Skocz do zawartości
Nerwica.com

Preparaty Joalis po raz kolejny


Gość polakita

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza lewatywa to jest lewatywa z własnej uryny - wiem okropnie brzmi ale mocz ma idealne PH i jest "nasz" więc on nam najlepiej pomoże.

A woda? Czy woda moze byc? Wolalbym zwykla wode.. please..

 

Są też inne ale nie działają tak dobrze jak mocz, to jest woda z solą, z sokiem cytrynowym, również z kawy organicznej.

Co to jest kawa organiczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy potrzebują placebo.

zyczde kazdemu takiego placebo po ktorym zapomina co to nerwica. Tego nie sa w stanie zrobic nawet lekarstwa, wiec to wyglada na bardzo dobrze dzialajace placebo!! ;)

 

Kiedy przyszlam na to forum, bylam zalamana, szukalam ratunku bo czulam ze niedlugo umre, nie wiedzialam co robic... a teraz mam dobry humor, energii mam dwa razy wiecej, jestem optymistycznie nastawiona. Fakty mowia same za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc magdalenabmw....naprawde terapia w styczniu? Super!!!!!!!!

 

Tak, idę do psychiatry po leki, do psychologa na terapię i do specjalisty z firmy Joalis po preparaty na detoksykację-oczyszczenie organizmu. Chcę wreszcie sie wyleczyć porządnie.

 

 

Magdalena super cieszy mnie to . Widac ze bierzesz swoje zycie w swoje rece, a to pierwaszy najwazniejszy krok. Tak trzymaj!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc magdalenabmw....naprawde terapia w styczniu? Super!!!!!!!!

 

Tak, idę do psychiatry po leki, do psychologa na terapię i do specjalisty z firmy Joalis po preparaty na detoksykację-oczyszczenie organizmu. Chcę wreszcie sie wyleczyć porządnie.

 

 

Magdalena super cieszy mnie to . Widac ze bierzesz swoje zycie w swoje rece, a to pierwaszy najwazniejszy krok. Tak trzymaj!!!!

 

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć :smile: Postaram sie ''nie dać dupy'' jak to sie mówi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie akurat ani angsthasse, ani polakita, nie przekonuje, ale niech sie lecza swoimi metodami, nawet jak to placebo to im pomoglo, to jest ok :) Kazdy musi chyba znalezc wlasna metoda, ktora mu odpowiada, zalezy to takze od czestotliwosci objawow, samych objawow itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to z ta lewatywa jest ale oczyszczenie organizmu przeszlam na odwyku od Benzos, moze to mi pomoglo aby wziasc sie w garsc. Ale najwazniejsza byla chyba lewatywa psychiki ktora mi zrobono i ktora ja chcialam i dopuscilam na terapie. Wszelki brudy i trucizny moich mysli zwiazanych z przeszloscia pozbylam sie dzieki mojej psychicznej lewatywie.

 

A co do "uwiezcie w siebie , nie poddawajcie sie" nadal twierdze ze to jedyna mozliwosc aby wyzdrowiec, bezwzgledu na jaka nerwice sie choruje.

 

Te slowa to moze i troche podobne do Placebo, ale dzialaja.

 

@ Lili-ana i jak zaczelas czytac ksiazke???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój fanatyzm mnie nie przekonuje, pozostanę przy cbt.

chyba zachowuje sie jak neofita ktory odkryl cos nowego dla siebie i stara sie przekonac do tego caly swiat. ale juz powoli widze ze to niemozliwe. Czas aby moja krucjata dobiegla konca ;) Wierze ze kazdy znajdzie dla siebie to czego akurat potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie farmako i psychoterapię można wesprzeć taką niekonwencjonalną metodą jeśli ktoś bez leków nie chce/nie może.

Mnie zioła uspokajają czasami lepiej niz benzo- placebo, wiem, ale zajebiste :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa czemu wszyscy tak atakuja administratorów i moderatorów tego forum??

Dlaczego atakuja? a dlaczego nam ktos robi uwagi ze robimy offtop w offtopie? skoro juz jestesmy w ogole w dziale oftop to nie mozemy rozmawiac o czym nam sie podoba? Ja nie atakuje tylko sie drocze :)

bo po 1. ZROBIŁYŚCIE offtopa w temacie dot. forum ogólnie, no nie wiem, chyba to było widać ? :shock:

a po 2. jesteście w dziale offtop, bo was tu przeniosłam, więc nie odwracajcie kota ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×