Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

długi był?

ja ostanie 3 dni sie wybawilem nie biorac lekow i super mi sie poszalalo w dyskotekach :-) tak jak mi magadalenabmw doradzila , nie przejmowalem sie niczym i poszlem szalec, troszke za duzo ladnych dziewczyn bylo ;-) i nie wiadomo bylo gdzie patrzec:-) dzisiaj caly dzien odsypianie i teraz do zycia sie budze:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- współczuję, ale pamiętaj że aby zaczeło sie coś idealnego musi sie zwolnić miejsce, a Ty te miejsce właśnie zwolniłaś. W miejsce czegoś co było okej wskoczy coś co będzie super. Zobaczysz :smile:

 

London- bardzo sie ciesze :D Mówiłam że będzie super i sam widzisz! Mam tylko nadzieję że kac Cie nie męczy? ;)

 

Namiastniku- ostatnio coś masz gorsze dni, samo z siebie czy coś sie wydarzyło?

 

Mój dzień- wstałam niedawno, jakiś jeb**ty klient mojego chłopaka mnie obudził. Musze sobie kupić nową kartę sim bo mi klienci dupe zawracają na moim prywatnym numerze. Chyba dziś jakieś ciasto upiekę. A jak sie czuję? Kiepsko- jak codziennie... Mam jakieś gorsze dni.. Znowu zaczyna sie nuda, chłopak dziś do pracy po wolnym weekendzie :(

 

[Dodane po edycji:]

 

W Szczecinie nie pada, mało śniegu jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień...hmmmmm, no zaczyna się od zapodania sobie xanaxu i wycieczce po mieście, jadę umówić się z psychiatrą i poszukać sobie psychologa w moim mieście - pewnie jak znam życie będę czekać jakie 3 tygodnie na wizytę u lekarza :-|

No a poza tym szykuje się niezły wieczór - idę do kina na Avatar w 3D aż przebieram nówżkami tak się nie mogę doczekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magda sporo jest takich stron ;) tylko na wiekszosci sa limity, np 45 min ogladasz film, potem 50min musisz odczekac zeby znowu obejrzec

ostatnio widzialem w tv zapowiedz jakiegos nowego filmu m.in. z johnnym deppem premeira jakos w styczniu. przypomni mi ktos tytul?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, xanax?coz siè stalo?bylo tak dobrze?brat dzisiaj idzie na awatara-podobno warto!! :D ja zle spiè i jakies zawroty glowy wrocily,moze zmiana klimatu? magdalenabmw, za co ostrzezenie zarobilas??witaj w klubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacas- nie wiem co to za film z Johnym. A na tej stronie jest limit 70minut ale można go obejść, wystarczy wtyczkę foxy proxy zainstalować do mozilli :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Wovka- witaj :mrgreen: Obraziłam pewną niemkę która wpadła wczoraj na forum głosząc cudowne rady w stylu 'uwierz w siebie' a potem wystawiła mi diagnozę (jestem słaba i tępa) po czym zaczeła mi terapię robić (poważnie) -czym wyprowadziła mnie tak z równowagi że aż zomiren musiłam łyknąć bo mnie lęk złapał. Wovka, ja to wogóle chciałam Ci napisać że jestem z Ciebie dumna! Świetnie sobie poradziłaś z tym przyjazdem do Polski, naprawdę! Super !Dajesz rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i suprajz, psychiatra w środę :shock:, jestem w szoku, ze tak szybko.......a no i znalzałm psychologa u siebie w mieście, w tym samym ośrodku co psychiatra, ale tu następny szok - potrzebuję skierowania od lekarza pierwszego kontaktu :? , heh w mieście obok nie trzeba było, no cóż co kraj to obyczaj.

Jeszcze mam pytanko - jak potrzebuję dokumentu, że jestem ubezpieczona - to co to ma być? straczy moja legitymacja zdrowia studencka, czy od mamy z pracy książeczka, ze jestem na jej ubezpieczeniu? Orientuje się ktoś?

 

Wova, no tak jakoś mną telepnęło przed świętami i od lekarza ogólengo dostałam xanxik i tak sobie pykam co drugi dzionek bo kiepskawo ze mną :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, muszè dawac radè!!a z przyjazdem o maly wlos a koczowalibysmy na lotnisku.na szczèscie siè udalo!!to musiala Ciè niezle podku**ic ta Niemka :lol: aa i dzièkujè za mile slowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Jeszcze mam pytanko - jak potrzebuję dokumentu, że jestem ubezpieczona - to co to ma być? straczy moja legitymacja zdrowia studencka, czy od mamy z pracy książeczka, ze jestem na jej ubezpieczeniu? Orientuje się ktoś?

 

A jesteś tam zarejestrowana w tej przychodni? Normalnie wystarczy jeden dokument tj :

-legitymacja zdrowia studencka, aktualna i podbita

-książeczka ubezpieczeniowa rodzica , gdzie jest zaznaczone że jesteś na rodzica ubezpieczona

-ostatni dowód wpłaty na ZUS, jeśli ma sie prywatną umowę z NFZ, osoby prowadzące działalność itd (jak ja)

 

p.s. A ja jestem studentką i tej książeczki nie mam :? Zawsze chodzę z kserówką ostatniej wpłaty mojej mamy na Zus

 

Jeśli jesteś tam zarejestrowana to wystarczy jeden dokument, jeśli nie to lepiej weż dwa żeby sie nie mieli czego czepić. I weż dowód ze sobą.

 

Ja poradnie zdrowia psychicznego mam kilometr od domu, też sie przejść muszę... bo też kiepskawo ze mną ostatnio....

 

Wovka- ja bym nie dała rady teraz jechać gdzieś daleko, tym bardziej mnie to wkurza bo rok temu byłam w Danii w grudniu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam od lekarza..niestety muszè odstawic lek odchudzajàcy:rzekomo powoduje nawroty depresji,objawow nerwicy w tym zawrotow glowy ktore mam od 2 dni.A ja myslalam,ze to zmiana klimatu :? no coz,najlepsza dieta to mniej zrec i tyle!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodzilam sie z chlopakiem.. Przyjechal , poagdalismy i jestesmy razem..

Tak uwielbiam sie do niego przytulac. Ta nerwica mnie zabija- reaguje tak gwaltownie, a potem zaluje. Dobrze ze on ejst cierpliwy i znosi moje napady!

 

Bylam rowniez u psychologa, pogadalysmy sobie i jak na razie stoimy w miejscu.

Dzis choc wiem jak solarium jest szkodliwe ide na maly seansik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×