Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze... to jest niezle pytanie :DD Spodobalo mi sie ;)

Zdecydowanie pijaczek spod budki, przynajmniej nie bedzie sie wypieral.

Zadam cos zblizonego kalibru:

 

Mąż który w towarzystwie umniejsza swojej żonie nie śmiejac sie z jej dowcipów, czy żona chodząca do wróżki zeby slyszeć tam o zdradach męża i jego kochankach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.......ani jedno, ani drugie. Chodząc do wróżek naprawdę mozna się nakręcić, jest mi wstyd, ale znam to z autopsji. A maz, ktory sie nie smieje z dowcipow zony pomimo,ze sa smieszne to złosliwiec. Robi jej na zlosc! ;-)

 

Dziura na kolanie w spodniach czy brudny niewyprany sweterek? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh chyba najlepiej z rodziną i znajomymi. A może samemu i udawać, że nie ma wigilii. Bo taka jak z filmów to się nie zdarza. A zawsze jest tęsknota za nią.

 

Ja kiedyś walczyłem z problemami, a potem je obchodziłem - bo już nie miałem siły no i każdy mówił, że co ja chce - zwojować świat czy co? Więc uciekam. I to też jest złe. Teraz mówią mi, że uciekam zamiast walczyć.

 

 

 

 

Jak podnieść swoje poczucie wartości?

 

[Dodane po edycji:]

 

A w sumie to z rodzina - ale całą. Tak jak pamiętam z dzieciństwa. Albo jak mi się wydaje, że wtedy było. I bliscy znajomi też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zrezygnowałam z marzeń o tym że Wigilia będzie fajna tak jak byłam dzieckiem. Po prostu staram się przetrwać święta najmniejszym kosztem (nie robić sobie nadziei, nie oczekiwać zbyt wiele). Jakieś dwa lata temu te święta w ogóle utraciły dla mnie swoją magię. Tzn. uważam że mają sens dla osób wierzących, a jeśli 25-go nikt nie idzie do kościoła, to wigilijne potrawy, choinka itd. to są jakieś nic nie znaczące rytuały.

 

Sposób na poczucie wartości? Zadawać się z osobami które cię cenią, dostrzegają twoją wartość.

 

Jak zamierzasz spędzić sylwestra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nie robić sobie nadziei, nie oczekiwać zbyt wiele)

 

To jest chyba dobra myśl. By tylko szybko przeszły. Mi się szczególnie okrutnie kojarzą. Od pamiętnych świąt 3 lata temu.

 

 

Na sylwestra chyba nic. Sam nie wiem. Najbliższe dni takie niepewne.

 

 

 

 

Czy miewasz wrażenie, że większość ludzi życzy Ci źle i chce oglądać jedynie Cierpienie Twoje i innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zdarza się, ale może nie od razu cierpienia ,a bardziej chcą mi zaszkodzić i innym.

 

Powiedzieć swojemu/j przyjacielowi/łóce, że Cię pociąga... czy milczeć i nie komplikować sobie życia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×