Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedys mialem byc ankietowanym obiektem w pracy magisterskiej dotyczacej stabilizacji zwiazkow malzenskich po upadku komuny, oczywiscie nic z tego nie wyszlo. Osobiscie znalem kilka takich studentek gdy jeszcze sam bylem studentem, to wiem jak sie takie ankiety wypelnia: kupuje sie 4 piwa (moze byc i wiecej), siada przy stole ze stosem pustych druczkow w 4 osoby (ale nie wiecej bo pokoje w akademikach są ciasne) i wypelnia co tylko z palca wyssane. Cale szczescie ze magisterki robi sie przewaznie do archiwum albo do szuflady i nikt powazny nie bierze powaznie wnioskow z takich prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do odsprzedania kilka fajnych książek-poradników o tematyce, która mogłaby zainteresować czytelników tego forum. Przeczytałem te książki po kilka razy i potrzebuję kasy na inne interesujące mnie pozycje więc wyprzedaję swoją biblioteczkę.

 

Mam takie tytuły:

1. Daniel G. Amen, Zmień swój mózg.

Jest to książka opisująca jak na zachowanie ludzi wpływają zaburzenia w układach mózgu oraz jak można temu przeciwdziałać. Autor opisuje mechanizmy zaburzeń takich jak depresja, lęk, obsesyjne myśli, impulsywność itp.

 

2. Nathaniel Branden, 6 filarów poczucia własnej wartości.

Nathaniel Branden jest znanym badaczem zagadnienia poczucia własnej wartości. Autor w książce wyjaśnia skąd bierze się poczucie własnej wartości i udowadnia, że każdy sam musi sobie na nie zapracować.

 

3. Marcin Pietraszek Jak pokochać siebie?

Bardzo dobra książeczka. Autor opisuje dlaczego warto kochać siebie oraz wskazówki i ćwiczenia jak to zrobić.

 

4. Romilla Ready, Kate Burton, NLP dla bystrzaków.

Książka w przystępny i ciekawy sposób opisuje podstawy NLP.

 

Wszystkie te książki przyczyniły się do poprawy mojej samoświadomości oraz pewności siebie dlatego z czystym sumieniem polecam je. Jeżeli jesteś zainteresowana/y to pisz na 10469004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was:) Studiuję pielęgniarstwo i piszę pracę magisterską na temat astmy. W związku z tym poszukuję osób chorych na astmę, które chciałyby wypełnić moją ankietę. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc, proszę napisać do mnie na adres alicja_pm@interia.pl , a ja prześlę wtedy kwestionariusz. Będę bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jestem doktorantką psychologii. Prowadzę badania nad procesem żałoby i radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby. Wybrałam ten trudny obszar z racji, że podobnie, jak wielu z Państwa, mnie również dotknęła boleśnie śmierć kogoś bliskiego.

Doskonale zdaję sobie sprawę jak trudne i przykre uczucia bombardują Państwa w tym momencie życia. Każdy radzi sobie z nimi w swój indywidualny sposób i mam nadzieję, że przyjrzenie się tym sposobom ma szansę pomóc osobom osieroconym przez kogoś ważnego i bliskiego, które zgłaszają się po pomoc psychologiczną. Stąd właśnie pomysł na tak trudne badania ludzkiego smutku i żalu.

Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wziąć udział w moich badaniach - serdecznie zapraszam i już teraz chylę czoła przed tymi osobami, z racji, że wiem jak bardzo jest to trudne.

Wspomniane badania obejmują osoby, które utraciły osobę bliską (rodzica, dziecko, rodzeństwo, przyjaciela) w przeciągu ostatnich kilku miesięcy i wiążą się z wypełnieniem pięciu niedługich kwestionariuszy, są anonimowe i ich wyniki posłużą tylko do analizy naukowej i, mam nadzieję, przyszłej pomocy osobom w podobnym momencie życia.

Bardzo proszę o kontakt te osoby, które zechciałyby otrzymać zestaw wspomnianych kwestionariuszy (magda.f.k@gmail.com).

Jest to dla mnie szczególnie cenne.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby osoby w poważnej żałobie miały chęć na wypełnianie ankiet w internecie. Ja niedawno straciłam jednego z najlepszych kolegów, ciężko mi sie z tym pogodzić, jednak nie mam chęci na wypełnianie w związku z tym smutkiem jakichś ankiet, tym bardziej wątpię że ktoś kto straci rodzica czy rodzeństwo będzie miał chęć na takie rozdrapywanie ran itd

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przeczytanie mojej prośby. Naprawdę bardzo Ci współczuję z powodu Twojej straty... Wiem, że współczucie nie zaoszczędzi Ci bólu ani smutku, ale... przykro mi.

