Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Donkey- taka miłość często sie zdarza, ja moją miłość poznałam na forum i zaraz 3 lata będzie :smile:

Fobia- też sie kurcze zbieram żeby tatuaż skończyć, ale jakoś odwagi mi brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na innym. Ale co to za różnica jakie forum? Nie zauważyłam abyście jakoś różnili się znacznie od ludzi z tamtego forum gdzie poznałam chłopaka mojego, jesteście tylko wrażliwsi i dojrzalsi ale to akurat na plus jest :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, scrat

 

 

mój dzien: z rana ciężko było wstać, więc poszłam na uczelnie 5 godzin później, na 2 godziny tylko

ale obecnośc mam, więc...

tylk koleś mi się znowu rozdwajał..

 

a teraz sprzątam bo nikt dupy nie ruszył, żeby to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scrat, skubany, bmw-sport a skąd wiesz? :D Ale już mnie nie ma na tamtym forum, mam skasowane konto, byłam kilka lat ale jakoś nam sie drogi rozeszły... A mój chłopak był znajomym mojego kolegi, umówiliśmy sie na piwo, pasja nas połączyła i tak jakoś zostało... Skoro nas połączyła pasja to dlaczego Was miała by nie połączyć nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na innym. Ale co to za różnica jakie forum? Nie zauważyłam abyście jakoś różnili się znacznie od ludzi z tamtego forum gdzie poznałam chłopaka mojego, jesteście tylko wrażliwsi i dojrzalsi ale to akurat na plus jest :smile:

 

 

Dwóch nerwicowców razem? Trudny związek to by chyba był.

 

Jak dla mnie facet musi być silny bo ja jetsem słabiutka ;/. Muszę czuć się bezpiecznie. To podstawa.

 

Co więcej , wyobrażacie sobie jakby to było jakby dwie osoby w tym samym czasie atak dostały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zaczne posta od tego co miałem dawno napisać- dlaczego kurde musze dwa razy klikać aby wejsc w tego posta, raz klikne to wyświetla błąd, wracam do głównej i znów klikam i jest ok i tak zawsze hmmm Też tak macie??

 

Co do dwóch nerwicowców hmm czy ja wiem, lepiej zeby w zwiazku jedno mądre i zdrowe było aby pchać do zdrowia tego drugiego...

 

 

Co do połączenia ludzie w pasji dotyczącej bmw ehh faaajnie by było :) Chciałbym dziewczyne która lubi i zna sie na tych aytach a nie jest zwykłą blacharą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłam poprawić mój tatuaż (robiłam go 6 lat temu ale postanowiłam go troche poprawic) :) lekko obolała ale szczęśliwa :) niedługo zrobie kolejny ;)

 

Lubie Cie ale po co Ci tatu blee mi sie zawsze to z jednym rodzajem kobiet kojarzy - jakby sie znakowały hmm Lepiej daj go wymazac a nie poprawiaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- ja też mam dziare i co, już mnie nie lubisz? :P Co do kobiet na forach np o bmw... masakra :lol: Miałam 'przyjemność' poznać kilka osobiście, i miałam wrażenie że są na forum i jeżdżą na zloty tylko po to aby co tydzień nowego kolesia podrywać i żeby sie chwalić koleżankom że co tydzień pod liceum inna beemka po nią przyjeżdża :roll: Ja akurat w tamtym okresie troche dorabiałam u mojego ś.p. przyjaciela Wojtka w warsztacie i jakoś tak tarfiłam na forum, poznałam kilka osób, potem miłość.. Przeznaczenie wg mnie. Fajnie jak ludzie mają tą samą pasję :smile: Mi akurat sie trafiło że nas połączyła miłość do 7-ek, ale czy nerwica nie może połączyć?

 

Eks przyjaciel mojego chłopaka ma nerwicę lękową. Raz po pijaku chcieliśmy sie pocałować (nie pytajcie czemu bo nie wiem, film mi sie urywał już :evil: ) i następnego dnia spotkała nas kara - mój chłopak zakończył z nim przyjażń a my dostaliśmy NARAZ ataku paniki. Sorry że sie tak uzewnętrzniam, pewnie nikogo nie interesują fakty z mojego życia, ale chciałam Was wgłębić w sytuacje- za kare jasna cholera Bóg nas pokarał.

 

Mówie Wam- dziwna faza jak czuje panikę, lęk i patrzę w oczy drugiej osoby i wiem że on czuje to samo. Schiza po maxie......

 

Scrat-wiem, przez mojego nicka sie domyśliłeś ;) Ale trafiłeś, bo for bmw jest dużo w Polsce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłam poprawić mój tatuaż (robiłam go 6 lat temu ale postanowiłam go troche poprawic) :) lekko obolała ale szczęśliwa :) niedługo zrobie kolejny ;)

 

Lubie Cie ale po co Ci tatu blee mi sie zawsze to z jednym rodzajem kobiet kojarzy - jakby sie znakowały hmm Lepiej daj go wymazac a nie poprawiaj..

:roll:

 

 

jacas, 200 zł to standardowa cena- jesli tatuaż jest mały bądź średni, bo w zasadzie na tym "poziomie" płacisz za sprzęt.. a wiadomo, że jak chcesz całe plecy to trochę dołożyć trzeba.

ale moje zdanie, że lepiej trochę dopłacić, jeśli się chce mieć porządnie zrobione, bo na całe życie zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe plecy to koszt około 1000-1500zł. Pół pleców np sama góra około 600-800zł. Zależy jakie studio, jakie miasto, jakie kolory, cieniowanie itd Ja tylko pamiętam cennik tam gdzie ja robiłam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze jak sie nie ma kogos bardzo zaufanego to lepiej zaplacic w salonie niz robic u kogos na chacie.

moze jak w przyszlym roku polece to brata do Szkocji to mi ufunduje dziabe ;) myslalem nad krolikiem Bugsem :D

magda, a nie ma tez znaczenia wielkosc plecow? w ogole kotek byl ladniejszy ;) xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacas- nie mam pojęcia, ale wydaje mi sie że ma znaczenie bo co innego wydziarać plecy takiego Pudziana a co innego np moje :smile: Jacas a ile masz lat? Pisałeś że chodzisz na siłownię, wiesz o tym że tatuaż może sie rozejść i będzie wyglądać tragicznie?

 

p.s. Nie lubisz zdechłych much i ćem? :mrgreen:

p.s.2. Jak bedziesz mieć 40-50lat to zwałowo będziesz wyglądać z Bugsem na plecach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18, wiem ze moze sie rozejsc ale wzdluz kregoslupa miesnie sie zbytnio nie rozlaza, co innego "motyle" ;)

nie, ze nie lubie, ale kotek byl sympatyczniejszy xD

no ba, z napisem co jest doktorku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×