Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Zielona Góra]


frontiero

Rekomendowane odpowiedzi

aniak80, hej...

A powiem Ci,że nie jest zle :D

Na początku nie podobały mi se ich metody,bo nie daja benzo :D

Ale teraz sie ciesze,że nie dałam se w to wciagnać.....jestem ponad miesiąc bez leków i jakoś sobie radze :D

 

Zadowolona jestem bardzo z terapi mam godzine raz w tygodniu za darmo :D No i zawsze moge zadzwonic do lekarki jak mam problema :D Telefonicznie tez mnie wspiera...moja terapeutka to zarazem p.psychiatra,psycholog i neurolog i co najważniejsze jest Polka więć rozumiemy sie bez słów :D

 

A Ty jak sobie dajesz rade na co sie leczysz :?::?::?:

 

U mnie teraz podejzewaja ,że mam ChAD,ale to sie dopiero okaze niebawem na 100%:D

 

Buzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od listopada brałąm coaxil ale 2 tyg temu odrzuciłam bo bardzo boli mnie zołądek i zaczełą wątroba.Mam na przemian depresję z nerwicą.Trudny przypadek bo odrazu mam mysli samobójcze których bardzo się boję:( najgorzej jest za kierownica jak jest ciemno jak jadę na rano do pracy albo wracam z niej.Ale zeby nie korcic losu jezdzę przez miasto a nie obwodnicą.nerwy mam ale juz nie takie.Nawet propranolol odrzuciłąm.Narazie biorę magnez i piję sok pomidorowy.Niewiem jak dalej pociągnę bo 30 kwietnia mój 2.5 letni synek ma operację a starszy 17 maja komunie więc same nerwy.Najwazniejsze ze serce się uspokoiło.A i od coaxilu zaczełam miec wybuchy ciepła czyłąm ze twarz mi się pali,cisnienie skakało.Ogólnie teraz nie jest zle.Jak wychodzi słonko to chce mi się zyc:)

 

Super ze masz takiego lekarza,ja na Zarzycką nie narzekam ale niema rozmowy wysłucha da recepte i czesc jak czapka:)

Teraz poprubuję sama nad soba popracowac moze sama dojdę do wyleczenie:) muszę cos z tym zrobic bo juz dosc mam chorób i leków. Wolę tak jak teraz usciąsc po pracy zapalic papierosa i wypic sobie małe piwko:):):)

 

A co to jest CHAD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem kolejnym przypadkiem tego czegoś :) Mam 20 lat. Chętnie z kimś pogadam. Mnie tez męczy. pisać na gg 6152088. Czekam. Pozdro.

 

[Dodane po edycji:]

 

A na jakąś rozmowę ktoś chętny;>

Z chęcią bym pogadał Nie wiem może gg albo w realu. Jak coś to moje gg 6152088. Pozdro

 

[Dodane po edycji:]

 

Jasne, można pogadać. Ja jestem z Zielonej, znaczy studiuję tu, a więc mieszkam.

Z chęcią bym pogadał Niew gg czy w realu. Jak coś to moje gg 6152088. Pisac śmiało o każdej porze. :) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Zielonej Góry i szukam osób , które tez chorują na nerwice ,depresje,są samotne i przygnębione chorobą , chętnie poznam takie osoby , na co dzień nie mam z kim pogadać , bo nikt mnie nie rozumie, chętnie zaprzyjaźnił bym się z takimi osobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! ja leczę się na nerwicę depresyjno lękową a poza tym po pobycie w szpitalu (na oddziale nerwic) dowiedziałam się, że jeszcze posiadam zaburzenia osobowości (osobowość narcystyczna). Trudno z tym żyć dlatego chciałabym czasami z kimś pogadać. Dodam jeszcze,że jestem z tym zupełnie sama.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×