Skocz do zawartości
Nerwica.com

Głupota strzaszne natrętne myśli:((


Kuba (resztki sił)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam słuchajcie nie moge juz sobie poradzic mam straszny problem boje sie wszystkiego mam wrazenie ze wszyscy chca mnie otruć przez to prawie nic nie jem ani nie pije bo mam wrazenie ze np w wodzie mineralnej jest trucizna poprostu tak mam ze wszystkim boje sie jesc pic to straszne:((( to głubie ale np nie napije sie coli bo sie boje ze ktos cos dosypal , nie zjem chcleba bo sie boje no dosłownie mam tak ze wszystkim. np jak sie napije łyka wody to zaraz sobie wkrecam ze tam cos bylo i doslownie tak panikuje ze szok. przez to nie jem i nie pije juz chyba miesiac nie mam sił jestem taki słaby ze nie mam sily nawet wstac. co zrobic??jak ja mam sobi pomoc chodze do psychatry ale to nic nie daje. bje sie ze umre z odwodnienia albo z glodu bo ilez mozna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał tak samo, nawet drinka w barze nie wypił bo sie bał że kelner mu coś wsypał. Dziś ten kolega już drugi rok leczy sie na schizofrenię. Idz szybko do psychiatry i powiedz mu wszystko, bierzesz jakieś leki? To brzmi poważnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką diagnozę postawił Ci psychiatra? To o czym piszesz to objaw schizofrenii i niestety w bliskim towarzystwie to widziałam, wiem jakie to męczące. Choć mam nadzieję że u Ciebie to tylko nerwica... ech.... co Ci lekarz mówił???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasze Cie, bo to nie musi być schizo. Piszę tylko że mój kumpel miał takie jazdy i był u psychiatry, psychiatra mu powiedział że to nerwica i dał jakieś leki, ale te leki nie pomagały a jego stan sie pogarszał więc poszedł do innego psychiatry a potem do jeszcze innego... i postawili mu diagnozę schizofrenia, no i leczy sie, raz jest lepiej raz gorzej ale wychodzi na prostą. Jedna sprawa- on nie zdawał sobie sprawy z tego ze to co robi i mówi jest głupie, a Ty zdajesz sobie z tego sprawę a to jest argument za tym że to nie jest schiza. Ja Ci nie postawię diagnozy bo nie jestem lekarzem ale wg mnie brzmi to grożnie i powinieneś iść do swojego lekarza i mu opowiedzieć o tym i może w razie 'w' iść też do innego psychiatry. Bedzie dobrze, nie łam sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze musze brac leki typu witaminy, potas, magnez

Nie, nie chodzi o witaminy i minerały tylko leki na receptę od psychiatry, żeby mózg zaczął normalnie interpretować rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba - uwierz na slowo: psychiatra jest lekarzem i nie dostaniesz od niego zadnych narkotykow bo to jest zabronione. Dostaniesz lekarstwa podobne do witamin, po ktorych bedziesz sie czul lepiej o ile wykazesz sie cierpliwoscia w ich zazywaniu. Najwazniejsze zebys mial do lekarza zaufanie - bez tego Ci sie nie poprawi. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a od dawna bierzesz te leki? To trwa miesiąc, tak? Lekarz nie mówił jak długo to może trwać? Bo wiesz, chwilowe to pojęcie względne. Lekarz chyba wie co mówi... Chociaż mojego kolegi lekarz niby też wiedział..Poobserwuj sie trochę, jedz coś na siłę -sam sobie rób jedzenie!, leki powinny pomóc, a jesli poczujesz że np za miesiąc nic sie nie polepszy do idz do lekarza, powiedz mu o tym, a jesli on to oleje to idz do innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie chcialem powiedziec ze to nie stalo sie samo z siebie wczesniej nawet o tym nie pomyslalem ze ktos by mnie mogl otroc . raz bylem na imprezie i dosypali mi na nieswiadomce extasy ja nigdy wczesniej nie cpalem poprostu tak mnie to zczesalo mialem takie lęki myslalem ze umieram i od tamtej pory mam te lęki wszystkie i ogolnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba- to bardzo możliwe że od tej akcji z extasy tak Ci sie wkręciło.. Więc to pewnie nie jest schiza, nie martw sie :smile: Ale chuchaj na zimne, idz też do innego lekarza na konsultacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×