Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sunport


Gość magdalenabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam Was zapytać czy tylko mi sie wydaje że nasz forumowy Sunport jest niebezpieczny dla innych?

 

Skłócanie użytkowników i pisanie rad w stylu :

''bzdura pogielo cie?? milosci nie masz w sercu?? nakarm go porzadnie najpierw. potem znajdz mu zajecie , tak zeby mial do ciebie szacunek i ufal ci. skoro zuca grozby opod ciebie tzn ze musialas wiele bledow popelnic w wychowaniu go.''

 

To powyżej to rada dla dziewczyny której kolega cierpi na schizofrenię.

 

Wydaje mi się, że ktoś kto dopiero zaczyna walkę z chorobą może sobie wziąć do serca rady Sunporta (który twierdzi że mamy choroby bo planetę opentało zło) i może sie to skończyć tragedią.

 

Czy modzi/admini mogą coś z tym zrobić?

>

 

No chyba że to tylko mi sie tak wydaje...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, bo wiem sama po sobie że jak zaczynałam chorować to wszystkie rady brałam sobie do serca bo sie nie znałam jeszcze na niczym co związane z nerwicą, a myślę że jak wtedy bym trafiła na takiego Sunporta to by mnie chyba tu dziś już nie było ;)

Dzięki Shadow! Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z groźbami jakie otrzymałem na pw od Użytkownika sunport podlegającymi pod art. 190 KK § 1, postanowiłem prewencyjnie przyznać kolejne ostrzeżenie. Mam nadzieję, że już nie będzie nikogo tu nękał. Drugie ostrzeżenie jest równoznaczne z wyrzuceniem użytkownika sunport z naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ci pedale podmiencu pedalska mordo tylko "zycze ci smierci" to nie jest grozba karalna. chyba ze uwazasz inaczej to idz na policje poczekaj 3 godziny zeby cie wysmaili i dobrze bo takich pedalow jak ty trzeba wysmiewac.

tak jak mowilem ze usuna moje posty (dlatego tez mu tak napisalem) ludzie nie bierzcie tych lekow a co do postu tej z bmw niedoczytaklem do konca jezeli jest to dziewczyna a nie matka niech zostawi tego kolesia. pedale ty tomaszu nowaku jestes pedalem

 

[Dodane po edycji:]

 

i takze to ze mnie usunales z forum pomimo ze wyslalem do ciebie wiadomosc prywatna zawierajaca wulgaryzmy i moja pogarde w stosunkub do ciebie swiadczy o tobie. nie pisalem na forum to byla wiadomosc prywatna. maly pedale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jednak naprawde cos było nie tak z tym sunportem.Dostalem od niego wiadomosc w ktorej sugerowal zebym nie leczyl sie bo jak wejdzie cyfrowy system identyfikacji to nie dostane numerku..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania dodam jedynie, że jestem w 100% hetero. ;)

dziękujemy za sprostowanie bo właśnie zaczynały nas nękać wątpliwości ;)

kolega sunport najwyraźniej ma schizofrenię (prawdziwą a nie hipochondryczną) bardzo mi przykro, wydaje mi sie że jego odbiór świata a co za tym idzie reakcje mogą byc mocno zaburzone, (choć nie znam sie na tej chorobie) nie ma co brać jego słów personalnie, ale ważne żeby nie narobił zamieszania.

Niestety może byc tak że osoby wyrzucone będą chciały wrócić pod innym nickiem ale jego posty są dość charakterystyczne więc może go rozpoznamy. Szkoda że tak się skończyła jego przygoda na forum, po prostu jest chory... :(

 

[Dodane po edycji:]

 

jego wulgarne posty bym jednak usunęła bo po co to czytać, a jeszcze się ktoś zdenerwuje albo pomyśli że na naszym forum tak sobie rozmawiamy :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

mnie to przeraża jak on pisze takie dziwne rzeczy, chyba powinnam dziękować Opatrzności że mam nerwicę a nie gorszą chorobę... która w ogóle zmienia całe pojmowanie świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawam, czy użytkownik wie, że za takie teksty może pójść do pierdla.

 

chociaż-parząc na poziom postów ... raczej nie.