I rozumiem Twoje zdanie na temat udziału w badaniach, decyzja należy do każdego indywidualnie.

Na szczęście wiele osób dzieli się swoimi trudnymi przeżyciami. Nie przeprowadzam badań dla samego badania i nie chcę schować ich do szuflady, ale wykorzystać do lepszego zrozumienia trudów żałoby i pomocy osobom, które sobie z nią nie radzą, a z którymi pracuję.

Także dzięki za odpowiedź, szanuję Twoją decyzję, na szczęście są ludzie, którzy nie mają podobnych do Twoich wątpliwości. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak;) zaloze swój temat bo potrzebuje jeszcze 15 ankiet do pracy mgr.

nie bójcie sie to zadna na temat zwiazany z choroba;)

temat dotyczy pracy i wartosci naszych i celów

wszystkich chętnych prosze o zostawienie maila tutaj albo na PW to ją wtedy wyśle

potrzebuje osob do wyplenienia jej w wieku 29-30 lat

licze na Wasza pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie slyszalam o tym by placic za ankiety

to ma byc pomoc:P

 

wiesz ktos mi ,kiedyś ja komuś..

i tak to sie kreci na swiecie;)[/qu

 

Pomoc kosztuje moja droga, w końcu to twoja praca mag., więc prosimy o oferty finansowe. Ja biorę 100 zł :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realisto mam nadzieję że sobie żartujesz...chociaż wsumie żalłosny taki zart!

dziewczyna potrzebuje pomocy ja szczeze mówiąć nie chciałabym w takiej chwili po stracie kogoś jakiejś ankiety wypełniać no ale jeśli ktoś miałby na to siłe to super ale żeby komuś płacić za odpowiedz na kilka pytań...!!??

Troche wiecej wiary w ludzi ten świat nie zszedł aż tak na psy!

Może poszukaj też pomocy na innych forach.

Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss no ja tez mam nadzieje ze to żart realisty choc nie powiem... poraz 1 w zyciu z takim niesmacznym żartem sie spotkalam w stosunku do mnie :roll:

 

ogloszenie dalam na paru forach już dawno temu i dużo osob mi juz pomogło obecnie brakuje mi 15 ankiet do równej 100 by zakonczyc badania dlatego spróbowałam tu :roll:

 

 

dziekuje Ci również za chec pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iryss no ja tez mam nadzieje ze to żart realisty choc nie powiem... poraz 1 w zyciu z takim niesmacznym żartem sie spotkalam w stosunku do mnie :roll:

)

 

To chyba mało jeszcze przeżyłaś skoro to był pierwszy tak niesmaczny żart w Twoim zyciu :(

 

p.s. Wg mnie nie był niesmaczny. Jak to sie mówi- za darmo umarło :mrgreen: Ja nie pomogę bo mam 20lat, przykro mi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mało jeszcze przeżyłaś skoro to był pierwszy tak niesmaczny żart w Twoim zyciu :(

 

p.s. Wg mnie nie był niesmaczny. Jak to sie mówi- za darmo umarło :mrgreen: Ja nie pomogę bo mam 20lat, przykro mi.

 

 

 

unikam ludzi konfliktowych i w gronie mam samych zaufanych ludzi ,miłych i na poziomie wiec jeszcze nie spotkalam sie z takim czyms by na czyjac prosbe tak zareagowac jak niektórzy wyżej :roll:

nieprzyjemnsoci przezylam w zyciu to normalne ;)

 

pomoglam mnóstwo osobom za darmo i czerpie z tego przyjemność jesli moge komuś pomóc to mnie to tylko cieszy

ankiet rowniez wiele wyplenilam i do głowy mi nie przyszlo by chciec za to cos

dziwny sposób myslenia niektorzy maja

szkoda ze jednak materializm bierze góre u niektórych

...przykre :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem studentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i chciałbym prosić Was o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej.

 

Badanie nie powinno zając więcej niż około 10-12 minut, nie wymaga podania adresu mailowego ani danych osobistych innych niż wiek i płeć.

 

A oto i link:

 

http://www.ulfr.metal.pl/badanie.html

 

Muszę uzbierać sporą liczbę kwestionariuszy, dlatego każdy respondent jest na wagę złota.

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jak pisałam wyżej pisze właśnie pracę mgr. na temat depresji. Poszukuję osób cierpiących na depresję, które miałyby ochotę pomóc mi i wypełniłyby dla mnie ankietę i dwa kwestionariusze, badanie jest anonimowe i trwa ok.30min. Osobom chętnym wysyłam na maila plik do badania, a potem czekam na uzupełniony. Gdyby ktoś był chętny i chciał dowiedzieć się czegoś o mojej pracy to proszę pisać. Bardzo proszę o pomoc :) Mój adres aniapsych@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×