Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Aldik, szukasz żony?

 

Wiosenne? hah :mrgreen:

Jakbym miała 740 to też bym ją picowała ;)

 

Nioo szukam szukam - a będziesz wolna haha :)?! :D

 

Co do autka to picowałem inne - mam mikro myjnie w garazu :)

 

[Dodane po edycji:]

 

A Tak wogóle to niedawno skończyłem hmm wcześnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leje deszcz,wieje wiatr brrr,a ja do pracy w takà pogodè.. Razorbladerka_, zalozylas bloga?juz pèdzè poczytac!!pozdrawiam wszystkich ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

razor juz bylam,swietny pomysl z tà galerià!!no i zajècie masz w koncu :D a bèdziesz tez cos pisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki laski:D

Bede pisac, ale on nie bedzie mi służył jako pamiętnik, ale bede tam zdjecia swoje wstawiac wszystkie fajne i inne dzieła np jakies wierszyki itp... ;) Mam juz 30 par kolczykow.. teraz tylko musze zrobic gdzies miejsce w pokoju by dobre swiatlo bylo i zeby ich zdjęcia porpbic a to nie bedzie łatwe... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik, szukasz żony?

 

 

Nioo szukam szukam - a będziesz wolna haha :)?! :D

 

 

Zabrzmiało jak propozycja :oops::mrgreen:

 

A mi kołpaki ukradli spod bloku :evil : Gówniarze..

 

Troszke mam daleko - szczególnie w lękach, ale troszke xanaxu i relaniu, przez Berlin i za pare godzin jestem :D :)

 

Co do kołpaków ehh czas na alufelgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alusy dobra rzecz... ale pry naszych polskich drogach hmmm nie bylabym taka pewna:P

A mi jakiś diadas dzisiaj samochód porysował!!!! Dupek cholerny:P

A tak sie pięknie dzień zapowiadał...

I tak teraz siedze, kłuje mnie serducho, nie moge złapac oddechu ale co tam! Jescze posiedze bo spać mi sie nie chce:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzisiaj urlop i jadè na zakupy!!pogoda okropna,ciepie zabami,wiatrzysko wstrètne..no ale coz tutaj to narmalne.ach i jadè do urzèdu skarbowego bo cos siè pomylili i wtym roku nie mamy zwrotu podatku tylko musimy go zaplacic :? a moj màz widnieje u nich w systemie jako wolny strzelec!!ale matoly..dobrze ze mam przetlumaczony akt slubu,jadè to wyjasnic.trzymajcie kciuki.cos mi strzela w glowie takie dziwne uczucie :? tez tak macie?pozdrawiam ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

tetka chu***esz od rana widzè :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak łatwo nie minie.. najlepiej jest porządnie się zmęczyć każdego dnia, wtedy łatwiej zasnąć. jednak przy trybie lenia - nic nie robienia to trudne.. nie planuję ich na stałe odstawić, nasenne będę zażywać doraźnie w razie większych problemów, bo bardzo je sobie chwalę, ale czuję się "przejedzona" chemią :?

 

wova, dzień jak co dzień, a Twój widzę zapowiada się pełen wrażeń, stąd trzaski w główce albo.. przesadziłaś wczoraj z mężem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- a nad polskie morze nigdy nie jezdzisz? np na urlop? :smile:

Felgi by sie przydaly, ale najpierw chcę zmienić z e32 na e38, a potem felgi i reszta. A porysowana już dawno jest... i ma pogniecioną maskę, mój były na nią wskoczył buciorami... Swoją drogą Aldik dobrze tam masz, śpisz do południa jak ja, popracujesz trochę w domu, a standard życia z tego co wnioskuję masz niezły. Fajne zycie, dobrze jest pracować w domu :smile:

 

Ja dopiero wstałam, oczywiście czuję się bardziej zmęczona niż wtedy gdy kładłam sie spać. Wczoraj do północy siedziałam u rodziców (znów przełamałam lęk aby jechać tak daleko). A dziś.. posprzątam dom, ugotuję coś, zrobię kilka kolczyków, może spacer... Zobaczymy. Ostatnio mam jakąś chandrę, jakby depresję jesienną. Nic mi sie ni chce, zero energii, wszystko mnie boli, wiecznie żle sie czuje.

I na pogrzebie tak mnie przewiało, że od soboty mnie grypa łamie. Myślę czy by nie iść do lekarza bo mam dziwne objawy trochę. I w sumie gorączki nie mam, temperatura 34,5-35,5 C. Tylko mdłości, ból gardła, raz mi zimno, za chwilę gorąco, drgawki, ból mięśni i stawów, ból żołądka, ból głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik- a nad polskie morze nigdy nie jezdzisz? np na urlop? :smile:

Felgi by sie przydaly, ale najpierw chcę zmienić z e32 na e38, a potem felgi i reszta. A porysowana już dawno jest... i ma pogniecioną maskę, mój były na nią wskoczył buciorami... Swoją drogą Aldik dobrze tam masz, śpisz do południa jak ja, popracujesz trochę w domu, a standard życia z tego co wnioskuję masz niezły. Fajne zycie, dobrze jest pracować w domu :smile:

 

 

Jak kupisz E38 to juz będzie na pewno z felgami alu ;)

 

Co do standardu eh czy ja wiem, nie ma kokosów, jako lękowiec mało co robie więc mało wydaje a po za tym mieszkając z rodzicami pod jednym dachem to też duża ulga.. Przez pewien okres mieszkałem na swoim i nie było tak pięknie juz...

 

[Dodane po edycji:]

 

Alusy dobra rzecz... ale pry naszych polskich drogach hmmm nie bylabym taka pewna:P

A mi jakiś diadas dzisiaj samochód porysował!!!! Dupek cholerny:P

A tak sie pięknie dzień zapowiadał...

I tak teraz siedze, kłuje mnie serducho, nie moge złapac oddechu ale co tam! Jescze posiedze bo spać mi sie nie chce:D

 

Niezamały profil opony a felgą nic sie nie stanie :)

 

 

 

A co do dzisiejszego dnia ehh No wstałem ok 14.30, jem teraz śniadanie, tzn babke i herbate bo nic innego jako pierwszy posiłek raczej nie przełknę i biore sie za chwile do pracy... tylko ona mi chyba teraz została...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, temperatura 34.5°c jest stanowczo za niska..zrob sobie rozgrzewajàcà kàpiel moze?

do piero jutro dowiem siè czy bèdziemy musieli zaplacic podatek,czy raczej dostaniemy zwrot,takze dzisiaj napiècie i nerwy :? czy dwa piwa dziennie to juz alkoholizm czy jeszcze nie? 8)

 

[Dodane po edycji:]

 

Razorbladerka_, dobrze ze z chaty wyszlas.. bliksa, a co u ciebie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×