Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drapanie w gardle


basia11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pwenego czasu miewam dosyć silne drapanie w gardle,pojawiło sie ono przed moim zabiegiem (zamknięcie przecieku międzyprzedsionkowego w sercu),właściwie lekarze twierdzili że nic takiego tam nie widac ale zostałam przeleczona antybiotykiem. Obecnie juz po zabiegu biore kolejny antybiotyk (sumamet) ale lekarz powiedzial że to raczej tak zapobiegawczo. Pare lat temu przerabiałam ,,gulę w gardle,,i okazało sie że po wykonaniu wszystkich badan byla na tle nerwicowym. Obecnie też nad tym sie zastanawiam czy to aby nie stres i nerwica - a nie jest mi to obojetne nie odgrywa się na mnie w ten sposób. Proszę napiszcie jak zdiagnozować taki,,przypadek,,i co dalej robić bo juz nie mam siły. Nerwica pod róznymi postaciami nekała mnie wczesniej ,mrowienie skóry,bóle głowy,lęki itp. Ale teraz juz jestem bardzo zmęczona tym bardziej że po zabiegu powinnam dbac o siebie . Za wszystkie informacje bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być na tle nerwicowym, ale tak na forum trudno jest jednoznacznie diagnozować. Jeżeli jest to nerwowe, to na pewno nie dopomoże ci branie antybiotyków, szkoda że ci lekarze najpierw nie wykonali ci posiewu żeby sprawdzić czy są niekorzystne bakterie w twoim przełyku, chyba to powinno wyeliminować podejrzenie zakażenia bakteryjnego, zamiast od razu szprycować antybiotykiem (ja po prostu jestem przeciwniczką antybiotyków jeśli nie są one konieczne). Może po prostu zwróć uwagę czy ten antybiotyk pomaga czy też nie? Jeśli nie to właśnie może być na tle nerwowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gulę w gardle mam od 5go roku życia, ale to na marginesie. Być może gardło Cie drapie na tle nerwicowym skoro lekarz nic nie znalazł (stres związany z operacją), a może masz po prostu początki mocnej anginy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×