Skocz do zawartości
Nerwica.com

Badania Porobione:)


załamany na maxa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka . NOrmalnie ta moja psycha mnie juz wykańcza:( ale mniejsza o to porobiłem juz takie badania jak morfologia , mocz, ob , TK głowy , usg jamy brzusznej, TSH, RTG klatki piersiowej, aspat alat, cukier, potas, magnez, EKG serca oczywiscie wszystko wyszlo idealnie. a ja oczywiscie czuje sie jakbym mial zaraz umrzec:/ to znaczy serce wali strasznie jest mi slabo czuje sie jak we snie noi oczywiscie jak bym mdlał, ja juz normalnie glupieje chodze do psychiatry na psychoterapie oraz biore leki ale lekarz mowi ze nie mam podstaw do nerwicy lękowej i jest zdziwiony skad ona mogla sie wziac:) nie robilem badania na HIV ani na obecne wirusy w organizmie a mialem kilka przypadkow w ktorych moglem sie czyms zarazic ale zawsze balem sie robic badan? ak apetyticzy jakis hiv moze dawac takie objwy jak brak apetytu ,schudniecie 10 kg w 3 miesiace , bezsennosc oraz wieczne zmeczeie i niechec do zycia?? powiedzcie jakie badania jeszcze wykonac zeby byc 100% pewny ze nic mi sie nie stanie bo ja juz odchodze od zmyslow:/ z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Czujesz się dokładnie tak samo jak ja przed rokiem.I tak samo jak Ty , bałam się , że jestem na coś chora.Robiłam różne badania , które wychodziły w normie.Okazało się , że to depresja.A ściślej mówiąc depresja maskowana.Chore było tylko ciało.Byłam przerażliwie senna , wyczerpana , schudłam , miałam drżenia mięsni , kołatania serca, bóle głowy-długoby wymieniać.Czy nie przeżyłes ostanio jakiegoś trudnego stresującego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... powiedzcie jakie badania jeszcze wykonac zeby byc 100% pewny ze nic mi sie nie stanie bo ja juz odchodze od zmyslow:/ z gory dzieki:)

Wlasnie tego powinienes uniknąc - tych wszystkich badan. Swiadomosc nerwicy daje Ci niemal gwarancje tego, ze jestes zdrow na ciele a Twoje objawy sa wytworem nerwicy. Badania moglbys mnozyc bez konca, wciaz zyjac w strachu czy czegos nie zbadales, a kazdy objaw o jakim wyczytasz z miejsca stanie sie objawem jaki u siebie obserwujesz - chyba nie chcesz tak zyc? Im wiecej czytasz o przeroznych chorobskach, tym bardziej pograzasz sie w oceanie bolacych palcow, dretwiejacych miesni, pradu na plecach.. Ja wiem, ze to hipochondria i Ty tez to wiesz - pozostaje Ci wiara w sile terapii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster ma racje - ja po każdym kolejnym badaniu czuje ulge ... ale przez dwa dni ... potem swierdzam, że czas na kolejne badanie ...

nie moge znieść, że nie robiłam nigdy TK głowy, a przecież silne zawroty głowy, omdlenia, problemy ze wzrokiem i słuchem to guz mózgu jak w pysk strzelił .............................................................

... ale bronie sie przed tym aby jednak tego badania nie zrobić .... chociaz jak siebie znam to pewnie i tak na TK wyląduje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja myślę że przy objawach jakie u nas występują, warto zrobić badania łącznie z tk głowy, niczemu to nie zaszkodzi, zaszkodzić może kiedy tak jak kolego załamany pisałeś juz wcześniej że miałeś badania robione i że to już któryś raz z kolei, to już do niczego cię nie doprowadzi.

Tylko do głębszej spirali lęku, nie rób ponownie badań bo one nic nowego nie wyświetlą, miałeś echa morfologie, mocz, i wszystkie różne badanko i były przecież ok, lekarz zdiagnozował u ciebie lęki, zaburzenia psychiczne, musisz w to uwierzyć że to nie żadna choroba somatyczna i skupić sie na leczeniu swojego prawdziwego zaburzenia, nie robić wkoło badań bo non stop bedziesz spięty, a lęki będa sie nasilały, zrozum masz nerwicę, zaakceptuj to bo można ją leczyć.

Piszesz ze psychiatra mówi, że nie masz powodów to zaburzenia a to nie ty pisałeś że paliłeś 3 lata trawkę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom trawke jarałem:/ pamietam ze po niej zawsze mialem lęki i dlatego ją odstawilem. napijałem duzo alkoholu.i ogolnie prowadzilem bardzo bardzo nie zdrowy tryb zycia ale kurde jak sie patrzy na takich cpunow i zuli oni chlaja cpaja i bog wie co jeszcze i zyja i nic im nie jest:/ nie moge tego pojąc :( najgorsze ze ja nic nie jem nie mam apetytu i chude juz wygladam jak smierc same kosci wystaja a kiedys bylem zapalonym kulturysta same miesnie teraz ludzie sie mnie pytaja czy jestem ciezko chory bo tak wygladam , masakra jakas:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znalazles winowajce swojej nerwicy, trawka. Czytalem kiedys na temat badan na trawa i wyszlo im, ze sa ludzie, na ktorych THC wplywa niekorzystnie, co objawia sie wlasnie nerwicami, itd. Gdzies na onecie bylo.

 

Co do badan, to ja mam na odwrot niz wszyscy, od poczatku dobrze wiem, ze te objawy sa od stresu, ze to nerwica i do lekarza nie chodze, nawet jesli naprawde choruje, to i tak mi wszystko jedno i musze sie zmuszac, zeby pojsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamany na maxa, nic nie jesz ale czy nadal w obawie że ktoś coś ci dosypuje czy nie masz apetytu, ogólnie twoje niejedzenie może powodować silniejszą derealkę, bardzo często niejedzenie właśnie powoduje stany dysocjacyjne a u nas u osób z lękami takie stany powodują ostry lek i panikę, co tylko nas pogłębia w LĘKU.

A mówiłeś lekarzowi o tej trawce??

Wiesz nerwica, zaburzenia psychiczne to niestety choroba, nie jest to dane każdemu mieć, kto pali czy palił trawkę, tak samo jak nie każdy dostaje chorób wątroby od nadmiernego picia, itp, itd.

Trawka faktycznie moze powodować różne zaburzenia psychiczne, a często po prostu osoby mają predyspozycję do nerwicy i trawka jest zapalnikiem, nawet 1 zapalenie może wywołać lęki, tak samo jeżeli chodzi o stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×