Skocz do zawartości
Nerwica.com

linka i mój problem


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Tracący sens - fajnie że sie tak odwdzięczasz za to, że próbowałam Ci pomóc przez pw i nawet Cie chciałam umówić z moją koleżanką. Nieżle... wychodzi co leżało na wątrobie.

 

dobra, ja spadam spać.

Wam też radzę ;) Od jutra znikam z forum skoro tak męcze niektórych ludzi , będę na pw jakby ktoś chciał, pozdrawiam

 

Jak pomóc? Co próbowałaś? Zresztą mnie nawet specjaliści nie mogą pomóc nikt mi nie pomoże, Ty tak jak i wszyscy ludzie tylko dużo gadają a nawet nie kiwną palcem w bucie.

 

[Dodane po edycji:]

 

tracący może przejrzymy Twoje posty co?

co masz do moich postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrobiłem zamieszania, tylko napisałem swoje zdanie. Widocznie nie można pisać swojego zdania, i broń Boże nie naruszyć "kolesiostwa" na forum ;) Czyli tu jest tak ktoś Cie obraża to jest ok, ktoś Cie wkurza ok, ale jak napiszesz o tym, że "mnie" to wkurza, to od razu ludzie mieszają mnie z błotem.

 

[Dodane po edycji:]

 

Tracący sens - fajnie że sie tak odwdzięczasz za to, że próbowałam Ci pomóc przez pw i nawet Cie chciałam umówić z moją koleżanką. Nieżle... wychodzi co leżało na wątrobie.

 

dobra, ja spadam spać.

Wam też radzę ;) Od jutra znikam z forum skoro tak męcze niektórych ludzi , będę na pw jakby ktoś chciał, pozdrawiam

 

Jak pomóc? Co próbowałaś? Zresztą mnie nawet specjaliści nie mogą pomóc nikt mi nie pomoże, Ty tak jak i wszyscy ludzie tylko dużo gadają a nawet nie kiwną palcem w bucie.

 

[Dodane po edycji:]

 

tracący może przejrzymy Twoje posty co?

co masz do moich postów?

 

Skoro specjalisci Ci nie mogą pomóc to dlaczego chcesz pomocy na forum?

 

Tego samego co Ty od magdalenypostów

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam jeszcze tylko podziękować:

-Wovce, Razorce, Korbie, Bliksie, Adamowi, Carlosowi, Mon08, Alienated'owi, Ridllicowi, Annie R. i paru innym osobom które w nerwach teraz zapomniałam ale mam nadzieję że mi to wybaczą ;) Wyżej wymienionym dziękuję za miłe wymiany poglądów, kulturalne rozmowy i fajnie spędzony wirtualny czas, mam nadzieję że nie stracimy kontaktu.

 

Miło było Was poznać, walczcie z nerwicą ale może w inny sposób niż ten dzisiaj pokazany w tym temacie. To absolutnie nie wina Adama, ale Moccy i Aleks*Olo, i pewnie też moja.

 

Dobrej nocy po raz ostatni i wszytskiego dobrego w życiu ;) Gdybym była komuś potrzebna, ktoś chciałby pogadać - wu7bmw@go2.pl

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum liczą się tylko określone osoby, to jest prawda, nawet jak patrzę na puste tematy biednych ludzi proszących o pomoc gdzieś daleko w zakładach tematów i nikt im nie odpowiada na posty! Ja troche zacząłem i dostałem wspaniałe podziękowania od tej osoby za zainteresowania. Mimo, ze nikt jej nie odpowiadał, przez pare miesięcy ten użytkownik był nadal na forum, gdzie liczą się tylko konkretne osoby

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×