Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień... rozmowa z pewną osobą... przeliczenie pewnych kosztów... zdobycie kilku informacji... przejrzenie projektów i ofert firm budowlanych...jeden telefon....

 

I okazało się, że bardzo realnie mogę myśleć w najbliższym czasie o budowie domu nad morzem ! 400m od plaży !

 

Nie mogę ciągle w to uwierzyć. Ale chyba poczekam jeszcze, skończę licencjat za rok... i wtedy będę kombinować. Tylko nie wiem jak z pracą chłopaka, chyba pomyślimy nad małym pensjonatem jak jego rodzice- projekt jeden już mamy upatrzony, i co ciekawsze stać mnie na niego. I otworzę tam mój biznes, jak w zeszłe wakacje.

 

Ale serce mi sie rozradowało, byłam pewna że nigdy mi sie nie uda tego osiągnąć, że mam za mały wkład finansowy.. A tu taka niespodzianka! :D A z drugiej strony jak wybuduję ten dom i urodzę dziecko to wpadnę w depresję, bo innych marzeń i celów życiowych już nie mam ;) No, nie licząc wyjścia z nerwicy oczywiście.

 

Poza tymi rewelacyjnymi dla mnie informacjami to nie za dobrze sie czuje, w sumie kiepsko...ale to jak codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- kliknij na odpowiedz i pod ramką w której wpisujesz tekst jest takie coś jak 'załączniki' - tam na to klikasz i wybierasz zdjecie z kompa. Jak już wybierzesz to klikasz na 'dodaj zdjęcie' a potem wysyłasz całą odpowiedz :smile:

 

A jak odpisujesz tu na stronie, to jak już napiszesz odpowiedz (na dole tej strony jest ramka na tekst) to kliknij na 'podgląd' i tam są załączniku i dalej wybierasz z kompa obrazek i klikasz 'dodaj' :smile:

 

 

Jacas- ważne żeby Tobie pasowało, ja w szpilkach mam 180cm więc byśmy sie nie dogadali wzrostem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, wyskakuje mi informacja,ze rozszerzenie jest zabronione?czy chodzi o rozmiar zdjècia?

 

[Dodane po edycji:]

 

monika03, ja tez mam dzisiaj piwko..grzanca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- bardzo prawdopodobne. Spróbuj je zmniejszyć, wiesz jak? Np programem typu Irfan, Nero. Jeśli nie umiesz to daj znać, możesz mi na maila wysłać to Ci zmniejszę.

 

Monika- baw sie dobrze :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

A tylko ja sie ciesze z tego że moge już wybudować dom nad morzem? :( No dobra, w sumie kogo to ... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz wrzucilam ,zdesperowany mi pomogl :D:D musialam najpierw wrzucic zdjècie na specjalny program i potem link ze zdjèciem na forum!!jeszcze raz dzièkujè za pomoc :D a swojà drogà to coz to zmowa milczenia jak siè pojawiam na czacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia- dzięki, naturalnie że zaproszę, będziesz mieć pretekst żeby przyjechać nad morze! :smile:

Wova- mnie nie ma na czacie, więc to nie moja sprawka ;)

 

Idę sprzątać mieszkanie, ale mi sie nie chce.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia- dzięki, naturalnie że zaproszę, będziesz mieć pretekst żeby przyjechać nad morze! :smile:

Wova- mnie nie ma na czacie, więc to nie moja sprawka ;)

 

Idę sprzątać mieszkanie, ale mi sie nie chce.....

 

 

Madzia ten dom w Rewalu bedzie?

Kiedy w ogole jedziesz nad morze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- znalazłam świetną działkę w miejscowości zaraz obok Rewala, ale nie chcę nic zapeszyć :smile: Na razie jeszcze rok pomieszkam w mieście, muszę studia skończyć- a potem wdrożę w życie moje marzenia :smile: Najważniejsze jest to, że moje szanse na ten dom wzrosły z 5% do 99%, po prostu pare kwestii sie wyjaśniło, paru rzeczy sie dowiedziałam i marzenie stało sie realne.

A do Rewala jeszcze nie wiem :? Wszystko zależne jest od tego kiedy mój facet będzie miał wolne w pracy, a tego sie dowiemy z dnia na dzień :? Może wyślij mi na pw swój numer telefonu? Jak już coś będę wiedzieć to po prostu wyślę Ci smsa, bo na forum może Cie już nie być jak będziesz nad morzem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×