Skocz do zawartości
Nerwica.com

Duzo mysle o smierci, jak ja mam tak zyc??


niedorobiony!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka tygodni bede mial 18 lat, od 2006 roku mam mysli samobojcze, ale wtedy byly tylko od czasu do czasu i nie przejmowalem sie tym zbytnio, dopiero tak jakos w pierwszych miesiacach 2009 popadlem w depresje, ze teraz to juz codziennosc, czesto przed snem i za dnia fantazjuje o samobojstwie, mam tez kilka sladow po cieciu sie. To wszystko przez moje cialo i charakter!!!Nie znosze tego, mam tradzik, okulary, nadwage chociaz jestem wysoki wiec tego az tak nie widac, duze stopy, ryj maksyalnie oszpecony krotko mowiac i na dodatek mam problem z brzydkim zapachem z ust a co najlepsze 2 dentystow mi mowilo, ze mam zdrowe zeby. Do tego wszystkiego dochodzi koniec umowy z dostawca, nie wiem dokladnie kiedy, ale wiem ze niedlugo, a rodzice nie przedluza tego, to juz pewne, bo wiedza ile potrafie przesiadywac, nie rozumieja co znaczy dla mnie internet w takim stanie, bez zupelnie nikogo innego. Jeszcze przy tym czasem mi dogaduja, ze skoncza sie nocne przesiadywania i z takim wkurzajacym smiechem to mowia. Po odlaczeniu internetu nie wytrzymam juz dluzej, nie chodzi o uzaleznienie bo normalnie wiedzac ze ten internet jest w domu to np. w szkole nie mysle tak o nim mimo tych godzin, ale po tym to ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak kupowali Ci komputer to nie kontrolowali tego? Moje dziecko ma prawo siedziec przy kompie pol godziny dziennie (jesli sobie przypomni, bo czesto w ogole zapomina) a max to juz godzine i koniec, nie ma ze "prosze". Jest masa innych zajec, a komputer w wiekszych dawkach, a juz szczegolnie niekontrolowany, u dziecka robi z móżgu gąbkę. A Twoi rodzice są swiadomi Twojej depresji czy tylko sobie ją wmawiasz? Czytales cos o tej chorobie? Jakies objawy masz? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego ja mam byc zadowolony, ze pytasz czy na pewno mam depresje? Niczego sobie nie ubzduralem i czytalem o tym, testy tez robilem, a rodzice wiedza, ze wstydze sie swojej twarzy i nie mam zadnych znajomych, ale czy o tym, ze mam mysli samobojcze, to na pewno nie i tu nie chodzi o jakies drobne problemy, bo od podstawowki zaczelo byc gorzej, tylko wtedy jeszcze znalem kilka osob, wychodzilem z domu i tak bardzo nie przejmowalem sie tym, pozniej mialem komputer, po roku internet i tak jakos sie zaczelo, problemy z wygladem troche byly wieksze, ze zaczalem unikac rozmow, wstydzic sie siebie, a od tego roku sie depresja nasilila dopiero i to nie przez zaden komputer, bo to nic nie ma do rzeczy, a glownie ten zapach z ust, to najgorsze z czym sie zmagam, to wszystko przez to glownie!! tyle lat tragedia, gdybym nie mial tego jednego problemu, to na pewno latwiej by mi bylo pracowac nad soba, a teraz co?? wszyscy wchodza w taki wiek, ze mysla o przyszlosci, to nie dziecinstwo kiedy latwo mozesz sie z kims zaprzyjaznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapach z ust moze byc spowodowany problemami z refluksiem, zoladkiem wybierz sie do gastrologa, on powinien ustalic dlaczego masz brzydki zapach z ust, stosuj mietowe pasty do zebow. Teraz dalej jezeli masz depresje a o tym swiadcza Twoje objawy to konieczna bedzie wizyta u lekarza psychiatry, idziesz tam bez skierowania, wybierz sie tez do dermatologa na problemy z tradzikiem. Poza tym okularow tez nie musisz nosic jezeli masz duza wade wzroku bo na to sa operacje z NFZ laserem, a jak nie to mozna zrobic prywatnie jak bedziesz pracowal za 2 tys zł za jedno oko, takze wszsytko jest do wypracowania, powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze komputer jest powodem depresji tylko ze robi gąbke z mozgu - widziszz subtelna różnice? Bo ja widze. Poza tym nie odpowiedziales mi czy Twoi rodzice wiedza o Twojej chorobie, a to wazne bo jako nieletni bedziesz sie prawdopodobnie leczyl za ich wiedza i zgoda. Nastepnie zapewne wiesz, ze problemy z tradzikiem maja charakter przejsciowy a nie permanentny, poza tym mozna to konsultowac u dermatologa. A zapach z ust? Czlowieku - tyle past jest teraz i plynow do plukania dzioba ze hoho!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czytam co piszesz.... wiesz, jeśli twoja "depresja" ma podłoże tylko w tym, że nie czujesz się akceptowany przez Twoją "fizjonomię" to nie ejst tak źle....rozejżyj się, nie wszyscy są piękni i idealni.... wiesz, te czasy róźnią się od czasów gdy ja miałem 18 lat.... wtedy było więcej ludzi zyczliwych, dziś jest internet i maski.... nie ma już człowieczeństwa.....

W Twoim wieku miałem także problemy z depresją.... ale to raczej (dziś wiem) podstawa chemi w mózgu..... choć i dziś sobie nie radze za bardzo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×