Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia psychodynamiczna


cacek12078kp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

Czy ktoś może z was uczestniczył w TERAPII PSYCHODYNAMICZNEJ?

Powiedzcie czy to coś daje i jak to wygląda?

Moja pani doktor powiedziała abym szedł na terapie psychodynamiczną bo podobno daje ona szybkie rezultaty.

A najgorsze jest to ze ja nie wierze w jakąkolwiek terapie psychoterapie nie wiem ale wierze tylko w tabletki chociaż i one mi juz nie pomagają.

Proszę o pomoć tych którzy chodzili na psychoterapię a szczególnie na terapie psychodynamiczna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilem na zadne terapie psychodynamiczne, mam za soba zwykle terapie indywidualne. Zadzialalo mniej wiecej tak, jak formatowanie dysku twardego - wyjeto jedna dyskietke, wlozono druga i zainstalowano system. A potem jeszcze przejechano mi mozg skanerem antywirusowym. Troche bolalo, ale za to teraz nowka funka niesmigana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cacek12078kp

 

Ja chodze na terapie psychodynamiczna od konca pazdziernika 2 razy w tygodniu prywatnie. Mam za soba dopiero 12 sesji. Dodatkowo wspomagam sie Velaxinem ER 75 mg, chodze do psychiatry.

Od sierpnia zauwazylam u siebie obnizony nastroj, ...potem juz bylo coraz gorzej. Stwierdzono u mnie silny zespol depresyjno-lękowy, moja terapeutka mowi o zalamaniu nerwowym.

12 sesji...to malo,zeby mowic o poprawie, natomiast mam w sobie taka sile do walki,zeby sie nie poddawac.Wczesniej bylo bardzo zle, nie chce do tego wracac mysllami.

Zaraz wysle Tobie na priv artukul o terapii psychodynamicznej.

Jest prawda,ze jest skuteczna bo caly czas pracujemy na emocjach, czasem nasze samopoczucie moze sie pogorszyc w trakcie terapii, ale wtedy nie nalezy sie zniechecac...oznacza to,ze terapia dziala.....bo to co jest dla nas nieswiadome...staje sie swiadomym.Trzeba przerobic wszystkie emocje z druga osoba. Zaznaczam tylko,ze dobrze by bylo, gdyby ten terapeuta psychodynamiczny mial doswiadczenie, nalezal do Stowarzyszenia Polskich Terapeutow (certyfikaty itp) i zeby mial superwizora.Wtedy jest godny zaufania. Moja terapeutka ma dwoch superwizorow.

Zaraz podesle Tobie ten artykul na priv-a.

Pozdrawiam.

Monika.

 

[Dodane po edycji:]

 

cacek12078kp

 

 

 

Juz wyslalam !!

Daj znac czy doszlo.

Powodzenia i wiedz,ze ja w ta terapie wierze i oczywiscie w siebie,ze dam rade.

Jesli bedziesz chcial sie czegos dowiedziec-pisz, nie krepuj sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×