Skocz do zawartości
Nerwica.com

wizyta u psychiatry


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

hej wczoraj była u lekarza powiedziałam mu co mi jest a on powiedział ze jestem zdrowa tylko ładuje sie w chorobe bo szukam ucieczki przed zyciem ale czy mozna nie przejac sie tym ze nie czujesz swojego ciała wszystko masz sztywne nie jestes juz taka lekka i swobodna jak kiedys powiedział ze to nie jest schizo............

chciałabym zapomniec o tym co złe.... zeby w ogóle tego nie było spoytałam czy jestem chora psych powiedział nie jest pani:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że cię trochę zignorował ten psychiatra, może to są początki nerwicy. Lekarze mają to do siebie że się człowiekiem zajmują jak już jest w stanie cięzkim, a nie jak mają małe symptomy.

 

Może pójdź do psychologa na terapię. Uważam że lepiej chorobę leczyć na początku niż czekać aż się rozwinie. Czego ci oczywiście nie życzę :)

 

Przejrzałam kilka twoich innych postów, wydaje mi się że jest z tobą dość kiepsko, może pójdź do innego psychiatry, poproś o skierowanie na terapię psychologiczną, lub od razu do psychologa?? Po co się męczyć samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że cię trochę zignorował ten psychiatra, może to są początki nerwicy. Lekarze mają to do siebie że się człowiekiem zajmują jak już jest w stanie cięzkim, a nie jak mają małe symptomy.

 

Może pójdź do psychologa na terapię. Uważam że lepiej chorobę leczyć na początku niż czekać aż się rozwinie. Czego ci oczywiście nie życzę :)

Zgadzam się z Tobą polakita. Co to w ogóle za psychiatra?! Oczywiście podświadomie przed czymś uciekamy... Ale to nie znaczy, że to nie jest choroba... No ja niestety zaczęłam sie "na serio" leczyć już w stanie dosyć ciężkim... Głupia byłam. Pozdrawiam :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×