Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw, dostalam na miesiac, ale za 3 tyg do kontroli

 

[Dodane po edycji:]

 

jak szybko dziala ten lek? czy po jednej tabletce moge juz odczuwac jakies efekty? bo biore pol tabletki i nie wiem po jakims czasie mam zwiekszyc dawke bo ie dziala lub ewentualnie nie zwiekszac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no ok :D bede brala cala i najwyzej powiem ze polowka nic nie dawala

 

[Dodane po edycji:]

 

a czy po zomirenie sa jakies wahania wagi? chodzi mi glownie o to czy mozna schudnac? :D:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda bo moglabym lekko schudnac hahaha

 

no ale coz, to nie lek na odchudzanie tylko na lęki, a wahania wagi to jedynie jakis efekt uboczny. ja dostałam ze względu na moje uciski w gardle, tzn kula histeryczna czy jakos tak no i mam leki. ale dziwie sie troche jak lekarz sie mnie pyta czy wole pozbyc sie lekow czy licze sie z tym ze moge sie uzaleznic. no i co kurcze, chce byc zdrowa, chociaz tak jak mowilam wczoraj, moja choroba to moja przyjaciolka, jedyna ktora mnie nie opuszcza nawet a wlasciwie przede wszystkim w najgorszych okresach mojego zycia. jest jak siostra, jak aniol stroz.

 

co do ceny to ja za moj zomiren dalam 5,18 :D zdziwilam sie bo nie mialam za duzo kasy przy sobie i pytalam pani ile kosztuje czy mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, nerwica aniolem strozem na pewno nie jest 8) nie przyzwyczajaj siè do niej...a dawki prochow sama sobie nie zwièkszaj,szybciej siè uzaleznisz,swojà drogà nie szukalas innych metod alternatywnych leczenia? uwazaj z tymi prochami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, moze przesadzilam z tym aniolem strozem haha

co do dawek to biore jedna dziennie rano. i na razie nie czuje poprawy, w gardle nadal ucisk. co do reszty tez raczej nie czuje jakiejs znacznej poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afobam uzależenia i to bardzo. Przynajmniej na mnie działa to tak, że dwa dni po jednej tabletce, trzeci dzień- jedna nie działa, musze dwie.

Muszę być na prawde przekręcona i mieć na prawde coś ważnego do załatwienia, żeby zarzucić Afobam.

 

[Dodane po edycji:]

 

Afobam uzależenia i to bardzo. Przynajmniej na mnie działa to tak, że dwa dni po jednej tabletce, trzeci dzień- jedna nie działa, musze dwie.

Muszę być na prawde przekręcona i mieć na prawde coś ważnego do załatwienia, żeby zarzucić Afobam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Afobam już od ładnych kilku lat i nie sądzę ażebym się od niego uzależnił. Jeśli już to w sensie psychicznym. -0,25 przed snem to właściwie tylko w celu osiągnięcia efektu placebo :D Muszę jednak przyznać, że kilka dni temu przed ważnym dla mnie spotkaniem postanowiłem podbudować się nieco za pomocą tego środka. Tym razem 0,50 na godzinkę przed umówionym terminem. -Zadziałało jak należy! Wszystko to oczywiście w celu oswojenia się z trochę nową, jak dla mnie, jeszcze sytuacją...

Oczywiście mam pełną świadomość, że takie wspomaganie stosowane zbyt często faktycznie może doprowadzić do uzależnienia. Co się natomiast tyczy dawek terapeutycznych, w moim przypadku okazały się one całkowicie nieszkodliwe pod tym kątem patrząc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie sobie pykłam 0,25mg SR bo musze do supermarketu po lalke Barbie dla siostry jechać i jakoś tak sie lękowo czuję... ;)

Na Wigilię to chyba 5mg zeżrę żeby wytrzymać i nie umrzeć z nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×