Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przedziały wiekowe forumowiczów.


atrucha

Reprezentuję przedział wiekowy:  

948 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentuję przedział wiekowy:

    • - 18
      164
    • 19 - 21
      176
    • 22 - 25
      226
    • 26 - 29
      150
    • 30 - 33
      93
    • 34 - 39
      76
    • 40 - 45
      40
    • 46 - 50
      10
    • 51 +
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Widać znaczącą przewagę dzieciaków ,tylko dla czego, czy oznacza to ,że pewne roczniki zostały "trafione"

zaburzeniami , czy lepszym dostępem do medium sieciowego

jak to jest waszym zdaniem, ,przecież nie jedno z was przyzna mi rację : nasi rodzice często powinni zasięgnąć opinii specjalisty !!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że po prostu młodzi ludzie mają lepszy dostęp do internetu i swobodniej się w nim czują, a starsi mają swoje "stare" metody kontaktu. Ja poznałam sąsiadów w wieku ok. 60 lat, pani choruje na nerwicę ale nie sądzę żeby buszowała po necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać znaczącą przewagę dzieciaków ,tylko dla czego, czy oznacza to ,że pewne roczniki zostały "trafione"

zaburzeniami , czy lepszym dostępem do medium sieciowego

jak to jest waszym zdaniem, ,przecież nie jedno z was przyzna mi rację : nasi rodzice często powinni zasięgnąć opinii specjalisty !!??

 

 

Rozmawiałam o tym z radiologiem który badał mi kręgosłup. Doktor powiedziała ze te roczniki 85-90 to wogóle jakieś trefne są, bo ciągle niby chorujemy, że społeczeństwo za dużo od nas wymaga i my staramy sie podołać, chcemy być idealni... Przez to biorą sie schorzenia fizyczne (chciałam być super sportsmenką i sobie kręgosłup strzaskałam min przez to), przez presję mamy nerwice, depresje itd To pierwsza kwestia. A druga to taka że nasi starzy nie mieli internetu i nie mogli sie znalesc tak jak my....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×