Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2


LDR

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Chciałam Ci tylko napisać,że przy dolegliwościach nerwicowych to przestawienie dnia z nocą jest chyba dość częste. Przynajmniej ja tak mam. Zawsze rano najgorzej się czuję, potem stopniowo to mija i wieczory a właściwie noce są najlepsze, dlatego też jestem "przestawiona".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Chciałam Ci tylko napisać,że przy dolegliwościach nerwicowych to przestawienie dnia z nocą jest chyba dość częste. Przynajmniej ja tak mam. Zawsze rano najgorzej się czuję, potem stopniowo to mija i wieczory a właściwie noce są najlepsze, dlatego też jestem "przestawiona".

 

 

A ja jeśli chodzi o sen to zdecydowanie w nocy, jestem rannym ptaszkiem - wstaję wcześnie (przez całe moje życie odkąd pamiętam) i kładę się zawsze przed północą :P Po nieprzespanej nocy następnego dnia jestem nie do życia, chodzę półprzytomna :? (choć i tak w dzień nie usnę),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Wam chodzi? Jeśli kobieta go nie szanuje to dlaczego on ma szanować ją? Dobra, nieważne. Znowu mam zdanie inne niż inni, trudno. Adios, ide robić kolacje :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesperowany1, masz racjè jaks zla aura zawisla nad forum:plotki,zlosliwosci,docinki,i takie komentarze,ze zastanawiam siè na jakim forum jestem?chyba jestesmy tu po to zeby siè wspierac, dobrym slowem pomoc sobie nawzajem..ach chyba jestem staroswiecka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×