Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ha moje kocury wczoraj byly pierwszy raz na sniegu,nie wiem czy im siè spodobalo??zapomnialam o nich i w efekcie trochè zmarzly:mialy szron na wàsach 8)

jest mrozno,slonecznie i pièknie pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, nie panikuj,wszystko jest w normie,moj kardiolog powiedzial zeby cisnienie mierzyc raz na dwa tygodnie,kiedys mierzylam codziennie i siè bardzo nakrècalam.teraz mam 139/85,najlepiej mierzyc rano i to w stanie spoczynku,czyli na lezàco.wieczorem przewaznie jest podwyzszone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo mowil moj psychiatra, w poczatkach nerwicy potrafilem sobie mierzyc cisnienie co 10 minut ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

dzisiaj pierwszy raz od dosyc dawna spalem prawie 10 godzin, chociaz w nocy 2 razy sie budzilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądam Brzydule. Na nic jakos nie mam siły. Świeta się zbliżaja i jak patrze na te wszyystkie przygotowania to się zaraz pozygam!!! Masakra. Nienawdze świąt. Nagle się bedziemy wszyscy kochać i jakby nigdy nic usiadziemy do stołu wigilijnego.l Poprostu żal!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Brzydula'' , najbardziej poj***y serial obok mody na sukces i innych zrytych pseudo seriali :mrgreen:

 

 

Nie blużnij ! :twisted: We wtorek ostatni odcinek :cry:

 

Miłego dnia, ja mam dziś dzień spa jak dziewczyny z forum ostatnio, tylko do fryzjera to chyba nie dam rady....

Wogóle to umieram ze strachu przed Wigilią, już czuje w kościach że 24 grudzień zacznie sie dla mnie mega lękiem i resztą objawów somatycznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro niedziela, mój facet ma wolne! :mrgreen: Cały tydzień na to czekałam. Odpoczniemy i zrobimy zakupy świąteczne. Już mam dość samotnego siedzenia w domu i gapienia sie w ścianę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×