Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziewczyny, a w dziale Oferty / Warszawa jest ogólnie bałagan, same pytania niewiele odpowiedzi, wymądrzanie się ESTER, tak że ten dział robi więcej mętliku w głowie niż pomaga. Ja go czytałam na poczatku choroby jak szukałam pomocy i powiem szczerze że mi nie pomógł. Jak wy znacie dobrego psychiatrę to go tam opiszcie. Ja na dłuższą metę nie korzystałam z żadnego, bo w rezultacie nie brałam pastylek, więc nie będę tam nic opisywać.

 

Wystarczy zapytać,a uzyska się odpowiedź.Generalnie na każdym forum są konkretne działy i w nich się pisze,by nie robić bałaganu i by latwiej znajdywać informacje.Dlatego odsyłałam do działu oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EFT (Emotional Freedom Techniques) Techniki Emocjonalnej Wolności, to jedno z największych odkryć na polu terapii i leczenia.

EFT zaliczane jest do dynamicznie wynurzającego się nurtu Energy Psychology i Energy Medicine (Energo-Psychologia i Energo-Medycyna), czyli nurtu, który traktuje czlowieka holistycznie -jako jedną całość: ciało, umysł i dusza są ze sobą nierozerwalnie połączone i wpływając na siebie.

EFT przywraca organizm do naturalnego stanu harmonii. Jesteśmy skonstruowani tak, aby samoistnie do tego stanu powracać ,jednak często blokujące nas doświadczenia czy przekonania zaburzają nasz system energetyczny powodując blokady w systemie meridianowym.

EFT polega na opukiwaniu punktów meridianowych (sekwencje ) wraz z jednoczesnym wypowiadaniem afirmacji , co powoduje - często natychmiastowe odblokowanie przepływu energii w meridianach, a dostrojenie się klienta do problemu powoduje uwolnienie emocji wraz zusunięciem objawów fizycznych.

Odkryciem Gary Craig'a jest, że "Przyczyną wszystkich negatywnych emocji jest zaburzenie w systemie energetycznym".

Ilość sesji EFT uzalezniona jest od problemu z jakim klient chce pracować i w czym sobie pomóc , ważna jest tez współpraca między klientem a trenerem , gdyz tylko wówczas trener jest w stanie pomoc w rozpoznaniu prawdziwego problemu klienta.

 

Technika Emocjonalnej Wolności pomaga w takich zaburzeniach jak ;

alergie , zaburzenia jedzenia, zlośc , gniew , fobie , ADHD,nalogi , niska samoocena , cukrzyca , zaburzenia ciśnienia , ból , depresje, kompulsje , obsesje, nadwaga , trauma, dysleksja, migrena , napady paniki i wiele innych.

 

EFT zmieni Twój Świat !!!

 

Pomaga tam , gdzie "nie powinno pomagać"...

 

- przynosi trwały efekt

- nie wymaga stosowania leków

- jest łatwe do nauki dla każdego

- może byc stosowane przez każdego

 

Więc jeśli chcesz :

 

•żyć pelnią zycia i pokonać wszystkie ukryte przeszkody ktore wstrzymujące Cię od osiągnięcia pełni swoich możliwości.

•uzyskać większe dochody

•rozpocząć nowy biznes

•schudnąć

•bez problemów nawiązywać kontakty z ludźmi

•stać się tym, kim chciałbyś być i robić to co zawsze chcialeś robić

•wyrażać z łatwością swoje emocje

 

Być wolnym od;

•niepewności,

•odrzucenia,

•żalu za straconą miłością

•gniewu

•negatywnych wspomnień , strachu,

•fobii,

•niepokoju, który sprawia, nadużywasz jedzenia czy lekarstw lub używek

•ataków paniki,

•napadów głodu,

• depresji,

• poczucia winy

 

 

 

Zapraszam na indywidualne sesje w Warszawie

kontakt: 604 201 631

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nie mam zmiennych nastrojów, nawet jak mam okres... albo może tego nie zauważam? Mam raczej stale taki raczej obniżony nastrój, ale czasem się zmienia na plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba - jak sobie pomyślę, że gdybym był kobietą i miał okresy i związane z nimi wahania hormonów to byłaby pewno masakra. Skoro i tak już jest źle. Choć może przynajmniej jakaś regularność i przewidywalność by była.

 

 

A swoją drogą polakita to teraz każdy facet zacznie pytać czy Ty wolna jesteś :)

Po takiej reklamie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w dodatku - mam okres!! Czyli - nie ciężarna!!

Jak na razie nie jestem wolna, a mój "przyjaciel" był nawet w niedzielę w qfajce, ale go nie poznałeś więc żałuj :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja tam chodzę, na wizytę trzeba czekac nawet 3 iesiacę, od groma ludzi, często jest tak że pacjęt jet umówiony np na 15:00 a wchodzi dopiero na 16:30 bo lekarz sie spoznił i wswzsystko jest przesuniętę, nie wiem jak inni lekarze ale do tej co ja chodziłam była, taka nie uczuciowa, czyli weszłam do niej po roku przerwy a wczesniej chodziła do innego lekarza, a ona nie przeczytała nwet mojej karty, nicmi nie mowiła dała proszki i kazała przyjsc z miesiąc, wysdaje mi sie ze powinna inaczej mnie potraktować, przedewszystki porozmawiac czy cos a nie odwaliła swoje i następny pacjęt. Spróbuj może ty trafisz na lepsezego lekarza. nie kazdy musi taki być. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich serdecznie!

 

Mam problem, szukam pomocy ale szczerze mówiąc to sama nie wiem jakiej... Do tej pory byłam osobą pogodną, wesołą optymistką i pomoc psychologa była ostatnią rzeczą jakiej potrzebowałam. Ale w przeciągu ostatnich 3 miesięcy straciłam 2 bliskie mi osoby i nie potrafię sobie z tym poradzić. Szukam kogoś z kim mogłabym o tym porozmawiać. Rozmawiałam z przyjaciółką, przyjacielem ale to za mało, chyba potrzebuję specjalisty. Widziałam wcześniejsze posty, adresy itp, itd. ale problem jest taki, że pracuję na umowę zlecenie, nie mam ubezpieczenia więc chyba pozostaje mi tylko wizyta prywatna :( Kompletnie się w tym wszystkim nie orientuję, ludzie piszą o depresjach a ja nawet nie wiem jak nazywa się ten stan, w którym się znajduję. Czy na Sobieskiego 112 znajdę pomoc? Jeśli nie to gdzie mam jej szukać? Mieszkam na Woli ale jeżeli będę musiała to dojadę. Błagam, pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na forum jest dział oferty -> Warszawa.

Na Saskiej kępie jest laboratorium psychoedukacji - podobno renomowana placówka, lecz nie korzystałam. No i oni chyba stosują psychoterapię analityczną, nie jestem pewna http://www.lps.pl/pl/?page_id=51

Ktoś na forum polecał CBT (terapia behawioralno-poznawcza) http://www.cbtedu.pl/portal/?q=node/49&tab=0

PS. Urodziłam się na Saskiej Kępie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×