Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czat forumowy


GSE Blade

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja jest taka tu na forum jest czat tekstowy ircowy;) jak przed lat hehe i proponuję by ci którzy tu wchodzą zaglądali tam czasem, w ramach dyskusji czy socjalizacji, forum jest forum ale świadomość żywych ludków daje power większy, żywa dyskusja i polemika sprawia że lepiej się w pewne tematy wnika :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum jest forum ale świadomość żywych ludków daje power większy, żywa dyskusja i polemika sprawia że lepiej się w pewne tematy wnika :)))

A w Wawie się spotykamy na żywo, i to jest dopiero POWER :) neurotyczny power oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat, a co mają spotkania na żywo (czy też czat) do pielęgnacji choroby? Wg mnie to dwie różne rzeczy. Chorobę pielęgnuje moja podświadomość i nieumiejętność rozwiązywania problemów, słaby uległy charakter jaki mam (tak myślę, na terapię jeszcze nie chodziłam). A mi na spotkaniach zależało żeby się dowiedziec JAK SIĘ WYLECZYĆ niestety wyobraź sobie że samej trudno jest dowiedzieć się wszystkiego.

 

Myślę ża zapominanie o chorobie to nie jest metoda wyleczenia się. Raczej przyjęłam że jestem osobą podatną na nerwicę i może będę się z nią musiała zmagać wiele lat, chcę się na to przygotować.

 

Poza tym spotkania są fajne i to są jedyni ludzie z którymi mogę porozmawiać otwarcie o chorobie i się nie wstydzić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze na forum jest mnostwo osob ktore sa po prostu hipochondrykami, to tez taka moja luzna uwaga do nikogo w szczegolnosci :) Duzo osob tez szuka przyczyn swoich problemow w nerwicy, jak rozpadajace sie zwiazki, czy jakies problemy w domu a to nie tedy droga. A kto sie chce naprawde wyleczyc ten ma swoj plan co do zdrowienia, leki, terapia, metody relaksacyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychoterapia, profilaktyka i przedewszystkim determinacja, a z czasem dystans do tego wszystkiego się żyje:), a nie pielęgnuje coś jak tu napisał SCRAT, ale co do leków to generalnie jestem na nie:))) ale fakt zależy od czego i na co, moim zdaniem najważniejsze to żyć, rozwijać się i nie odpuszczać, choć bez przesady też ofcourse, a forum to chyba bardziej ciekawość i dyskujse oraz socjalizacja niż lekarstwo SCRAT, bo gdyby nim było to faktycznie dla hipohondryków hehe (lekka szydera nigdy nie umiera;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkania na czacie i spotkania na zywo maja ten sam wplyw i moga albo kogos zaglebic w chorobe albo zmotywowac do pracy nad soba w zaleznosci od osoby - z pewnoscia nie wylecza

jednak roznia sie bardzo jakoscia kontaktu - nie bede tu przywolywac porownan bo same zberezne mi przychodza do glowy sami sie domyslcie :mrgreen:

wg mnie wazne jest by wszelkie znajmosci przenosic na grunt realny bo poklikac fajnie ale jednak nic nie zastapi bezposredniego kontaktu z zywymi cieplymi ludzmi :D i inteligencje emocjonalna mozna trenowac ;)

jedynie unikalabym wszelkich etykietek typu neurotyk bo to troszke zgubne a poza tym ja np juz nie uwazam sie za chora a spotkania i tak duzo mi daja

dobrze jest znac ludzi z roznych kregow bo im wiecej czlowiek przezywa tym wiecej wie/rozumie i tym lepiej radzi sobie w zyciu

ja dzis ide spotkac sie z ludzimi z terapii juz nie moge sie doczekac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wazne jest by wszelkie znajmosci przenosic na grunt realny bo poklikac fajnie ale jednak nic nie zastapi bezposredniego kontaktu z zywymi cieplymi ludzmi

 

TAK !!!

 

jedynie unikalabym wszelkich etykietek typu neurotyk bo to troszke zgubne a poza tym ja np juz nie uwazam sie za chora a spotkania

 

A ja się uważam za osobę chorą jak alkoholik który jest alkoholikiem do końca swojego życia i musi zawsze się już pilnować ;) Tak więc, ostatni atak miałam 9 lipca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×