Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja książki też uwielbiam, ale muszę z przykrością napisać że pokolenie obecnych 10 latków jest zupełnie inne. Dla nich książka to archaizm. Oni mając 6lat przepychają sie kto ma lepszy telefon- smutne, ale prawdziww. Telefon na prezent też odpada- już jej kupiłam na zeszłe święta. Pozatym ja ksiązki kocham ale sama kupować bo ludzie nie wiedzą co lubię, wogóle nie lubię niespodzianek-nigdy nikt nie trafił.

Chyba jednak kupię jej worek ubrań, torebek i spinek do włosów :smile: Dziewczynki w jej wieku bardzo sie stroją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chca Montane - ale prawdziwą :D :D

 

Co do "Ty" też zawsze staram się stosować dużą litere - takie zboczenie moje :)

 

Co do prezentów, eh jeszcze nic nie kupiłem, a wypadałoby cos juz bo za chwile będzie za poźno, ale nie mam żadnych pomysłow :(

 

Co do dzisiejszego dnia ehh za krótki, juz prawie wstałem o 11,30 ale pomyślałem że jeszcze 5 minut i nagle była 14.50 fuck... Musze to przestawić bo mi dnia brakować zaczyna do pracy, jakos nie umiem sie wyrobić z robotą przez to hmm... A po za tym kupiłem auto i znów mam myśleniówke jak i czy je naprawiać, bo ma coś nie tak z silnikiem i myśle to zrobić, ale włąsnie myśle i mnie to denerwuje, bo nie umiem do końca podjąć decyzji, czy będe robić i do kogo z tym pojade czy moze jednak to oleje eh wrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, a mam moja droga!!a jak mnie zlapie??Ty masz?myslè ,ze Tobie bèdzie chodnik uciekal :twisted: a ja bèdè miala zawroty glowy!!w efekcie bèdziemy komicznie razem wyglàdac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Kolejny nudny, samotny dzień czas zacząć. :?

 

Co do prezentów- ja je często robię przez internet, jak mi sie łazić po tych tłumnych sklepach nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mu w silnik?

No właśnie nie mam pewności - jakby ktoś źłe rozrząd poskładał ... klepie góra i nie ma mocy...

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzień dobry. Kolejny nudny, samotny dzień czas zacząć. :?

 

Co do prezentów- ja je często robię przez internet, jak mi sie łazić po tych tłumnych sklepach nie chce.

 

 

Wstałem wreszcie po 12 :D - dumna jesteś ze mnie ? :) No ale czuje sie przez to dosyć fatalnie, śpiący, nerwowy wrr a w nocy/nadranem spać nie mogłem... Co do prezentów eh też jedyne wyjście ale musze szybko działać oby doszły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezenty... po raz kolejny byłam w centrum handlowym... nic nie kupiłam...

 

Ale to jaka oszczędność kasy! A co do prezentów nie martw się. Ja też nic nie kupiłem. Nie byłem nawet kupić. No wczoraj w sklepie byłem. Kupiłem sobie coś do jedzenia. A o prezentach nawet nie pomyślałem. Ale jak już będziesz coś kupować to ja chce coś ładnego :) I najlepiej by za free było :)

 

 

magdalenabmw, nie ma ci się przejmować modami. Byle siostrze się podobał prezent - nie ważne modny czy nie. Bycie nie w modzie też bywa modne. A co siostra lubi? Może w taki sposób wceluj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to zebrac zamowienia i po sprawie

lepszy brak niespodzianki niz nietrafiony prezent

zwlaszcza jesli ktos nie lubi niespodzianek i nie wierzy juz w swietego :mrgreen:

sama lubie zapodac jakas liste zeby nie bylo kompletnych nieporozumien a przy okazji pare 'marzen' sie spelni

ja mam juz wiekszosc prezentow kupiona - nawet dla owcy 8)

to musialo byc cos ekstra bo zapomnialam o jej urodzinach :oops:

 

a dzis caly dzien w ciuchach :roll: nawet nie wiedzialam ze ich tyle mam hah

szafe bedziemy wieczorkiem skladac i nasze melinka zacznie powoli przypominac mieszkanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik - oczywiście że jestem z Ciebie dumna :smile: Ale dziwi mnie że kiepsko sie czujesz jak wstałeś tak póżno, co innego jak byś wstał o 8 rano :P

 

Nie mów 8 rano bo to zabrzmiały jak coś najgorszego co by mogło mnie spotkać - chyba z miesiąc musiałbym sie psychicznie na to przygotowywać :D :) Ale dla sprostowania, jak wstaje o 15 to nie że źle się czuje, ale jakoś dnia mi brakuje a chciałbym gdzieś jechać coś załatwić to lipa bo korki juz są aż do 18 :( Więc dlatego wolałbym tak ok 12 wstawać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ;) uff wreszcie w domu..

 

[Dodane po edycji:]

 

mam pytanie - osoba prawo reczna powinna mierzyc cisnienie na lewej rece? pytam bo Holtera mialem wlasnie na lewej i tam mam jakies 5 mmHg nizsze cisnienie przewaznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×