Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mój dzień : ubieranie choinek i pakowanie prezentów w domu u rodziców - jestem niewierząca, Oni chyba nigdy się z tym nie pogodzą więc co rok każą mi przyjeżdżać i się tym zajmować :lol: ale drzewko ładnie pachnie, dobre i to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, już - jest weekend więc zawsze znajdzie się chwilka na to a od jutra znowu wszyscy pójdą do pracy i nie będzie miał się kto tym zająć.. mi oczywiście wszystko jedno kiedy ją ubieram, ważne żeby rodzinka była zadowolona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :smile: Spałam do 15, o mój ma wolne, mam zamiar jechać dziś po prezenty ale nie wiem czy ogarnę temat.

 

Aldik- gratuluję sprzedania dwóch aut w godzinę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie weszłam na przejście, miałam zielone, a babka która jechała miała czerwone, ale strzałkę na prawo zieloną... widziała mnie jak wchodzę na przejście, ja się na nią jeszcze patrzyłam co ona zrobi, a ona kurwa dalej jedzie na chama, podczas gdy ja już jestem prawie na środku :? zrobiłam 2 kroki w tył i zahamowała centralnie przy mnie, także jakbym się nie cofnęła, to pewnie bym bez nóg została.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiepsko ale Cię przebije bo ja mam pierwszy dzień po świętach z niemca i fizyki jakieś rychy po okręgu jakby mi to było do czegoś potrzebne...ale nauczyciele myslą że co drugo dzień na deser będe sobie liczyła z jaką prędkością lata długopis albo inne nikomu nie potrzebne rzeczy! :D Okres edukacji na poziomie licealnym to istny żal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak uwazam ;) tymbardziej ze chodze do szkoly w godzinach 12-19. a w ktorej klasie jestes?

 

[Dodane po edycji:]

 

ja mam jeszcze angola po swietach ale to akurat pikus :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło...! Małe to było moje przedszkole potem już tylko setki rozwrzeszczanych dzieciaków na korytarzach. teraz wsumie też bo zauważyłam że w liceum ludzie jeszcze bardziej szaleją niż w gim. teraz to gdzie sie nie obejrze ktoś albo pali albo zalewa łazienke....A na jakim profilu jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×