Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester


Gość Natascha

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie gdzie spędzę sylwestra to co rok najgorsza rzecz jaką słyszę w grudniu.. najchętniej nigdzie bym nie szła i ryczała całą noc w poduszkę ;) a jeszcze teraz dopadły mnie różne tiki, trzęsą mi się ramiona i ręce i nie wyrabiam z nerwów.. ze względu na silną presję ze strony otoczenia i chęć wyrwania się choć na chwilkę ze smutku zaproszę chyba znajomych do siebie i zorganizuję mini alkoimprezkę, w domu najbezpieczniej :roll: Donkey, zazdroszczę Ci tego morza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie gdzie spędzę sylwestra to co rok najgorsza rzecz jaką słyszę w grudniu.. najchętniej nigdzie bym nie szła i ryczała całą noc w poduszkę ;) a jeszcze teraz dopadły mnie różne tiki, trzęsą mi się ramiona i ręce i nie wyrabiam z nerwów.. ze względu na silną presję ze strony otoczenia i chęć wyrwania się choć na chwilkę ze smutku zaproszę chyba znajomych do siebie i zorganizuję mini alkoimprezkę, w domu najbezpieczniej :roll: Donkey, zazdroszczę Ci tego morza..

 

Ja tez sobie zazdroszcze wiesz?

W zeszlym roku mialam okropnego Sylwestra, bylam na imprezie gdzie prawie nikogo nie znalam , wszyscy sie upili oprocz mnie ( patrzyli na mnie jak na dziwologa) jednym zdaniem - bylo okropnie. WIec mam nadzieje ze w tym roku bedzie fajnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku siedziałam sama w domu i nie żałuję. Miałam okropnego doła a impreza, na którą miałam iść okazała się być do niczego.. najchętniej spędziłabym sylwestra nad moim ulubionym szmaragdowym jeziorem ale mam nadzieję, że w tym roku wszyscy przeżyjemy sylwestra bez większych problemów i w miłym gronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do niego 10 minut autem :smile: To z takich jezior polecam Ci jeszcze Turkusowe- koło Międzyzdrojów, znajduje sie obok bunkrów do zwiedzania, jak będziesz jechać na Sylwka to masz blisko tam. Widzę Donkey że często bywasz w moich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko- ja tutaj mieszkam od roku dopiero, ale to nie takie centrum, mam blisko do galaxy ale mieszkam od tej cichej strony- między Stawem Brodowskim a Stocznią :smile: I tu jest cicho i spokojnie a do centrum blisko! :smile: A swoją drogą też mieszkałam pare lat pod Szczecinem, u rodziców- 25minut autem do centrum Szczecina, to może nawet sąsiadkami byłyśmy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie kazdy sylwester jest warty wspomnien - wazne tylko by jakos te wspomnienia odzyskac po szalonej nocy :mrgreen:

na moj sylwester marzen czyli na dziko we wloszech nie moglam liczyc bo luby w pracy moze za rok ;)

wlasna impreza tez nie wypalila bo marudzimy z remontem :? wiec idziemy do znajomych

w zwiazku z ustalonym dresscodem ktory nieco kloci sie z posiadana przeze mnie garderoba ( :P ) nie pozostaje mi nic innego jak przebrac sie za barbie sluter 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×