Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem studentką V roku psychologii. W związku z prowadzeniem badań do pracy magisterskiej poszukuje osób, które postrzegają zwiazek swoich rodziców jako nieudany/ mało udany lub wychowały się w niepełnych rodzinach ( rozwód rodziców, śmierć jednego z rodziców).

W swoich badaniach poszukuje odpowiedzi na pytanie czy rodzina pochodzenia ( i to jak ją postrzegamy) ma związek z wykształceniem się danych cech osobowosci.

Badanie jest oczywiscie anonimowe, wypełnienie badania trwa tylko 5-10 minut.

Link do badania: Witam serdecznie,

Jestem studentką V roku psychologii. W związku z prowadzeniem badań do pracy magisterskiej poszukuje osób, które postrzegają zwiazek swoich rodziców jako nieudany/ mało udany lub wychowały się w niepełnych rodzinach ( rozwód rodziców, śmierć jednego z rodzica).

W swoich badaniach poszukuje odpowiedzi na pytanie czy rodzina pochodzenia ( i to jak ją postrzegamy) ma związek z wykształceniem się danych cech osobowosci.

Badanie jest oczywiscie anonimowe, wypełnienie badania trwa tylko 5-10 minut.

Link do badania: http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/7137/sec-7MP25b0J

Z góry dziękuje za waszą pomoc

Pozdrawiam

Joanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Słuchaczka III roku pracy socjalnej w KPSS i prowadze badania na temat "Częstości wystepowania autoagresji wśród populacji internetowej" i mam prosbę o wypełnienie zamieszczonych ponieżej ankiet. Obie ankiety tworza jedna całośc wiec prosze wypełnić obie gdyz w jednej nie starczyło miejsca na wszytskie pytania. Będę szczerze wdzieczna.

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/31476/czestosc-wystepowania-autoagresji-wsrod-populacji-internetowej.html

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/31627/czestosc-wystepowania-autoagresji-wsrod-populacji-internetowej.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem studentką V roku psychologii, właśnie piszę prace magisterską na temat depresji w związku. Poszukuję osób chętnych do badania. Badanie zajmuje ok. 20 min.i jest anonimowe. Potrzebuje przebadać kwestionariuszem osoby, które mają za partnera osobę depresyjną. Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to bardzo proszę o kontakt mailowy, mój adres: aniapsych@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rade, ale teraz to już szkoda,choć jeszcze mogę ich nie skończyć jak nie napiszę magisterki, dlatego zmieniam temat pracy, szukam do badania osób z depresją. Czy byłby ktoś chętny? Jeśli tak to proszę o kontakt na maila. Proszę, pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Potrzebuję szybko zrobić badanie psychologiczne Kraków lub okolice. Może byc prywatnie . zalęzy mi na czasie . bardzo proszę o jakieś propozycje gdzie to można zrobić, w miare szybko . Licze na szybkie odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję stworzenie strony z informacjami na temat ogólnie pojętej pomocy (psychologicznej, terapeutycznej, kryzysowej).

Na stronie znajdą się również podstawowe informacje na temat systemu bezpłatnej pomocy w Polsce (w jakich instytucjach można uzyskać pomoc psychologa/terapeuty) a docelowo być może też konkretne adresy.

 

Będę wdzięczny za wypełnienie ankiety - pomoże mi to lepiej dostosować treść strony do potrzeb (informacje na stronie maja być m.in. przeznaczone dla osób, które z różnych powodów wahają się przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pomocy oraz takich, które nie wiedzą, jakie są dostępne formy pomocy i w jakich sytuacjach warto/można z niej skorzystać).

 

 

http://ankieta.psychologicznapomoc.info/use/badanie1/form1.html

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu mojej przyjaciółki. Jest ona studentką V roku psychologii i przeprowadza badanie dotyczące postrzegania elementów składowych muzyki na osoby z zaburzeniami nastroju. Myślę, że w rewanżu podzieli się z zainteresowanymi swoimi wnioskami z pracy. Z tego co wiem badanie nie zajmuje więcej niż 5 min. ;) . Podaję jej mail: keira07@gmail.com . Badanymi powinny być osoby z zdiagnozowaną depresją, bez ograniczeń wiekowych. Materiały zostaną przesłane na adresy mailowe osób zainteresowanych.

