Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak dziewczyna ma się za niewiadomo kogo i chce dać a nikt nie chce wziąć. Nie wiem czy Madzi to dotyczy, nie mnie to oceniać (ja gustuję w innej kategorii kobiet), ale znam takie wygasłe gwiazdki, wiek już nie ten, a podejście to samo... Smutny widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry za nieskromność ale nie miałam nigdy sytuacji że ja chciałam a facet nie.

Pogratulować. Mnie raz jeden powiedział, że "jemu to się wydaje, że ja bym chyba chciała coś więcej, a on ma hamulce moralne". Wprawdzie byliśmy młodsi niż teraz i dość niewinni, ale i tak to było bardzo niemiłe, jak strzał w pysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiem tekstem piosenki

 

Och Ziuta

Słowa: D. Dusza, Muzyka: I. Dudek

Och Ziuta, dziś życie me przegrane jest

Przegrane jest przez jedną noc

Och Ziuta, naprawdę nie wiem jak się pozbyć

Jak się pozbyć ciebie stąd

 

Urodę świnki Piggy masz

Wagą przewyższasz nawet ją

We śnie mnie straszy twoja twarz

A wszystko to przez jedną noc

 

Och Ziuta, ja wiem, ze nie ma brzydkich kobiet

Tylko wina czasem brak

Lecz Ziuta, gdy wytrzeźwieje człowiek

Wtedy inny gust ma, inny smak

 

Pokazać się gdzieś z tobą wstyd

Dwie klasy podstawówki masz

Swym krzykiem nerwy psujesz mi

A wszystko to przez jedną noc

 

Och Ziuta, pijany byłem gdy przed ołtarz

Zaciągnęłaś mnie

Och Ziuta, dlaczego, dlaczego się zgodziłem

Tak żałuje, tak żałuje dziś

 

Za byle co ty bijesz mnie

Pieniędzy żadnych nie chcesz dać

Szepczesz: koteczku kochaj mnie

A wszystko to przez jedną noc

 

Och Ziuta, dlaczego mą dziewczyną

Pierwszą, stałaś się tej nocy złej

Och Ziuta, kobiet dotąd nie znałem

Nie wiedziałem, jak to robi się

 

Hrabiowski przecież tytuł mam

A ty gosposią byłaś mi

Podniosłaś swój społeczny stan

A wszystko to przez jedną noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... normalnie padłem na twarz czytając te wasze posty :D To jest sto razy lepsze niż te teksty o świętach i kotku :D Muszę tu częściej zaglądać, bo nie złe jaja tu się dzieją :D

 

 

Btw. Co wyście tak uczepili się Magdy BMW (tak w skrócie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Co wyście tak uczepili się Magdy BMW (tak w skrócie) ?

 

Też bym to chciała wiedzieć o co im chodzi :?

 

 

Ludzie, ja nie wiem jak Wy- ja mam tego samego partnera od 2,5 roku i ani ja jemu sie nie nudze ani on mi i dostęp do mnie ma tylko on, a jeśli Wy macie/mieliście w życiu sytuacje że ktoś albo Wami sie znudził albo Wy kimś to najwidoczniej to nie była miłość i tyle, takie żale można wylać u psychologa ale nie na innych użytkowników forum. Uczepiliście sie mnie a przecież to nie moja wina że macie nie fajne życie seksualne no...

 

Shadow- jesli dla Ciebie kobieta jest jak samochód i tylko na początku Ci z nią fajnie a potem nudno to wg mnie powinieneś zmienić kobietę i zmienić auto, bo to smutne jest co piszesz.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Dobranoc wszystkim frustratom, ja idę uprawiać wspaniały seks jak w tym temacie przystało i jak przystało na wieczór, o ! A wszystkim sfrustrowanym radzę iść i zrobić to samo, może Wam sie humory poprawią bo na razie ciężko, oj ciężko , a tak to przynajmniej będziecie mogli potem zamiast czepiać sie innych i wymyślać problemy napisać na temat ILE RAZY UPRAWIALIŚCIE SEKS W TYM TYGODNIU :smile: peace i luzy rajtuzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... normalnie padłem na twarz czytając te wasze posty :D To jest sto razy lepsze niż te teksty o świętach i kotku :D Muszę tu częściej zaglądać, bo nie złe jaja tu się dzieją :D

Popieram w 100% :mrgreen::mrgreen:

Magdalenabmw tylko dzisiaj z tego wszystkiego nie zajeźdź swojego faceta na dobre ^^ :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scrat- w moim avatarze jest zdechła mucha i zdechła ćma. Naprawdę one kojarzą Ci sie z wazeliną i seksem? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:;)

 

Polakito- prawie padłam ze śmiechu po przeczytaniu Twojego posta :mrgreen::lol: Lubię ludzi z dystansem do siebie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, sugerujesz mi abym uzywal wazeliny technicznej? Czy jakiejs innej? W linku jest mowa o technicznej ze szczegolowym omowieniu skutkow ubocznych, zapewne jestes w tej kwestii autorytetem? Mi wydawalo sie ze jako admin powinienes skupic sie na gaszeniu pozarow, a nie na dolewaniu oliwy (ups.. wazeliny) do ognia :P

A avatar i tak mi sie podoba, lubie takie nieco odrealnione spojrzenia na swiat :) Pozdrawiam, Ciebie również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, sugerujesz mi abym uzywal wazeliny technicznej?

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=60004

 

Tutaj do BMW zalecają techniczną.

 

Mi wydawalo sie ze jako admin powinienes skupic sie na gaszeniu pozarow, a nie na dolewaniu oliwy (ups.. wazeliny) do ognia :P

A to ci admin niedobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×