Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia............. :( w nocy nie mogłam znów spać i musialam wziac akineton tak mnie nosilo...zadziałał natychmiastowo... i dzieki temu udalo mi sie przespac 5 godzin dzisiejszej nocy a teraz znow mnie nosi, ale nie moge juz akinetonu bo podobno łatwo sie od niego uzaleznic... ehhh.... Nudzi mi sie totalnie i chyba jeszcze ten akineton mnie troche trezyma, sama nie wiem, bo jestem tak zmulona.... od rana biegunka... moze to przez to ze piłam z lekami... nie wiem.... smutno mi i nudno... i nie wiem juz nic....... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, dopóki nie przestaniesz pić leki w ogóle nie zaczną działać więc możesz sobie je darować.... zastanów się co jest ważniejsze....i radziłabym (o ile w ogóle masz zamiar chodzić ) na terapi wspomnieć że masz z tym problem...........a to, że cię nosi ....po alkoholu połączonym z lekami i że nie możesz spać - nic dziwnego.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh linka, pewnie masz rację... KONIEC Z PICIEM... tak wlasnie sobie myslalam, ze picie moze byc przyczyną, ale nie wiedzialam, ze nią jest...

Tylko co robic, by poprawic sobie nastrój jak pic nie można?? Mam caly czas lezec w łózku zdołowana dopoki sie nie wylecze i meczyc sie sama ze sobą...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to alkohol jedyną Twoją rozrywką jest??

herbatki smakowej zaparz, wyciąg chłopaka do kina, teatru. idźcie na spacer przed snem. Razor, gadasz nie mądrze.

jeden dzień, drugi, trzeci i zobaczysz, że można żyć bez alko. i to lepiej!

powodzenia Ci życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jesli kasy brak a na dworze piździ to co mozna robic w pokoju o dlugosci 4metry a szerokosci półtora ?? ?? ?? bo ogladanie filmów juz mi sie znudzilo a kolczyków już nie mam z czego robic.... a na czytanie potrzebuje nie dygotac ciągle bo literki sie rozmazują:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, piszesz jak moja lekarka, ze to są wymówki.. moze i są, ale ja na nic nie mam ochoty i to mnie jeszcze bardziej wkur**a...........!!!!!! Na forum i tak dlugo siedze az mnie oczy bolą (i to nie jest wymówka!!) wczoraj z nudów obcielam sobie grzywke i wyglada teraz koszmarnie bo za mocno ją skróciłam:(:/ Jak byla kasa, to codziennie chodzilam na zakupy bo je lubie i wracalam z pelnymi siatami, ale kasa sie skończyla szybko i lipa i znów dół i zero pomysłów a do tego dostalam dyscyplinarke... ;(

 

 

A na sen tabletek nie moge brac bo bede spala czlymi dniami i nocsami.... zawsze coś :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik, no muszè muszè ale tylko miesiàc,poza tym to jedyny lek jaki teraz przyjmujè za zgodà kardiologa,psychologa i internisty.do zrzucenia ma 7 kg,plywam uprawiam yogè i pracujè fizycznie.Ale lubiè jedzenie niestety...tabletki spowodujà skurczenie siè zolàdka.zrezygnowalam juz z czerwonego mièsa, lasuchem nie bylam nigdy.wyniki badan mam swietne,nerwica jak na razie nie daje o sobie znac.Dlatego siè zdecydowalam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej tetka!! :mrgreen: no wywalczylam z nerwicà tà aktywnosc bo musialam cos zmienic w swoim zyciu zeby nie zwariowac!!a Ty co porabialas dzisiaj??ja zaraz idè oglàdac Housa z mojà polowicà :D a Twoja druga polowa kiedy do Ciebie przyjedza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa no chyba ze tak, bo bywalam na forach gdzie dziewczyny miescily sie w bmi ale chcialy 4 kilo zrzucic i meridia sie faszerowaly..... a meridia jest powyzej bmi 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, nie mam bmi 30!!az tak zle nie jest :mrgreen: ale reductil lekarz przepisal mi bez problemu,wièc korzystam z tego ;)

bmi 25;5 a norma to 22.

 

tet no takie czasy :twisted: fajnie,ze jedziesz do niego-wyrwiesz siè z domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, dlaczego dostalas zwolnienie dyscyplinarne?w nowym miejscu pracy nigdy nie pokazuj tego swiadectwa pracy,w urzèdzie pracy rowniez nie!!!a to sobie narobilas dziadostwa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolniłam się na razie skutecznie od nerwicy.

Odstawiłam leki, sama bez lekarza, może to głupie ale po prostu tak czułam.

Mamy już grudzień a ja we wrześniu pożegnałam się z tą zołzą.

Rzadko tu wpadam bo kiedyś uroiłam sobie, że im więcej będę czytać o objawach innych tym prędzej może to do mnie wrócić.

Trzymajcie się, życzę wam zdrówka.

Słońce na twarz zamiast jesiennej deprechy i wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam BMI 19, 5 :P:smile:

Dziś cały dzień jezdziłam z chłopakiem, do 23, przed chwilą byłam na zakupach. Jutro też cały dzień jezdzimy, a na 12:30 mam cytologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, Fajnie ze aktywnie spedzasz dzień - hmm na pewno masz nerwice :) Ja dziś spotkałem się z moją bylą, chciałem jej pokazac jedno miejsce gdzei jutro ma sie stawić i zeby miała łatwiej dojechać jak będzie wiedzieć gdzie, co i jak...hmm miło było... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×