Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolę wcześniej niż później, ale też się dostosuję... :) w takim razie zrobię rezerwację w Qfajce, myślę że w sobotę tam może być większe obłożenie niż w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z agusiaww, Qfajka jest zarezerwowana na 12-go, więc mamy dwie opcje: szukać innego miejsca lub przenieść spotkanie na niedzielę. Obawiam się że w sobotę wieczorem wszystko będzie bardzo zajęte, ale możemy spróbować poszukać jakiegoś zacisznego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukamy jakiegos innego miejsca, wazne zeby bylo w centrum, najlepiej na placu zbawiciela, bo kazdy tam jakos dojedzie, a osoby spoza Wawy tez dotra bo to centrum :) Ja sie bede rozgladac w srode to wtedy napisze jakie miejsca proponuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu...

a mnie chyba w końcu nie będzie,bo 10tego będę miała pewien zabieg chirurgiczny i raczej nie będę w stanie.

strasznie żałuje

bawcie się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota wieczór jest bardzo obłożonym dniem, a teraz przed świętami dużo knajp jest w ogóle w całości porezerwowanych... dlatego proponujemy niedzielę, mam nadzieję że będzie wam pasowało, to jest spokojniejszy dzień, nie ma tłumów, spokojnie można pogadać... wtedy może być i Qfajka i dowolne inne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Qfajkę bo już wszyscy wiedzą gdzie jest i nie ma tam stresu. W niedzielne popołudnie powinno tam być w ogóle spokojnie. Poproszę najwyżej tych panów żeby zainstalowali trochę oświetlenia w tym kącie bo było bardzo ciemno ostatnio. Albo przyniosę lampkę ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby tradycji stało się zadość, dołączam mapkę...

QFAJKA ul. Śniadeckich 8, 13-go grudnia o 17:00

Naprawdę już się nie mogę doczekać :-)

 

Wieczorem jest impreza niedaleko może kogoś zainteresuje http://www.remont.klub.waw.pl/niedziele.php

 

Kto będzie pierwszy raz, niech napisze do mnie na priv, mogę podać telefon coby nikt się nam nie zgubił :)

MAP.jpeg.fcc0de774676c7f171683e8e109eb8bb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×