Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie fajnie..swiètujemy sobie,cieszymy siè ,ze dptarlismy do Polski,duzo rodakow pozostalo w belgii z powodu odwolanych lotow :? :rodzice majà dzis 38 rocznicè slubu :smile: milego dnia kochani :D

 

[Dodane po edycji:]

 

solipsea, tet, Aleksolo,Linka,shadow i inni a co u Was?jak samopoczucie w swièta??dziewczyny a co ze spotkaniem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, a daloby siè przelozyc na srodè to spotkanko??muszè isc w poniedzialek z nikolà do neurologa-ma skierowanie,a ja na badania we wtorek-i màz do chirurga :? bylabym wdzièczna bardzo!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Siema! Jak tam po Wigilii ? :mrgreen:

 

U mnie poszło nie 0,5 mg Zomirenu SR ale 1,5mg Zomirenu SR :mrgreen: Ale było naprawdę fajnie,bardzo sympatycznie i przyjemnie, byłam ja z chłopakiem, rodzice, siostra i wujek z ciocią. Chociaż były momenty- na początku, że już chciałam uciekać, mój facet potem mi powiedział że miałam wzrok jak obłąkana :roll:

Siedzieliśmy od 17, potem o 22 oni pojechali na Pasterkę, my poczekaliśmy z chłopakiem i ogólnie siedzieliśmy do 5 rano ale nie wiem sama po co wróciliśmy potem do domu, i jeszcze po drodze zaholowaliśmy jakiegoś taksówkarza o 5:30 rano hah :mrgreen: Z prezentów strasznie sie cieszyli wszyscy, ja też sie ciesze bo wczoraj dostałam to co widać poniżej i dziś jeszcze dostanę od rodziny chłopaka. Spałam dziś do 16 wogóle, nic nie mam w lodówce a sklepy zamknięte, a nie bardzo mi sie chce znowu do rodziców jechać 35km, jutro pojade. A to moje prezenciory:

 

[Dodane po edycji:]

 

Wogóle jaki hardcore.. Myślałam że już mam luz na te Święta, ze najwyżej do Babci tylko jutro skoczę... a tu teściowa która była na mnie śmiertelnie obrażona dzwoni do mnie..i prosi żebym jutro z Misiem przyjechała do nich (120km, dzięki Bogu że nad morzem!)-bo sie stęsknili :? xd lol

... W takim tempie to mi Zomirenów zabraknie do Sylwestra :?

samsung_sgh-f480.jpg.57325f1f9f229f2cb95bd4d3e3c7daa5.jpg

18832644224ac3aaa258b32.jpg.ed4122e37ead51f30df92f6757fe15a6.jpg

860910840.jpg.c0492dd07555dfb3526fc41f764d0717.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solipsea, uwazaj na siebie i trzymaj siè!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

tet, i dziewczyny,czy spotkanko mozna zrobic w srodè,??przyczyny dlaczego nie w poniedzialek, napisalam wyzej,nie mogè nic na pw wyslac??cos siè pochrzanilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to do i ja mam dzień do bani, jeszcze wczoraj nawet było si, a dzisiaj znowu łzy, nie wiem dlaczego ehhh juz dosyc mam tego ciągłego lania łeż bez przyczyny. Na szczęscie mój facet jest u swoich rodziców to nie zepsuje mu znowu dnia swoim humorem, żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani,

 

Jak tam święta? Widzę, że u jednym lepiej, u drugich gorzej.

U mnie tak sobie. Dzisiaj po kilku miechach dostawałam ataku, ale poszedł sobie :lol:

Poza tym, co tam, wisi mi to :D

Patrzyłam w wyszukiwarce, ale widzę, że musiałabym się chyba sporo tu cofać, możecie

mi napisać czy ktoś z Was przy lekach chodził, bądź chodzi na solarium??

Ja się wybieram i trochę się boję, ale rozmawiałam z moją doktor i powiedziała, że nie widzi

żadnych przeciwwkazań. :?:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venus- ja chodziłam. Ale to zależy jakie leki, bo np nawet biorą takie na ból zęba musiałam uważać z opalaniem. Bo większość leków może wywołać reakcje 'alergiczną' na słońce i solarkę, mogą pojawić sie plamy na skórze, ale mi lekarz powiedziała że na każdych lekach to sie może zdarzyc i nie trzeba po prostu przesadzać- tzn nie opalać sie codziennie np w lato po kilka godzin. Jak kilka razy pójdziesz na solare albo będziesz chodzić raz na kilka dni a nie codziennie to nic sie nie stanie ! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×