Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że pora ustalić nowy termin spotkania a to dlatego ze jest coraz wiecej nowych osób,a atarsi bywalcy jak sie dowiedzieli ze to spotkanie to nic strasznego to napewno nabrali ochote aby samemu sprawdzic czy naprawde moze byc super na spotkaniu nerwicowcow.Osobiscie zaproponowalabym spotkanie w parku ,moze byc w chorzowie koło zyrafy,albo park kościuszki przy wieży spadochronowej jest tam fajny plac zabaw dla dzieci, wiec mamy z dzieciaczkami mialyby troche spokoju,lub ewentualnie mały park zadole w ligocie łatwo trafić ostatni przystanek autobusowy lini 12, 912,154 lub mozna dojechac z dworca pkp z katowic busikami ,jest tam terz plac zabaw i fajna knajpka w stylu lat 70 i 80 gdzie mozna cos zjesc i napic sie piwka i nietylko osoby zokolic rudy dojada autobusami lini 13 i48 do szpitala kolejowegio a potem spacerkiem do parku CO O TYM SĄDZICIE? pozdrawiam wszystkich AWERS :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sie dopisze kazdy kto jest chetny i gdzie,wybierzemy ten park na który bedzie najwiecej chetnych,a spotkanie moze byc za tydzien w sobote lub niedziele byle nie piatek bo nie moge.Chciałabym sie z wami wszystkimi spotkać więc nie spanikujcie,MADZIA ty to zrobisz najlepiej zrób jakos tak zeby to wyswietlić i kazdy kto chetny mogl sie dopisac to narazie dzieki pozdrowienia dla wszystkich AWERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fajne młode dupcie będą ? ( tak 15 - 18 ) hyhyhy

Nie no same takie pod osiemdziesiątkę,albo lepiej.Powymieniamy się wiedzą na temat klejów do protez.Przyjdź,będzie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fajne młode dupcie będą ? ( tak 15 - 18 ) hyhyhy[/quot

 

A jak będą miały więcej niż 18, to już nie fajne dupcie??? ;)

Chcesz się spotkać tylko po to, żeby jakąś laskę zarwać?

Może się jeszcze zastanów do czego to spotkanie jest Ci potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madziu moja droga,ja ogromnie bym sie cieszyla ze Was poznam,nie mam juz obaw (chyba )zwiazanych z ludzmi.Choc czasem pewnych spraw sie wsydze,np.trzesacych sie rak,czasem przez ta chorobe nie potrafie sie kontaktowac z ludzmi bredze o glupotach:( niewiem czy trafie do chorzowa musiala bym jechac sama a nie chce pobladzic.Ale jestem nastawiona na spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×