Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpędziliście się, nie ma co. Chyba jesteśmy najlepsi na tym forum pod względem częstotliwości spotkań. Och sorry, Wy jesteście najlepsi, ja do tego grona jeszcze nie dołączyłam. Czekam na relacje z wypadu.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mam (na 99%) wolne w ta sobote, 14-ego. Jakies propozycje ? Znacie jakas spokojna knajpe, zeby ludzi nie bylo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sia_a a gdzie i co studiujesz ? Nie wiem, piszcie co macie ochote, smutki, zale , radosci itd. Możecie nset dowcipy o wariatach opowiadac, ale na to jest osobny wątek.

P.S. A tak w ogóle to jakie konkretnie psychotropy bierzecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! Przeczytałam większość postów w tym dziale i poczułam się jak u siebie, jak bym znała Was od lat.

Borykam się z nerwicą lękową od kilku lat. Są wzloty i upadki... straszne cholerstwo. Chętnie porozmawiam lub popiszę z każdym kto ma podobny problem lub też... zupełnie inny. Moje namiary:

gg: 5982125

mail: dorothy-1980@tlen.pl

Jeżeli ktoś z Was ma namiary na dobrych terapeutów, psychologów i psychiatrów z Łodzi, którzy Wam pomogli w radzeniu sobie z nerwicą, bardzo proszę o informacje. Zastanawiam się nad terapią grupową, może mi ktoś coś polecić? Jeżeli oragnizujecie spotkania w realu i chcecie jeszcze jednego nerwuska w swoim towarzystwie to sie piszę:)

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy i spokojnego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK UWAGA. Czytajcie uwaznie. Kombinujemy spotkanie w ten weekend w sb 28 albo ewentualnie w ndz 29. Godzina najprawdopodobniej 16.30. Spotkalibysmy sie na placu wolnosci i poszli razem poszukac na na Pietrynie jakiejs wolnej knajpki. Prosze o odzew, kto chetny. Albo ewentualnie jesli ktos ma cos do zaproponowania, cos komus nie pasuje to wspolnie to rozwazymy. A znak rozpoznawczy hmm... zalatwimy to telefonicznie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belt, odpowiadając na Twoje pytanie odnośnie psychotropów, ostatnio biorę tylko spamilan, który ma działać przeciwlękowo. Ale czy działa? Zaraz po zażyciu robi mi się straszliwie niedobrze, tracę równowagę, kręci mi się w głowie, dźwięczy mi w uszach, normalnie, jak gdyby ktoś mi wstrzyknął pavulon, więc w rezultacie zapominam o wcześniejszym napadzie lęku i skupiam się jedynie na tym, aby przetrwać jakoś efekt tego leku Jeśli na tym ma polegać jego skuteczność, to okey :? Ostatecznie jednak staram się z tymi napadami walczyć w inny sposób- idę pobiegać po lesie, biorę rower i jadę na Lublinek popatrzeć na odlatujące samoloty (wyobrażam sobie, że pewnego dnia kupię bilet i zostawię to wszystko za sobą :-), albo kładę się na łóżku, gaszę światło i obserwuje życie w moim akwarium (akurat jest ,,okres godowy”, więc jest na co popatrzeć:). Ogólnie staram się unikać zażywania leków, bo przestałam wierzyć w ich skuteczność. Co innego prawdziwa choroba psychiczna, a co innego jak człowiek sobie po prostu nie daje rady z życiem, albo ze swoim charakterem.... Ale chciałabym, aby ktoś napisał, że jest jakiś skuteczny lek na depresję albo nerwicę. Nie taki lek, który trzeba brać non-stop, żeby jakoś przetrwać każdy dzień, ale który po prostu usuwa wszystkie objawy choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Właśnie szukałam informacji na temat jakiegoś spotkania w Łodzi i znalazłam się tutaj :) Nie czytałam wszystkich postów ale wnioskuję, że kiepsko jest z frekwencją więc ile osób kombinuje to spotkanie?

Mnie pasuje ten weekend i z chęcią pogadałabym z kimś z podobnymi problemami (i może wreszcie wyszła z domu :)) )

Pozdrawiam

Doremi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe osóbki na naszym wspaniałym forum ;)

To organizujemy kolejne spotkanie ?

Może ustalmy kto ma ochotę i kiedy ma czas , wtedy pomyślimy co tu zrobić

Śmiało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, super byc znow w domu. Ja sie chetnie spotkam, do woli kazda sobota, niektore niedziele i moze czasem jak wypadnie to po zajeciach od pn do pt ale nie bede Wam przeciez calego planu przepisywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ! Osoba numer uno już jest ;) więc męczę dalej :D z osobna i ogólnie na forum

piękna pogoda dziś ahhh to słońce wiec optymizmu dla Was :D

 

[Dodane po edycji:]

 

sobota 15:30 plac wolnosci :) jest nas troje juz

dolaczajcie smialo :)

 

[Dodane po edycji:]

 

507-29-65-91 telefon jak cos :)

do mnie oczywiscie haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam tylko powiedzieć, że zapraszam na kolejne spotkanie, tylko jeśli dowiecie się, że i ja mam zamiar przyjść to uciekajcie gdzie pieprz rośnie, chyba, że będzie więcej osób, to jakoś zginę w tłumie :) Chłopaki chyba się spodziewali, nie wiem czego po mnie a ja ich rozczarowałam bo nie chciałam nawet z nimi gadać. Sorry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolejne spotkanie sie odbyło :) kameralnie i spokojnie świetny pub na deszczowe popołudnia w tygodniu

Nikt od Ciebie Belt nie oczekiwał bycia duszą towarzystwa :P na mnie zrobiłaś pozytywne wrażenie wiadomo raz czujemy sie gorzej raz lepiej czasem chce sie rozmawiać a czasami tylko być (choć nie zawsze niestety) ważne że pierwsze lody przełamane fajnie że byłaś z nami wdzięczny Ci jestem za to i oby to nie był ostatni raz nawet nie biorę takiej opcji pod uwagę

 

Pozdrawiam i ciepła życzę bo pogoda coś nie dopisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×