 

Dzięki za pomoc! :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Przepraszam... Prawidłowy mail to: keira007@gmail.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale enigmatyczny post, nawet sie nie wysiliłeś żeby napisać o jakie badania chodzi, chyba nie per rectrum? :roll:

 

Badania psychologiczne - nie dla kierowców . Chyba jasno sie wyraziłam. Kolega z posta wyżej jesli ma tak komentować lepiej niech nie komentuje. Potrzebuję je poprostu szybko zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N95-1, kolega z posta wyżej jest koleżanką - wystarczy rozszyfrować ten śmieszny mały różowy znaczek :roll: .

 

Jakie Ty byś chciał "badania"? Ocena stanu zdrowia wykonana przez psychologa polega na rozmowie, czasem na testach. Nie wyraźiłeś sie jaki masz problem, z czym chciałbyś do psychologa iść....ponadto napisałeś post i oczekujesz że wszyscy przyjdą i odpowiedzą, trzeba czasem czegoś poszukać.......tuż pod twoim postem jest temat o Krakowie popatrz tam, może coś znajdziesz.......krakow-t11717-322.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N95-1, kolega z posta wyżej jest koleżanką - wystarczy rozszyfrować ten śmieszny mały różowy znaczek :roll: .

 

Jakie Ty byś chciał "badania"? Ocena stanu zdrowia wykonana przez psychologa polega na rozmowie, czasem na testach. Nie wyraźiłeś sie jaki masz problem, z czym chciałbyś do psychologa iść....ponadto napisałeś post i oczekujesz że wszyscy przyjdą i odpowiedzą, trzeba czasem czegoś poszukać.......tuż pod twoim postem jest temat o Krakowie popatrz tam, może coś znajdziesz.......krakow-t11717-322.html

 

tak własnie chodzilo mi ocene stanu zdrowia . szukałem wszedzie jest tylko badanie psychologiczne dla kierowców. wiec nie wiem czy wystarczy isc do pierwszego z brzegu psychologa czy to trzeba szukac gdzie takie badania wykonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem studentką V roku psychologii, właśnie piszę prace magisterską na temat depresji w związku. Poszukuję osób chętnych do badania. Badanie zajmuje ok. 20 min.i jest anonimowe. Potrzebuje przebadać kwestionariuszem osoby, które mają za partnera osobę depresyjną. Jeśli ktoś zechciałby mi pomóc, to bardzo proszę o kontakt mailowy, mój adres: aniapsych@op.pl

nie myślałaś, aby się wybrać gdzieś do jakiejś poradni gdzie takie osoby się leczą w systemie dziennym?

nie wiem, gdzie mieszkasz, ale to mogło by Ci pomóc, miałabyś być może więcej do wyboru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powinieneś się zgłosić do psychiatry jeśli chodzi o zaburzenia takie jak nasze.

 

dziekuje za wszelkie NIE odpowiedzi na temat. Już znalazłam . Akurat nie potrzebuje wizyty u psychiatry . Ponieważ potrzebuje tylko opini. Badania niestety są ważne tylko 2 lata a ja robiłem je 4 lata temu. I potrzebuje jakby to powiedziec je odswieżyć , .

Po za tym nie wiem po co robić to ponownie jak wczesniejsze były dobre tzn - zero problemów :) no ale niestety biurokracja jak 2 lata wazne to nie 4 . ah rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem na nie, po prostu moja koleżanka robiła takie badania u psychiatry (ale nie w Krakowie, dlatego nie podam adresu). Wydawało mi się po prostu że psychiatra nawet bardziej od psychologa zna się na rzeczy i może mieć takie testy.

 

Widzisz, ty przynajmniej jesteś zdrowa, nie to co my ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób które skończyły psychoterapię - badanie

Psychoterapia oczami jej uczestnika

Jesteśmy studentkami Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach prowadzonych przez nas badań poszukujemy osób z Warszawy i okolic, które podjęły psychoterapię indywidualną lub grupową z powodu zaburzeń nerwicowych i zakończyły ją nie później niż 2 lata temu.

Badanie polegałoby na przedstawieniu podczas rozmowy własnych spostrzeżeń, doświadczeń z psychoterapii, na ocenie jej skuteczności z punktu widzenia osoby, która w psychoterapii uczestniczyła.

Osoby, które zechcą wziąć udział w prowadzonym przez nas badaniu, będą miały swój wkład w rozwój badań nad skutecznością psychoterapii, a także pozwolą na lepsze jej rozumienie.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: psychoterapia.badanie@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×