Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałabym mieć dziewczynę ale jestem kobieca a takie nie mają powodzenia wśród lesbijek:/

 

 

Hmm.. Mi sie podobają kobiety ale nigdy z kobietą nie byłam, dwie sie tylko we mnie kochały, miałam tylko jedną przygodę raz w życiu.. Fajnie było ale chyba nie umiała bym sie zakochać w życiu. Jestem artystką i doceniam piękno estetyczne ale potrzebuję silnej, męskiej łapy nad sobą :smile: Aaa co do tego że kobiety mi sie podobają- owszem, ale te kobiece, jak chcę chłopa to mam chłopa- w domu :smile:

Przecież po to kobieta jest kobietą aby być kobiecą! A kobiety podobają sie innym kobietom dlatego że są kobiece, subtelne, delikatne, piękne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas przyjażniłam sie z gejem, mieszkaliśmy obok siebie. W sumie byłam jedyną kobietą jaką akceptował oprócz swojej matki i babki. Najlepsze było to, ze strasznie podobał mu sie mój chłopak :mrgreen::lol::lol::lol: hehe

Kiedyś rozmawiałam z nim o tym dlaczego faceci. Stwierdził że kobiety są ''tępe, zapatrzone w siebie, ciągle tylko chodzą i drą papę, że chcą na buciki, że chcą na szmineczkę a dupy do roboty to ruszyć sie nie chce. Do tego są obleśne, a facet... (i tu zaświeciły mu sie oczy) te boskie ciało, i wiesz.. (burak).. aj Madziula mówię ci...''

Jak był Dzień Kobiet to kupił mi różę (kocha wogóle kwiaty, złoto i wszystko co eleganckie i o tego jest strasznym narcyzem-jak ja, więc sie dogadaliśmy) i dał mi buziaka w policzek- stwierdził potem że nie spodziewał sie iż taki dzień nastąpi.

 

Jak widać woli facetów za ciało, instrumenty oraz za brak zrzędzenia że chce na nowe buciki.

Dodam może tylko że mój były sąsiad jest osobą bardzo wykształconą, wybitny mózg że tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze Ty w swoim zyciu przezylas juz wszystko:PP

 

Mój chłopak kiedyś mi powiedział to samo ;) Mam jednak nadzieję że nie wszystko, bo to by znaczyło że już mogę umierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×