Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam pytanie


magbej

Rekomendowane odpowiedzi

A sumarycznie to ile masz latek?

Malo piszesz, trudno cos wyraznie powiedziec, zreszta ze mnie zaden specjalista. Wstepnie to albo NL, albo FS. Poczytaj sobie w nerwicach, depresji raczej nie masz, ale glowy przeciez nie dam. Zacznij tez myslec co by bylo gdybys poszedl do psychologa? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magbej, jeżeli masz myśli samobójcze i dochodzi do samookaleczeń u Ciebie to musisz koniecznie udać się do specjalisty! Bo Twój problem jest naprawde poważny. A podaj mi jeszcze jekies objawy, bo zmiennosc nastrojow, nerwowosc i samookaleczenia pasuja mi do borderline...

 

[Dodane po edycji:]

 

Wstepnie to albo NL, albo FS.

Moge spytac co to jest FS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobie Spoleczne. Ale border faktycznie tez moze tak wygladac. Skąpy opis tez daje taka przeslanke. Depreche raczej wykluczam bo nie byloby raczej mowy o samookaleczeniach tylko od razu o konkretnej probie samobojczej. Zreszta wszystko jedno co to jest - specjalista jest od diagnozy a nie forum. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magbej, dobrze to nie wygląda, i niezależnie jak to nazwiesz, powinnaś szukać pomocy... ! Dlaczego w pierwszym poście piszesz o sobie w trzeciej osobie "ma" a nie "mam"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×