Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o rade


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam problem z którym nie mogę sobie poradzić czuję się nieatrakcyjna dla męża.Mąż ciągle się ze mnie naśmiewa chciałabym pójść na imprezę a mąż tylko widzi mnie przy garach i żebym zajmowała się 4 miesięczną córką a ja chciałabym się rozerwać i gdzieś pójść z mężem proszę o odpowiedz.Mam 21 lat mąż ma 24 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne po porodzie..Kobieta wtedy ma jeszcze troche zbędnego ciała i moze się czuć mało atrakcyjna za to wydaje mi się ze tu wchodzi rola meza..On powinien mówić Ci nawet 100razy dziennie jaka jesteś piękna. Jesteś jeszcze młodziudka! A mąż dlaczego się naśmiewa??? faceci są z natury bardzo wygodni i chcą mieć wszystko podane jak na tacy a już szczegulnie po slubie...Rozmawiałaś na ten temat z męzem? Mysle że rozmowa bardzo pomaga

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie powinnaś się zmieniać tylko wi wyłącznie dla męża!!! Jeżeli już chcesz schudnąć to dla siebie i dla swojego własnego leprzego samopoczucia. Rozmowa to najleprze wyjście..nieznam się za bardzo na sztuczkach kobiet ale moze włuż jakąś seksowną bieliznę i pokaż mu że pomimo tego że urodziłas dziecko nadal czujesz sie piekna i pewna siebie. powiec mu szczeze ze to ze masz dziecko i meza nie oznacza że zrobi się z Ciebie kura domowa jesteś jeszcze młoda i musisz się wyszaleć!!! Co prawda mam tylko 16lat wiec nieznam sakoię na związkach ale on powinien zrozumieć ze potrzebujesz czegos wiecej niz tylko sterty brudnych naczyń pieluch i gotowania obiadków choć to tez jest wazne. Zakomunikuj mu że potrzebujesz rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem z którym nie mogę sobie poradzić czuję się nieatrakcyjna dla męża.Mąż ciągle się ze mnie naśmiewa chciałabym pójść na imprezę a mąż tylko widzi mnie przy garach i żebym zajmowała się 4 miesięczną córką a ja chciałabym się rozerwać i gdzieś pójść z mężem proszę o odpowiedz.Mam 21 lat mąż ma 24 :D

 

Pójść na imprezę w babskim towarzystwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mojemu mężowi na mnie zależy czemu nie chce chodzić ze mną na imprezy mówi mi że mogłam się wyszaleć jak byłam panną czy nie wypada chodzić na imprezy jak się jest małżeństwem przecież to niemądre ma dopiero 24 lata ja mam 21 i nie chce siedzieć ciągle w domu chyba się mu nie podobam pomocy :cry: co zrobic żeby zmienił zdanie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, Yyy a czemu nie?? Dziecko to nie jest choroba na Boga..........przecież jeśli jedna lub druga babcia zgodzą się zostać z berbeciem te pół nocy nic się nie stanie........

 

czy mojemu mężowi na mnie zależy czemu nie chce chodzić ze mną na imprezy

Jeśli to ze ktoś nie chce kogoś zabrać na imprezę jest oznaką tego, że mu nie zależy... :roll:

Poza tym skąd my możemy wiedzieć czemu nie chce cię zabrać ? Pytałaś się go? Dlaczego niby nie wypada? Może tak został wychowany, takie ma przekonania albo co?

 

mówi mi że mogłam się wyszaleć jak byłam panną czy nie wypada chodzić na imprezy

Hmm a dowiedziałaś się o tym teraz? Przed ślubem nie było w ogóle rozmów o takich rzeczach? Nie bardzo rozumiem czemu nie wypada - nie jesteście jeszcze starymi grzybami, jesteście młodzi i fajnie by było dla związku czasem się gdzieś wyrwać.

 

Moze sama coś zorganizuj, ustaw opiekę dla dzidziusia ładnie się ubierz i zaproś męża na kolacje a potem idźcie do kina czy potańczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie rozumie dlaczego nie wypada ,pogadaj z nim wytłumacz ,że małżeństwo nie poleiga na czekaniu w domu na śmierć i wszystko w nim pasuje robić .no może chodzić na imprezy dla swinngersów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed ślubem chodził ze mną na imprezy a teraz nie spróbuje sama coś zorganizować dzięki za odpowiedz :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Majster z tego co piszesz wynika że nie masz żony i nie wiesz co to znaczy każdą sobotę przesiedzieć w domu jak się ożenisz to pogadamy.Ja nie mam zamiaru całe życie siedzieć w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po ciąży czułam się fatalnie, grubo brzydko i wogóle ...ale jedna rzecz mi pomogła - szkoła, wróciłam do ludzi, miałam swoje tematy mąż widział że dbam o siebie i chyba czasami był zazdrosny jak np: musiał siedzieć z dzieckiem a ja szlam do koleżanki się uczyć - bo musiałam nadrobić trochę zaległości.

Trzeba mieć trochę swojego życia bo inaczej można zwariować i wmawiac sobie jakieś pierdoly :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×