Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy czy to depresja??


beatka09081987

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem.... mam 22 lata, 3 miesiące temu urodziłam śliczną córeczkie, po porodzie otrzymałam ogromną pomoc od rodziny, zresztą mam ja do tej pory... jednak nie mogę się nią zawsze cieszyć tak jak bym chciała... sama nie wiem co mi jest.... nic mnie nie boli, a czasami robi mi się jakoś słabo, w głowie jakby mi mrówki chodziły, czasami mam odczucie pustki w głowie, do tego przyspieszone bicie serca...., ogólnie nie mam siły, często zapominam, mam wrażenie słabej pamięci, chciałabym coś robić a nie mogę....jakoś wcale głodu nie odczuwam, jem bo wiem że muszę i rodzina mnie pilnuje, ale i tak dużo schudłam ( ważę teraz jeszcze mniej niż przed ciążą) nie wiem czy to znaczenie, wczoraj wzięłam relanium 2mg i jakoś mi się tak fajnie zrobiło, poczułam się jakoś tak inaczej i w sumie bez powodu ryczałam,ale czułam sie jakoś tak lekko, ze te łzy same płynęły, chciałabym mieć siły a nie zawsze je mam.... wiele bym chciała robić ale mi sie nie bardzo chce, mama mi mówi ze to jakas depresja chyba, sama na siłe do wielu rzeczy sie zmuszam... czasami czuje sie super, wszystko ok, ale nachodza mnie mysli ze teraz jest ok, ale za jakis czas nie bedzie.... chciałabym sie czuć normalnie, czasami nawet nie chce z nikim sie umawiac, bo nachodza mnie mysli ze bede sie źle czuła i spotkanie nie wypali... trwa to juz ok 6tyg, robilam wiele wyników- wszystko w normach, miałam tylko jakąś tam infekcje, brałam antybiotyk bo wezły chlonne mialam powiekszone.... kurcze wiem ze ta moja wypowiedz może nie mieć łado i składu ale ja sie jakos tak czuje sama bez ładu i składu, kazdy dziec aby zleciał i jakos to bedzie, jakbym wszystkie emocje utraciła, juz sama nie wiem co to jest..... Pomóżcie mi.... czy to depresja?? czy może powinnam inne wyniki porobić, ja już wariuje i mam dość, bo chce czuc sie normalnie....nie wiem ja juz mam wrażenie ze rodzinna myśli sobie o mnie ze ja wymyślam, ostatnio nawet rzuciła tekst w stylu "zamiast cieszyć się dzieckiem to szukasz choroby"......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto mowi sie tez o tzw. depresji poporodowej, moze ona u Ciebie dopiero teraz sie ujawinila, jest jakby odroczona?

 

Nie czekaj na nic, idz do psychiatry, nie do ogolnego czy ginekologa. Opowiedz o wszystkim. Nie wiem czy karmisz piersia czy nie. Napewno zaradzi jakims specyfikiem, ale jesli problem tkwi gdzies lebiej.....no to terapia by sie Tobie przydala.

Nie zwlekaj, idz.

Pozdrawiam.

Monika

 

[Dodane po edycji:]

 

*głębiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, odebrałam wynik holtera ekg....oto wynik: rytm wiodący zatokowy średnia czestosc rytmu wynosila 81, minimalna 48, max 143, pauz dluzszych od 2,5 wystapiło 0, pobudzen komorowych zarejstrowano 4, w tym 0 v-tach i 0 par, bigemni komorowych 0 i trigeni komorowych 0. pobudzen nadkomorowych zarejstrowano 5, w tym 0nsv-tach, bigemni nadkomorowych 0 i trigemni nadkomorowych 0.

co to są te arytmie komorowe 4 i nadkomorowe 5?? wizyte mam dopiero w styczniu, i nie wiem juz czy pomoc psychologa mi potrzebna, czy to jednak cos z sercem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazało sie, depresja, bralam seroxat była rewelacja!!!! a teraz zowu to samo i znowu tu wracam

we wrzesniu dr przepisala mi zamiennik seroxatu, z dnia na dzien czulam sie gorzej, po miesiacu wrocilam do seroxatu, wzielam juz 38 tabletek i nadal rewelacji nie mam podobne objawy j.w. co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×