragicznie jak kiedyś - myślę, że to zasługa Paromercku i wyjścia z Lorafenu, jednak odczuwam straszny dyskomfort psychiczny i miewam stany "podlękowe". Poza tym pojawiły się elementy lekkiej deprechy - zero motywacji i chęci na cokolwiek. Wszystko mnie irytuje, zniechęca i męczy. Nawet rozmawiać z ludźmi, z przyjaciółmi mi się nie chce... A to już źle i nie w moim stylu. Totalny "tumiwisizm"... Potrzebuję KOPA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frozen - tak, zwiekszylem dawke po konsultacji z lekarzem. biore alvente na zaburzenia lekowe

a co do dawkowania nawet neiktorzy tu w temacie pisali, ze biora w 2 dawkach

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę dwa razy dziennie!

Rano 75 mg

Wieczorem 150 mg

 

Lekarz [powiedzial mi ze to jest najwieksza dawka jaka mozna stosowac ambulatoryjnie- wieksze dawki stosuje sie w lecznictwie w szpitalach!

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja biorę dwa razy dziennie!

Rano 75 mg

Wieczorem 150 mg

 

Lekarz [powiedzial mi ze to jest najwieksza dawka jaka mozna stosowac ambulatoryjnie- wieksze dawki stosuje sie w lecznictwie w szpitalach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtopa ale czy nie lepiej połączyć wszystkie posty które zawierają tą samą substancję w jeden? Wkońcu Alventa, Velaxin, Venlectine, Effectin itd... to wszystko to samo czyli wenlafaksyna, natomiast są to tylko nazwy handlowe różnych firm. O wiele łatwiej by się przeglądało to forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena88, to trzymam kciuki zebys przetrwala :) jak chcesz to sie cofnij i przeczytaj jakie u mnie byly skutki uboczne przy Alvencie, ale jak to przetrwalam to jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, brak danych na ten temat. Lepiej zeby nie przyjmowala. Jezeli jednak lekarz zdecyduje ze powinna to raczej zmniejszy dawke. Natomiast pozniej trzeba poinformowac ginekologa

o tym poniewaz moga wystapic objawy odstawienne u noworodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi dziś lekarz przypisał zamiast axyvenu alvente ale aż 225(75x3)mg bo nic nie pomagało zobaczymy czy pomoze jednak ten lek :roll:

 

 

Ja od ponad pól roku biorę taka dawke i mi pomaga. Tylko efekt jest po dłuzszym czasie dopiero!

 

Ja już długo się leczę ale pierwszy raz zdecydowałem się wejść na forum. Wiec witam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi dziś lekarz przypisał zamiast axyvenu alvente ale aż 225(75x3)mg bo nic nie pomagało zobaczymy czy pomoze jednak ten lek :roll:

 

 

Ja od ponad pól roku biorę taka dawke i mi pomaga. Tylko efekt jest po dłuzszym czasie dopiero!

 

Ja już długo się leczę ale pierwszy raz zdecydowałem się wejść na forum. Wiec witam wszystkich :)

 

 

A jak dlugo bierzesz juz Alvente?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×