Skocz do zawartości
Nerwica.com

Audycja dla nerwicowców


sadi31

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

nie wiedziałem gdzie to wpisać wiec wale w miastach, jeśli admin uzna inaczej śmiało może przenieść ten temat.

Otóż moi kochani pragnę Was poinformować iz od poniedziałku rusza internetowe radio którego założycielem jestem... ja ))) :lol:

ekipa nasz właśnie pracuje nad ramówka a ja chciałbym umieścić w niej ( najlepiej by było codzienne) a w najgorszym wypadku cotygodniowe audycja specjalnie dla nas nerwicowców.

W audycji były by porady, wrażenia, opinie, maile od użytkowników forum , goście, specjaliści, jednym słowem wszystko co dla nas jest ważne i się może przydać.

W związku z tym mam pytań kilka.

1- jakie godziny pasowały by Wam na audycje?

2- propozycje tematów oczywiście

3- osoby chętne do wzięcia udziału w rozmowach

4- stała współpraca z forum oczywiście

5- wasze preferencje muzyczne

aha no i ważna sprawa ilu z was byłoby chętnych do odsłuchiwania tej audycji gdyż wiąże sie to z udostępnieniem ilości źródeł ( tak mniej więcej )

Jeśli macie oczywiście jakieś pytania lub propozycje piszcie śmiało.

Jak na razie jest transmisja testowa na serwerze i jakaś tam muzyczka leci ale już od poniedziałku radio rusza a w nim mam nadzieje nasza audycja.

Aha no i jeśli macie pomysł na tytuł audycji - pisać śmiało

Radyjka można słuchać na winampie ( klikając na ten adres) lub na innych odtwarzaczach z możliwością słuchania radia internetowego wpisując ten adres w pole "otwórz adres URL"

http://sc1.24cast.pl:8736/listen

mam nadzieje że nie łamie regulaminu. Wszystkich zapraszam do słuchania i dzielenia się pomysłami i opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadi31 świetny pomysł! Przyda się taka audycja, specjalnie for us. :D :*

 

PS: Tematy same się nasuną... A co do muzyki, najlepiej, żeby była różnorodna, bo każdemu podoba się coś innego. Jak dla mnie rock i "czarna muza". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×