Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fachowo na temat leków - Link


Dydona

Rekomendowane odpowiedzi

niestety wiec ja musze zaczac radzic sobie sam bo na lekach nie moge juz polegac:) ale dla tych co dobrze toleruja antydepresanty leczenie farmakologiczne jest niezbedne i nie ma co pisac o ich szkodliwosci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesperowany1, nie ma chyba co dyskutować z osobami które nie potrafią operować argumentami. Niech żyją w swoim świecie w którym leki szkodzą, w wszyscy zdrowieją jak tylko oddalą się od lekarza. A może nawet umierają tylko dlatego, że lekarze podają im leki by zbyt długo nie żyli. A jak by nic nie brali to żyli by wiecznie. Eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesperowany1, nie ma chyba co dyskutować z osobami które nie potrafią operować argumentami...

Dlaczego? Podobniez w wolnym kraju zyjemy, niechaj kazdy gada z kazdym zeby sobie swoja wlasna opinie wyrobic na temat ludzi i swiata w jakim zyjemy. Oczywiscie w granicach rozsadku i dobrego smaku :) Ja tam uwazam, ze Ziemia jest plaska ;) Tzn tutaj na forum sie dowiedzialem, ze jestem zatwardzialy konserwatysta, a to mi sie zawsze bedzie kojarzylo z plaska Ziemia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkimi lekami sie zabija, sa leki uzalezniajace, oglupiajace, zamulajace, asa i nieuzalezniajce, takie gdzie czlowiek sie moze czuc normalnie i normalnie funkcjonowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc leki to nie cukierki to naprawde w dzisiejszych czasach kiedy jest na rynku wiele lekow kazdy moze wybrac dla siebie cos odpowiedniego i miec dobry efekt terapeutyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×