Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio stwierdziłam,ze mam chłonniaki, bo na głowie powiększały a potem zmniejszały mi się węzły i do tego bolały... miałam wszystkie objawy, oprócz utraty wagi

następnie była tarczyca - zaczęło się od strasznego pocenia, mimo niskiego ciśnienia i niskiej temperatury ciała (zazwyczaj 34-35 st.) oraz lodowatych kończyn..

teraz przyszła nerwica, zdiagnozowana przez lekarza rodzinnego, narazie czekam na wizytę w poradni zdrowia psychicznego, ale to dopiero w styczniu.. tak więc do stycznia będę się zastanawiać co i jak

 

ps. w marcu stwierdziłam u siebie PTSD i wydaje mi się, że to jednak to + nabyta przez lata nerwica

 

u mnie w rodzinie jest bardzo dużo chorób, moi rodzice to sama wielka choroba.. co prawda do łóżka jeszcze tato nie jest przykuty, ale długo by tu pisał o jego chorobach, a Mama cóż... Mama już nie choruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłam badania, z węzłami wysłano mnie do szpitala w sierpniu i nic mi nie wyszło.

krew, mocz w porządku, serce również.

tylko kręgosłup mam krzywy, a tak to rzekomo wszystko w porządku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzisiaj mega ciezki dzien bo nie dosc ze moja nerwica mi ciagle daje czadu to jeszcze moj maluszek byl szczepiony a do tego ida mu zeby takze totalnie zwariowany dzien ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

a ja mam dzisiaj mega ciezki dzien bo nie dosc ze moja nerwica mi ciagle daje czadu to jeszcze moj maluszek byl szczepiony a do tego ida mu zeby takze totalnie zwariowany dzien ;)
pocieszam sie jedynie ze to nie moze byc jakas mega powazna choroba skoro nie czuje sie jakos zmeczona i daje rade to robic i wiele rzeczy jeszcze w domu...wiec moze nie jest tak zle ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, wiec to pewnie "tylko" nerwica. bylas u psychiatry lub psychologa ?

chciałam iść do poradni publicznej, ale w tej chwili wygląda to tak że "nie mają terminarzy na nowy rok" (bo w tym roku już oczywiście nie ma szans) i mam dzwonić w połowie grudnia ewentualnie...

także 2 miesiące mogę sobie gdybać, czy jestem chora czy tylko mi się wydaje.

 

---

 

ed: tematy pomyliłam z tym kotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak ja Wam zazdroszcze... ja ciagle mysle ze mam to niefajne SM to mnie normalnie przesladuje...juz sama nie wiem co myslec. Powiedzcie dziewczyny czy tomograf wykazalby jakies zmiany w mozgu?? bo mialam w lipcu robione i nic nie wyszlo. wszyscy mowia ze powinnam byc spokojna a ja objawy ciagle mam. :(

 

[Dodane po edycji:]

 

totalnie mam podobne objawy do Was z tym osłabieniem lewej strony...i byłam w szpitalu na neurologi i tez mi porobili mase badan bo ja ciągle myślę że mam to SM i że będzie jeszcze gorzej a nic mi w sumie nie wyszło oprocz tego że jest podejrzenie dyskopati i ze niby od tego mogą być takie objawy niedługo mam rezonans kregoslupa zrobie to sie dowiem co i jak a tak poza tym to niestety to nerwica jest :/ bo z tego co wiem jak juz niestety czytalam na necie o SM to objawy musialyby sie nam utrzymywac te same conajmniej przez 24 h a nie ze co chwile nam sie cos innego dzieje...kazdego dnia rozne dziwne objawy to jest okropne bo ciezko uwierzyc ja ciagle nie moge uwierzyc a co najgorsze ostatnio trafilam na niezbyt fajna lekarke ktora zamiast mi pomoc tylko mnie wysmiala i jak taki lekarz ma mi pomoc bez podejscia? to juz moje 2 podejscie z lekarzem...nie wiem sama czy nie zrezygnuje bo stracilam wiare w tych lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum ... "ciesze się", że nie tylko ja mam co tydzień guza mózgu i sm ...... a teraz to już w szczególności bo chodzę jak piana przy ścianach, wszystko mi drętwieje i coś źle słyszę i widzę .... i wogóle nie wiem czy dożyje do świąt ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, skoro ci tomograf wyszedł dobrze to już sobie odpuść, mnie wyszedł źle i mam coś we łbie teraz muszę rezonans zrobić. Ciesz się tym co masz i przestań sobie wkręty robić, pomyśl że inni mogą mieć gorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum ... "ciesze się", że nie tylko ja mam co tydzień guza mózgu i sm ...... a teraz to już w szczególności bo chodzę jak piana przy ścianach, wszystko mi drętwieje i coś źle słyszę i widzę .... i wogóle nie wiem czy dożyje do świąt ....

 

 

 

ja mam ciagle wlasnie w glowie ze to tylko SM :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najgorsze objawy jakie mieliscie? i tak w ogole to jak dlugo sie u Was utrzymuja niektore objawy? bo ja mam pare takich ktore sa prawie ciagle oprocz tego ze wiele co chwile sie u mnie zmienia...potrafie dostac jakis dolegliwosci nawet wtedy kiedy dobrze sie czuje...czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio - brałam 2 lata temu ketonal prawie codziennie..później przestałam (dostałam na okropne bóle głowy po uderzeniu)

ale teraz nie mogę wytrzymać, a do pracy trzeba iść a nie płakać i zwijać się z bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze często wątpliwości czy to nerwica? że ciężko uwierzyć że tyle różnych objawów daje taka choroba...bo ja mam dni kiedy jestem pewna że to nerwica i nic innego a czasem zaczynam od początku i szukałabym dalej jakiś przyczyn tego co się ze mną dzieje robiąc kolejne badania...ciężko się od tego uwolnić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×