Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a ja do pracy dzisiaj niestety..moj màz tez jest w pracy i jutro prawdopodobnie tez idzie :? to z czego mam siè cieszyc?och jak dobrze ze mam internet i to forum :i w dupie mam jak ktos sobie pomysli ze nabijam posty :twisted: czy cos w tym stylu.na 7 bylam na basenie,fajnie taka rozgrzewka przed pracà,kondycja beznadziejna przez fajki ale dajè radè!!obiadzik robiè i czekam na mojego kochanego..brakuje mi go bardzo jak jest w pracy ale co zrobic?jak odmowi szefowi to go wyleje,10 chètnych na jego miejsce!!dzisiaj pewien Polak przywozi mi polskà prasè ,juz siè nie mogè doczekac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka polska prase Ci przywiezie Wovka??

 

Ja dziś sobie pojechałam z rodzicami na cmentarz hi i babcia byla tez w samochodzie!!! moje kochanie w pracy po ponad tygodniowym zwolnieniu ale jutro znowu ma wolne hi hi wiec pewnie pojedziemy do Pruszcza do rodzicow i tak... zaraz sniadanko trzeba bedzie wszamac wreszcie hi i za kolczyki sie brac i pazukri i jakis obiadek hmmm.... taka fajna dzis pogoda... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł,heloł!No marzy mi się córeczka,bo mam samych chłopów.Czy podołam?Pewnie ,że mam obawy Wovka,ponieważ stara już jestem :-| No i trzecie cięcie to jest wysiłek.A dzisiaj boli mnie łeb i już zastanawiam się,czy w ogóle jechać na tą imprezkę.Tylko szkoda mi ,bo zespół mamy naprawdę super i każda nasza bimbka jest fajna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dawno mnie nie było i same nowe nicki widzę :smile:

 

Co nowego u mnie?

- leki na PTSD

- podejrzenie jelita drażliwego

- dobry facet, ale w kraju zagranicznym

- brak pomysłu na magisterkę

 

Idę namaczać jabłka w karmelu (po amerykańsku). A potem do nauki jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, wstydz siè,dziecku slodycze zzerac! :twisted: ja wrocilam z pracy i dowiedzialam siè ze jutro ma padac u nas snieg!jak to mozliwe jak w ciàgu dnia jest 15°C?jak spèdzacie sobotè?ja jak widac na necie :D z przerwami na zrobienie rosolu i pranie.czekam na moje gazety!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tych upławach, no ja też się tym strasznie przejęłam, ale lekarz powiedział i nawet podkreślił kilka razy, że kobieta nigdy nie jest "sucha", że to co mam to normalna, zdrowa wydzielina i to już mój problem, że tego nie akceptuje :evil:

 

Ni ewiem jak inni ale fajnie jak kobieta ma "okro" a nie "sucho" :D :):)

 

Magda a może jakieś dofinansowanie z urzędu pracy - bo tak czytam posty i wydaje mi sie ze chcesz jakiegoś Kebaba otworzyć !?

 

 

A co do dzisiejszego dnia to jakoś takiś, wogóle ostatnio dużo mam pracy, lęków troszke mniej na szczęście, ale i tak jakoś zmęczony jestem... Dobrze, ze pogoda ładna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, pojechałam dziś na zajęcia, i okazało sie że tych zajęć nie ma. Przed szkołą stał moj kolega z 1-go roku (jestem na drugim). Poszłam z nim i jego paczką na piwo do klubu -obcy ludzie. Siedzieliśmy od 16 do 21. Jestem z siebie dumna. Nie dam sie nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do demoralizacji to ja pierwszy w kolejce jakby co :) - chętnie dam sie wyrwać jakiejś pięknej na noc a nawet i dlużej :)

 

Kurde znajomy mnie oderwał od pracy żebym po niego w jedno miejsce podjechał ehh jakby taxi czy busów nie bylo - ale On chyba celewo mnie wyciąga z domu..

 

Ale treaz głodny jestem i chciałem z kims do maca pojechac i nie mam z kim :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam popilam [wreszcie :D] wytanczylam sie i jestem padnieta.

faceta nie wyrwalam choc jakis pijany przy barze mnie wyrywal

 

Helka cieszę się, że dobrze się bawiłaś. :) Należało ci się... A chociaż fajny był ten pijany gościu? :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Amy Lee ;)

 

Tez bym poszla sobie na jakas imprezke sie wyszalec, ale nie ma gdzie... :(

 

Dzisiejsza no c byla dla mnie straszna... co chwile sie budzilam a przed snem musialam wziasc akineton, tak mnie nosilo... :( Myslicie ze ten stan sie ustabilizuje po paru tygodniach czy mam do lekarki zadzwonic... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam popilam [wreszcie :D] wytanczylam sie i jestem padnieta.

faceta nie wyrwalam choc jakis pijany przy barze mnie wyrywal

 

Helka cieszę się, że dobrze się bawiłaś. :) Należało ci się... A chociaż fajny był ten pijany gościu? :*

gdyby nie byl pijany i taki ordynarnie chamski to wizualnie calkem niezly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilam popilam [wreszcie :D] wytanczylam sie i jestem padnieta.

faceta nie wyrwalam choc jakis pijany przy barze mnie wyrywal

 

Helka cieszę się, że dobrze się bawiłaś. :) Należało ci się... A chociaż fajny był ten pijany gościu? :*

gdyby nie byl pijany i taki ordynarnie chamski to wizualnie calkem niezly

 

 

Widzisz paranoja, tak to już jest, jak pijok, cham i ordynus, to zazwyczaj ciacho niezłe. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na jednym wykładzie- na kacu po wczorajszym wypadzie 'na zajęcia'.

Krowa nawet obecności nie sprawdziła..

Chyba mnie grypa łapie.. bolą mnei wszystkie mięśnie, stawy, zimno mi... a temperatura 35,5 C... Chyba że to przez okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pije, nie jestem chamski i jestem fajne ciacho i do tego skromny i wolny :D :):)

 

Co do dnia no jakoś,w stałe o świcie czyli ok 15 ale zbudziłem sie wczesniej, żeby nie było :) Potem podjechalem do znajomego a teraz sobie pracuje, picuje autko, chociaz strasznie mi się nie chce, słaby jakiś jestem i wogóle hmm tak od 3 dni - jakies osłabienie wiosenne czy co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×