Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam dosyc czesc 1


dragon1980

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zniszczony spalony. Kiedy w lesie nastapi pozar, w nastepnym roku gleba jest zyzna.

Mna zadza inne prawa natury.

Ciagle zadaje sobie pytanie co sie ze mna stalo?

Ile moze byc czlowiek w takim marazmie myslowym?

Co musi sie stac aby normalnie zyc?

Con zrobic zeby przestac nienawidziec?

Jestem tak rozklekotany I bezuzyteczny. Nie moge patrzec na ten kraj I na tych ludzi. Nienawidze tej pracy jak …. nawet nie wiem do czego to porownac. Nic mnie nie cieszy, o niczym nie marze. Pamietam jak kiedys zasypialem I mocno modlilem sie o to aby niespac samemu. Teraz wszystko mam I nadal jest mi smutno.

Czuje ze juz nic u niezbuduje. Ogladajac juz poraz tysieczny koncert madonny z 2006 roku zdalem sobie sprawe ze stoje w miejscu. Ona juz nagrala kolejny album singiel a ja cofnelem sie jeszcze dalej. Chcialbym uciec, wyjechac z tego kraju. Nie jestem taksowkarzem, nie poczuje sie nim juz nigdy. Na swoje urodziny prosilem o to abym nauczyl sie znowu smiac.

Stalem sie leniwy, watly nadwrazliwy. Drazni mnie wszytko.

 

Czuje sie jak na karuzeli. Czasem jak w teatrze. Wstaje rano I czuje sie jakby ktos mnie wssal z energi. Potem w zaleznosci jak sie czuje albo jestem zly I mysle o zemscie albo zamykam sie w sobie. Kiedy nie pije I nie pale gandzi jest stabilnie wahania nastrojow sa mniej dotkliwe. Jestem za slaby na alkohol. Martwi mnie brak kontaktu z Bogiem. Chce sie do niego przyblizyc I juz szybko sie oddalam. Po moim ciele nic nie widac moze tylko po oczach. Nie mam apetytu ale tez nie katuje sie glodem I przejedzeniem. Jedyne to co mnie martwi to lustro? Uciekam od niego.Lustro to symbol leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragon spokojnie życie jeszcze nie raz cię popieści i nie raz cię zgnoi najważniejsze jest abyś chciał żyć i czekał co to będzie ja miałem identyczną sytuację później postanowiłem wyjechać jak najdalej od polski i teraz jestem w Szkocji studiuje nie pije już jestem wolny mogę robić co chcę i to co sobie wymarzyłem. Pozdrawiam cię i czekaj każdy ma swoje dobre chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×