 

ja pierd.ole co za poj.ebana dziw2ka jestes. przeciez jeszcze w tym kraju mozna zyczyc smierci to ty tepa dzi.wko nie jest karalne. nie wie m czemu myslicie ze mnie zastraszycie, chyba ze jestescie tacy tepi.

 

i wiecie jak tyutaj gadam na tym forum to mam wrazenie ze gadam tylko z jakas czastka ludzie ktorzy maja ostro posrane po lekach w tej po.jeb.anej glowie., prawdopodobnie ludzie lepeij myslacy przelezeli caly dzionek i moze raz zajrzeli na to forum a nie jak pojebani siedzieli tu caly dzien jak wy.

 

jeb.ane swiry sie nie dziwie normalneym ze was traktuja jak swiry tudziedz niziny spoleczne

 

beda mi wmawiac schizofrenie po postach na forum jak nawet mnie nie znaja ja jebe co kurvv.y dlatego tak jestescie odbierani przez spoleczenstwo widac jednak ze generalne zasady sprawdzaja sie na kazdym kroku a biorac leki wspieracie po prostu selekcje naturalna poniewaz bedac tak pojebanym na starosc byscie usrakli zycie wszystkim i wnukom i pewnie przeroslo by to nawet prawnukow

 

[Dodane po edycji:]

 

dlatego kurwa pozdychacie szybko bo se;lekcja naturalna musi dzialac pierdolniete jednostki nie obejda praw czasu

 

[Dodane po edycji:]

 

do admina jeszcze ja je.be nie luibisz bluzgow co ale zeby cenzurowac bluzgi nawet w wiadomosciach prywatnych?? ty jeb.any maluski pedalku wpierdlu to by cie tak w dupsko wygrzmocili zebyc przez tydzien nie mogl srac ale zaloze sie ze ty lubisz takie akcje hehehe

 

[Dodane po edycji:]

 

a i ku.rw.a nie zycze wam dzieci bo ku.rw.a macie zjebany kod genetyczny chyba ze chcecie zeby dziecie wasze mialy pojebane jakies wady np reka przy dupiea noga przy twarzy

 

[Dodane po edycji:]

 

Dla sprostowania dodam jedynie, że jestem w 100% hetero. ;)

dziękujemy za sprostowanie bo właśnie zaczynały nas nękać wątpliwości ;)

kolega sunport najwyraźniej ma schizofrenię (prawdziwą a nie hipochondryczną) bardzo mi przykro, wydaje mi sie że jego odbiór świata a co za tym idzie reakcje mogą byc mocno zaburzone, (choć nie znam sie na tej chorobie) nie ma co brać jego słów personalnie, ale ważne żeby nie narobił zamieszania.

Niestety może byc tak że osoby wyrzucone będą chciały wrócić pod innym nickiem ale jego posty są dość charakterystyczne więc może go rozpoznamy. Szkoda że tak się skończyła jego przygoda na forum, po prostu jest chory... :(

 

[Dodane po edycji:]

 

jego wulgarne posty bym jednak usunęła bo po co to czytać, a jeszcze się ktoś zdenerwuje albo pomyśli że na naszym forum tak sobie rozmawiamy :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

mnie to przeraża jak on pisze takie dziwne rzeczy, chyba powinnam dziękować Opatrzności że mam nerwicę a nie gorszą chorobę... która w ogóle zmienia całe pojmowanie świata...

 

 

ja jebe ale ty jests dziwka, kuba rozpruwacz to by cie zabijal chyba ze dwa dni bo tak bys go w kurwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunport - co za ograniczony osobnik... Czy tam majesticfucker... Coś mi się wydaje, że ten jegomość był już kiedyś zarejestrowany na forum... A teraz z zemsty rzuca bluzgami na admina i innych użytkowników... Poniżej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentna schizofrenia, napisał w ktoryms poscie ze lekarze mu zdiagnozowali schizofrenie, ale on w to nie wierzy , daje do myslenia zeby nie dyskutowac z takim osobnikiem bo tylko brudu sie narobi, a Wy dyspute urzadacie, Magda zakłada topic, nie wiem po jakiego grzyba, i sie Sunport cieszy i nakreca, padaja grozby ....po co ??? sie pytam .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×