Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie, bo oni są zbitą grupą do której wydawało mi się że też należę. Ta sytuacja jest dla mnie nowa, nigdy nie byłam w podobnym położeniu. Takie epitety sie posypały że masakra.. Za to, że dziewczynie która na mnie skacze od roku napisałam żeby przestała mnie pouczać bo to irytujące. Za takie coś, rozumiecie to? Nie chce pisać co o mnie przeczytałam potem bo znowu zaczne ryczeć. Ja niewiem jak ja tam pójdę jutro. Dzięki za wsparcie, fajnie komuś sie wyżalić, tym bardziej jak jest tak póżna godzina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda wal ich, idź na uczelnię i rób swoje. Przecież nie będziesz uzależniać studiów od braku kultury kilku osób.

 

Może też jest tak, że to z dobrej woli chcieli Ci coś powiedzieć, tylko nie umieli zrobić tego delikatnie. Ale to pewnie mocno naginana hipoteza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są niestety hamscy i dziwni - starzy a młodzi tym bardziej, więc pierdolą głupoty a Ty się Madzia nie marrtw wiec - będzie git :) Potem to odeśpisz. Idź na uczelnie bo jak nie zrobiśz tego to potem Ci będzie gorzej, A tak jakos sie poukłada - zawsze się układa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rano biore 150 mg a wieczorem 75 mg.

Za 150 mg place 60 zl a za 75 mg place 30 zl.

 

Jak sie czujesz biorac Alvente ?

 

To sporo wydajesz.No nie są tanie te leki,choć mi doktorowa podpowiedziała tańszą aptekę i kupuję Alventę za 9,90zł.-lepsze to niż 26zł.

Jak się czuję? Nawet możliwie,na początku głowa mnie bolała ale teraz jest ok.Ze spaniem różnie,były noce że co 1 g. się budziłam,teraz to częściej dzieciak mnie w nocy zrywa z łóżka-da się przeżyć.Mam ochotę robić cokolwiek a nie siedzieć w kącie jak kiedyś,przydał mi się ten kopniak.

Widzę poprawę więc jestem zadowolona z działania tego leku.Każdy ma inny organizm,inaczej może oddziaływać na różne osoby.

ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA I MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle nikt mi nieodpisze musze sam walczyc poniewaz w kazdym przypadku nieotrzymuje pomocy;[[i nigdy nieotrymam...niby sa tu ludzie a ich niema..Pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

moze na tym zdjenciu niewygladam na znerwicowanego ale chcialbym zeby ten usmiech trwał wiecznie ....dlaczego zycie tak daje w kosc zycie w ciągłym lęku....mam dosc;[[[

SDC10935.JPG.2727796ee40b94fe6bf155acf43c9ecc.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rano biore 150 mg a wieczorem 75 mg.

Za 150 mg place 60 zl a za 75 mg place 30 zl.

 

Jak sie czujesz biorac Alvente ?

 

To sporo wydajesz.No nie są tanie te leki,choć mi doktorowa podpowiedziała tańszą aptekę i kupuję Alventę za 9,90zł.-lepsze to niż 26zł.

Jak się czuję? Nawet możliwie,na początku głowa mnie bolała ale teraz jest ok.Ze spaniem różnie,były noce że co 1 g. się budziłam,teraz to częściej dzieciak mnie w nocy zrywa z łóżka-da się przeżyć.Mam ochotę robić cokolwiek a nie siedzieć w kącie jak kiedyś,przydał mi się ten kopniak.

Widzę poprawę więc jestem zadowolona z działania tego leku.Każdy ma inny organizm,inaczej może oddziaływać na różne osoby.

ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA I MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.

 

 

 

No to super że Alventa tak zadziałala na Ciebie. A wspomagasz się doraznie jakimis tabletkami/

Sporo wydaje ale za wyjscie z tego chorobska zaplacilabym kazde pieniadze.

Ja ze snem nie mam problemow - nigdy nie mialam . Natomiast glowa tez czesto mnie pobolewa !

I efekty ubvoczne to spaderk wagi i prosblemy z cera! ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnulek19- my wszyscy tu mamy nerwicę lękową, poczytaj tematy w tym dziale a napewno czegoś sie dowiesz co Ci pomoże. A jak nie to pisz tutaj co Cie gryzie, albo temat załóż.

 

Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo, mam iść do szkoły o 13 ale nie wiem czy dam rade i może pójdę na same zaliczenie o 15.. już pieprzyc ich, ale znowu mnie nerwica zjada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, idz do szkoly i nie daj siè nerwicy!!ja dzisiaj nie za dobrze siè czujè:jestem przmèczona i juz podswiadomie przezywam swiàteczny wyjazd!!postanowilismy z mèzem na poprawè mojego humoru pooglàdac sobie kabarety na lapku!!co mozecie nam polecic ludziska?czekam niecierpliwie na propozycje!!pozdrawiam wszystkich wovka :mrgreen:

 

 

madzia zyczè powodzenia na zaliczeniach!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wova- kabarte Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru -klasyka polska ;) Postaram sie iść też na wykład... Boże, jest chociaż jedna osoba ktora jak ja boi sie wyjazdu na święta :( ja umieram z przerażenia !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, miałam dzisiaj sen bardzo podobny do Twojej sytuacji!nawet bym powiedziała ,ze identyczna ;/ strasznie nieprzyjemne uczucie, obudziłam sie z ulgą ,ze to tylko sen. Wspolczuje Ci znalezienia sie w takiej sytuacji , naprawde, mam nadziaje, ze sie jakoś samo ułozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się naprężył :)

 

Komu?

 

 

 

Dobra - nie ma co Madzi przypominać ciągle wczorajszego dnia. Na pewno jest taki tego plus, że wiesz na czym stoisz. I wiesz to zanim obdarzyłaś ich jakimiś specjalnymi względami, czy specjalnym zaufaniem. Mogą sobie co najwyżej pobluzgać, ale nic więcej Tobie już nie zrobią. A teraz jest DZIŚ.

 

A dziś to już nowy dzień i warto zrobić coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie DONKEY nie biorę nic innego. A ty?

Jeśli chodzi o cerę to nigdy nie była idealna-więc przyzwycziłam się.Waga to chyba ze 2kg zjechałam ostatnio -to imnusik bo mam 169 cm a waże 54kg,chciałabym przytyć ale cóż.

 

 

Ja biore doraznie Lexotan !

Czasam i ebz niego nie daje rady.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale się naprężył :)

 

Komu?

 

 

 

Dobra - nie ma co Madzi przypominać ciągle wczorajszego dnia. Na pewno jest taki tego plus, że wiesz na czym stoisz. I wiesz to zanim obdarzyłaś ich jakimiś specjalnymi względami, czy specjalnym zaufaniem. Mogą sobie co najwyżej pobluzgać, ale nic więcej Tobie już nie zrobią. A teraz jest DZIŚ.

 

A dziś to już nowy dzień i warto zrobić coś fajnego.

 

 

Chodzilo mi o to ze na zdjeciu klatę naprężył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×